Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bu bir suç duyurusudur

Sinan Gökdemir

  5 Ekim 2010
     Hayatımın ikinci baharı desem yalan olmaz. Özlem nasıl dile getirilir kelimeler kifayetsiz. İmla hatalarım olur kusura kalmayın. Editörümüze iş yükledik kolay ola.
     Sizler memleket gözlümsünüz benim için. Volkan Konak böle der. Katılırım ona içten.
     İşte Mengenimiz'in hallerini özlediniz benim kalemimden. Fazla birşey demeye gerek yok. Bıraktığınız yerde otluyoz. Otlaklarda vereseli. Onun için o da yok artık.
     Emniyet sarayımızın temeli atıldı bugün. Tam çalıştığımız yerin arka tarafı. Vekillerimiz gelmiş.
     Hoş gelişler ola Mustafa Kemal Paşa.
     İyi de Mengen'e niçin Emniyet sarayı yapılır. Anlamış değilim?...
      Bu devletin parasına yazık değilmi?.. Bu devlet vergilerimizi niçin çar çur ediyor?... Niçin bu binayı yaparsınız?..
      Vekillerim bana kızamaz. Onlar planı zaten biliyorlar. Mengen'e saray yapıyorlar ya?.. Onlar için Mengenli'yi ikna etmek bu kadar kolay. Benim insanımda inanır zaten..
     Ya bu sarayı niçin yaparsınız Mengen'e ?..
  Nasılsa Askerlik şubesi gibi, Pazarköy Jandarma gibi, Sedaş gibi Telekom gibi, Aşçılık okulu gibi, Gerede'ye devretmediğiniz nere kaldı ya. Bu memlekette bizim siyasilerimizde insan içinde dolaşıyorlar. Tapu sırada, Adliye sırada, tüm kamu sırada. Susun siz.
     Memlekette muhtarları dahi bırakmayacaksınız. Bu belli. Bir elektrik abonesi için Gerede'ye bu halkı yoran insana ne demeli. Sizin zihniyetiniz belli. Gerede'yi il, Mengen'i mahalle yapacaksınız. Ki bu böle. Utanmanın sınırını sizler bitirdiniz.
    Ama varsa BİRAZ DUYGUNUZ.
  UTANMALISINIZ. HADİ UTANIN
      Yüzünüzden gülücükler yüreğinizden sevgiler eksik olmasın. SEVGİYLE KALIN
     önemli not. AŞÇILIK OKULUMUZU GEREDE'YE TAŞIMAK İÇİN SEFERBER OLANLAR, NİÇİN YENİÇAĞA İLÇEMİZDEN YOLA ÇIKMIŞLAR MENGEN'İN KÖKÜNE ÇAMAŞIR SUYU İLE TUZ RUHUNU KARTIŞTIRIP İÇİRMİŞLER. Ya hiç bir dönemde iktidarın verdiği liste ile aşçılık okuluna öğrenci alınmamıştır. Bu sene puana bakılmadan mülakatla verilen listeyi okula kimler kaydetmiş ve de vesile olmuştur. BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR.
  • sonat gökdemir14 Ekim 2010 . 15:55

   geçmiş olsun baba
  • HÜSEYİN CANER11 Ekim 2010 . 14:29

   sayın sinan abi sana öncelikle geçmiş olsun derim. sinana abi yazın çok güzel olmus mengeni gerdeye taşıyorlar sözüne katılıyorum birde aşcılık okulu meselesine gelince mengenin çocuğu tabiki giremez neden mengenin insanı dışarda akrabası olan eşi dostu olan puanı yüksek olanları çagırırısa giremz tabi kimse tepinmesin ben bunu yılarca yaşadım bırakın aşcılık okuluyla urasmayı okulu kurtarın okul gerdeye taşınıyor eger yakında aşçılar diyarı gerdeye hoşgeldiniz pankartıyla karşılasırsanız şasırmayın....
  • Süleyman AKSU11 Ekim 2010 . 10:03

   Sevgili kardeşim sinan bilmiyordum, çok  geçmiş olsun sağılklar diliyorum.
  • ELİNE SAĞLIK SİNAN BEY YÜ10 Ekim 2010 . 20:21

   SİNAN GÖKDEMİR  özlemiştik seni Mengen in has çoçucuğu o kDr doğru yere temas etmişsin ki gerçekten tebrikler ne sarayı ya ALLAH aşkına ne sarayı millet toki diye ağlıyor ev diye yanıyor nerde bi hastane nerde bir düğün salonu nerde bi cenaze evi 4 5 tane araba almışlar sabahtan akşama kadar gez yazık lütfen bunlarıda dile getirin bir düğün salonumuz bile yok yazık
  • müge8 Ekim 2010 . 09:49

   bence S. Gökdemir bişey istedi.. işini görmediler :) onadır bu isyan :))
  • SEDAT ERSOY8 Ekim 2010 . 00:10

   Ben görevli oldugum için saat 23 e kadar bekledim hüseyin sen benim neden orda oldugumu biliyorsun.Sonra tanıdıgın dediğin kişiyi ne tanırım ne ederim.puanı 306  degil.309 dur.kayıt yaptıran bir ögrencinin baska bir okulda kayıtı oldugu için .okula kaydını yaptıtıramadı.o ögrencide birinci yedekten. okulu hak etti.bunun kapı aşındırmakla ne alakası var.SONRA NEDEMEK AŞÇILIK OKULU YÖNETİMİ VE AKP İLÇE BAŞKANLIGINA GÜVENİMİZ KALMAMISTIR.NASIL BİR İTHAM BUU.NEOLUNCA GÜVEN TAM OLACAK ONU ÖGRENMEK İSTERİMMM.SEDAT ERSOY
  • sinan gökdemir7 Ekim 2010 . 21:13

     adım adım mış
   Adını gizlemek erdemliğne erişmişsinde..Adını esirgedin.Ayıp olur ab ye girecez.Demeokrasi fazla geldi galiba.olay yerğine intikal etmiştir.cevaplarda var zaten.ağız ve ağızlarda bellidir.cevabını adli merciler verir.sıkıntın varsa vardır.olmuşsa olmuştur.sıkma canını.herkes layık olduğu yerde yaşar ve ölür.adım adım cığım.adın bu.benimkisi sinan gökdemir.
  • HÜSEYİN KALAYCI6 Ekim 2010 . 23:54

   ALDANMA İNSANLARIN SAMİMİYETİNE,MENFAATLERİ UĞRUNA GELİRLER VECDE,CENNETİ VAAT ETMESEYDİ EĞER, ALLAHA BİLE ETMEZLERDİ SECDE...
  • HÜSEYİN KALAYCI6 Ekim 2010 . 23:44

   haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. bir öğrenci velisi ve bir mengenli vatandaş olarak mengen aşçılık okulu yönetimi ve akp ilçe yönetimi güvenimizi kaybetmiştir..
  • HÜSEYİN KALAYCI6 Ekim 2010 . 23:36

   arkadaşım sedat ersoy.sende o gece saat 23.30 lara kadar,306 sbs puanı alıpta yedeklere kalan mengenli olmayan bir tanıdığının çocuğunu okula yerleştirmek için okul yönetiminin kapısını aşındırdın..haksızlığa sende isyan etmiştin.ne olduda işler değişti. ben söyleyim muhtemelen AKP  ilçe başkanının gibi senin de işin görüldü.yoksa böyle tepki göstermezdin..  
  • HÜSEYİN KALAYCI6 Ekim 2010 . 22:39

   HERŞEYDEN ÖNCE CAN DOSTUM SINIF ARKADAŞIM SİNAN GÖKDEMİR İN YAKLAŞIK 2 YILDIR GÖRMEYEN GÖZLERİNİ AÇAN OP. DR.SAYIN FAHRETTİN YILMAZ BEY VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
  • adım adım6 Ekim 2010 . 21:53

   böyle bir yazı olabilir mi? yazının sonuna iliştirdiği notu makalenin başlığı yapmış. adı da köşe yazarı olmuş. eline her kalem alan ucuz kabadayı olmuş. varsa bi bildiğin seni adliyenin bahçesine  almadılar mı? bu da kabadayılığın ucuz yolu işte, karala gitsin iki cümle, devletin savcısıda buradan kalkıp  kendine iş çıkarsın sen çayını yudumla.. emrin olur. sana bu cümleleri kim siparış edip yazdırdı onu söyle.
  • SEDAT ERSOY6 Ekim 2010 . 01:20

   YAZDIGIN CÜMLEYİ YAZIYORUM SİNAN BEY!(YA HİÇ BİR DÖNEMDE İKTİDARINVERDİĞİ LİSTEYLE ÖGRENCİ ALINMAMIŞTIR.BU SENE PUANA BAKILMADAN MÜLAKATLA VERİLEN LİSTEYİ OKULA KİMLER KAYDETMİŞ VEDE VESİLE OLMUŞ)BU SENİN CÜMLEN.KİM KAYDETMİŞ KİM VESİLE OLMUŞ BUNU İSPATLIYACAN.DAM TOPU GİBİ ATMAYACAN.DOGRU SUÇ DUYURUSU İFTİRA ATMAKTA BİR SUÇ DUYURUSUDUR.BUDA BİR SUÇ DUYURUSU .HADİ BAKALIMMM.KİMİN AGZIYLA YAZDIYSAN BU YAZIYI AÇIKLAMASINIDA YAPARSINNN.SEDAT ERSOY
  • kmlttn5 Ekim 2010 . 20:26

   ASKERLİK ŞUBESİ, SEDAŞ VE EN GÜNCEL AŞÇILIK OKULUMUZ GİTMEDİMİ YAPILSIN YAKINDA BURASIDA GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
   GİDECEK SARAY NEDEN YAPILIRKİ YAPILMASI TABİKİ GÜZEL BİR OLAY AMA ELİMİZDEN ALINACAK KORKUSU???????????

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak