Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

CHP liler nerede? NARVEN nerede?

Cumhur Bandakçıoğlu

  13 Ekim 2014

         Bir Kurban Bayramı'nı daha geri bıraktık. Bayramın İlk 3 günü her zaman olduğu gibi yine kutsal topraklarımızda yani Bolu'muzdaydık. Ailemiz, hısım akraba ve arkadaşlarımızla beraber olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşadık. İnternet teknolojisi sayesinde uzaklarda olsanız da memleketinizi çok rahat yaşayabiliyor ve takip edebiliyorsunuz. Gerek web sayfaları aracılığıyla, yerel gazetelerle, gerekse sosyal medya takibiyle memleketiniz hep yanınızda oluyor. Tabi, Bolu'da olup da Bolu'yu yaşamak çok daha güzel ve anlamlı.  Bolu'ya gittiğim zamanlarda gerek evde gerek arkadaşlarıma ait iş yerlerinde en büyük zevkim tarihleri geçse de eski yerel gazeteleri ve dergileri okumaktır.
        Uzun zamandır kafama takılan bir soru yine bu eski gazeteleri karıştırırken aklıma geldi. Bolu Belediyesi'nde bir Belediye Meclisi var diye biliyorum. Bu Meclisin seçilmiş CHP'li bir grubu da vardı diye hatırlıyorum. Ya bu arkadaşlarımızı gören duyan var mı? Sesleri solukları çıkmıyor. İsimlerini hatırlayan var mı? Geçmiş dönemde Belediye Meclisi ve CHP grubu sıklıkça yerel medyada haber olurdu. Acaba Bolu Belediyesi'nde her şey mükemmel bir şekilde mi icra ediliyor? Yoksa Aladdin Başkan bizim grubun ağzına bant mı yapıştırdı da sesleri solukları çıkmıyor.
       Alo sevgili CHP'li üyeler ses verin... Hani Bolu'da havuz medyası diye bir kavram da yok sesinizi duyurmayacak. Gerçekten merak ediyorum hiç mi haber değeri taşıyacak bir icraat yok.  Her şey saat gibi işliyor mu? Buradan Sn. CHP İl Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza ve de bu listenin oluşumunda muhakkak ki büyük rolü olan Belediye Başkan adayımızı göreve çağırıyorum. Nerede bu CHP Bolu Belediyesi Meclisi Grubu, gerçekten merak içindeyim! Yardımcı olursanız sevinirim.

         Ve  NARVEN..
        Aladağ'ın eteklerinde, hemen yanı başımızda NARVEN isimli muhteşem bir devre mülk tatil köyü hayata geçiyor. Hiç şüphe yok ki Bolu'ya çok ciddi bir değer katacak. Bir önceki köşe yazımda Boluspor'dan bahsetmiş halihazırda forma reklamı için sponsor bulunamadığını üzülerek yazmıştım. İşte o yazının hemen arkasından Bolspor'un forma reklamı için Boluspor'a daha öncede sponsor olan BORVO firmasıyla anlaştığını yerel medyadan öğrendik. BORVO birçoğunuzun da bildiği gibi Mudurnu sınırları içinde, NARVEN benzeri, İstanbul merkezli Aben Grup tarafınca hayata geçirilen doğa ve termal temalı bir devre mülk tatil köyü projesi. Ayrıca bana göre NARVEN'in de ciddi bir rakibi. Ne diyelim kendilerine teşekkür etmekten başka yapacağımız bir şey yok. Ama benim hissiyat dünyamda Boluspor formasına, NARVEN reklamı daha çok yakışırdı. Hem Bolu'nun merkezinde bir proje, hem ortakları da dâhil şantiye şefleri bile Bolulu olup, Boluspor'da yıllarca başkanlık ve yöneticilik olmak üzere olmak üzere Boluspor'a ciddi emekler vermiş kişiler olması sebebiyle Boluspor forması NARVEN reklamıyla taçlandırılmalıydı diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
                                                             

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak