Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

AR………?

Dumlu Demircioğlu

AR………?
  12 Nisan 2023

              AR………?

       Terbiye, utanma, ahlak, namus demek. Dahası dürüstlük, hak yememek, haramı helalı bilmek, görevini tam yapmak, asla hakkı olmayan BİR KURUŞA bile bakmamak gibi. Amma,yaşadığımız bu günlerde toplumumuz acaba böyle mi…?

      Şu mübarek Ramazan ayı içinde televizyon kanallarında asla benimsemediğim YEMEK PROGRAMLARI yapılıyor. İnsan azıcık utanır ve düşünür. Tereyağı ile bilmem şu yemek…? Sızma zeytinyağı ile bilmem şu yemek. Siz insanlarla alay mı ediyorsunuz. Acaba toplumumuzda yüzde kaç ebeveyn evine tereyağı ve sızma zeytinyağı alabiliyor? İnsan azıcık düşünür o programları yaparken. Niyetiniz ne.?

       Komşu aç iken sen evinde tok olamazsın…. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar düsturunu unutma.. Şu son günlerde kuru soğan fiatları can yakıyor iftar davetleri sona erdi. ET-SÜT-PEYNİR-KURU YEMİŞ evlere girmez oldu. Siz milletle alay mı ediyorsunuz. Zahiri propogandanızı yemek üzerinden yapmayın.

       Yıllarca yazdık, söyledik. ÜRETİME EHEMMİYET verin dedik. Sizler aksine üretim yapan çiftçiye şehirlere tıktınız. Ve bu pahallılığada sebep oldunuz.

       Tereyağ, sızma zeytinyağı artık hediyelik, bayramlıktır.

       AR’lı olmak öyle herkese nasip olmaz.

       Not: Öğrenciler okul kantinlerinden yiyecek bir şey alamıyorlar!!!!!...??

                                                                                           

            Dumlu DEMİRCİOĞLU

  • Dursun YILMAZ.15 Nisan 2023 . 12:04

   Türkiye Cumhuriyeti Devleti,Hükümeti ve Adalet Bakanlığının Dikkatine; Türkiye Cumhuriyeti Devleti ,Hükümeti ve Adalet Bakanlığı olarak işçi emeklisi Dursun YILMAZ'a Türkiye'de yapılan köle,ikinci sınıf vatandaş,ayrımcılık,aptal,robot ve hayvan muamelesine Türkiye Cumhuriyeti Devleti,Hükümeti ve Adalet Bakanlığı çözüm bulamamaktadır diye aşağıda adresi bulunan AİHM'ye DURSUN YILMAZ adına Barkot Etiketi 4194/23 olan başvuruma cevap vermeniz gerekmektedir. Saygılarımla arz ederim. Dursun YILMAZ. Barkot Etiketi=4194/23 European Court of Human Rights Council of Europe 67075 Strasbourg cedex France

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Az şey bilirsek bir şeyin doğru olduğuna emin olabiliriz, bilgi artınca şüphede artar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak