Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Sevgiyle kalmaya çalışın

Sinan Gökdemir

  15 Haziran 2009

      Hangi akşamın sabahında gözlerimin içi güle güle kalkarım ki diye geçip giden günler. Ne zaman annemin ellerini öpmeye mutlulukla giderim acaba diye beklentilerim. Gidiveriyor zaman işte su  misali. Akıp gidiveren zaman, zamana dur diyen mi oldu. Dese de söz dinlemez laftan anlamaz zaman. Her şeyin ilacı imiş halbuki. Mehpare Çelik hanımefendi TRT 1 de yaşamın içinden programında okurken şiirimi öyle demişti. Derin bir offf çekerek. Durdurabilen var mı zamanı?..
     Pili biten saat durdurur zamanı sadece. Yoksa akıp da gidiveren zamandan beklentilerimiz hiççç bitmezz.
     Bak diyor Mustafa abi onursal başkanımız festival varmış. Abi ne biliyorsan bende onu biliyorum. 25-26-27 haziranda Mengen de. Yapma ya diyor... Doğru diyor... On beş gün kaldı kimse bir şey bilmiyor. İyide abi. Benim ne suçum var. Bir görev verdilerde sanki.
     Aman be Mustafa abi. Sanki keçi kıtlığı varda günah keçisi olacaz. Olur be abi. Birinin pilavını yedik. Ötekinin de helvasını yeriz. Ben ne diyem. O balık tutmaya başlamış. Spor yapıyo. Yeni abimiz ne tutar ben bilmem. Eski heyecan yok diyeler. Soğuk su ile yuğalar. Varmı??.. Yokk. Benim günahım ne??. Bilen varmı..???.. O da yok.
     Eeee dostlar.. Yaren kardeşiniz doğru der. Bu festival artık Gökçesu'ya yakışır. Ya da Pazarköy'e. Mengen diye bir imge kelime bırakmayanlara sorulacak sorularımız olacak elbet. Ne işlerle iştigal edersiniz.?...
  ÇÖPLERİ BEŞ KİŞİ TARAFINDAN TOPLANANMAYA ÇALIŞILAN İLÇEDE BİNADA YATANLARI RAHATSIZ ETMEYİN. İYİ ÇALIŞMALAR. SEVGİYLE  KALMAYA ÇALIŞIN

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak