Gazetenize sahip çıkın!

Saygı değer Bolulular

Okuyucu Mektubu

  6 Ağustos 2007

  Ben 70 yaşında bir anneniz, ablanız, bir kardeşiniz olarak, Sevili Sedat?ınız, iftiharımız, gururumuz, Başhekimimiz için bir şey rica ediyorum. Lütfen, Bolumuzun diğer olayları gibi yapmayarak, doktorumuzun bu olayına sahip çıkalım.

  Bolumuzun sayın büyükleri, hukukçuları, avukatları, gazetecileri ve Bolu halkı, onu sevenler, lütfen bir araya gelip gözümüzü, canımızı, doktorumuzu elimizden alanlara sebep olanlardan hesap soralım. Ve bu işin peşini bırakmayalım. Bolu'nun efendiliği, sessizliği sayesinde Bolumuza sahip çıkamıyoruz. Hiç değilse Bolumuzun güzide evladı ve herkesin gönlünde taht kurmuş bu yavrumuzun hakkını arayalım. Benim elimden ancak ?ahh-off? demek geliyor. Kanunlarımıza göre ölüme sebebiyet vermek bir suçtur. Sebep olanlar ve onun arkasında durmayanlar da suç işlemişlerdir. Ağır cezayı ilgilendiren bu suçu işleyenler hakkında yetkili kişi ve birimlerin tahkikat yapmaları insanlık ve vicdani bir görevdir.

  Kimler sebep oldu ve nasıl bir ocağı söndürdülerse Allah?ında onun ve onların ocağını söndürsün. Milyonlarca defa ciğerleri yansın.

  Tekrar ediyorum Sayın Bolulular, sayın yetkililer lütfen bu konuda bir araya geliniz. Saygılar sunarım...

  Hepinizin annesi ve teyzesi;
  Saadet Demircioğlu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak