Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

 • Özcan Kılıçdaroğlu'nun arkasındayız dediİlgili haberi göster

 • adem zan08.11.2010 02:18

  Ah bolubeyi ah bir gözünüzü açıpta görebilseniz. Sorun Tanju nun Yükselin kaybetmesi değil. Sorun senin benim bu halkın milletin kaybettikleridir.79 yılda bu miletin parasıyla kurulan milli sanayi 8 yılda nasıl kimlere satıldı.1974 te fakir olduğumuz dönemde bile tüm dünyayı karşısına almak pahasına Kıbrıs'ı rum'a bırakmayan  dirayetli devlet şimdi askeri birliklerimizi basan teröristleri takip etmek için neden sınır ötesine geçemiyor.İmralı da bulunan katille devlet müzakere ediyor,halkı iktidar gücüne baskısına karşı koruyacak tek kuvvet olan yargı iktidarın emri altına alınıyor.Sen şahısların kaybetmesine kazanmasına değil bu milletin, devletin neler kaybettiğine bak. Kuranı Kerim "Allah aklını işletmeyenlerin üstüne pislik yağdırır" der
 • bolubeyi07.11.2010 23:05

  Evet.. SİZDE BAŞARISIZ OLAN GİDER DEĞİLMİ?
  YIL 2004.. Tanju Özcan Merkez İlçe Başkanı...Yüksel Ceylan'la Yerel Seçimleri Kaybetti?... Sonrasında İl Başkanı oldu...
  Sonra MİLLETVEKİLLİĞİ SEİMLERİ. Tanju Özcan İl Başkanı.. Yüksel Ceylan Milletvekili Adayı.. Seçimleri kaybetti... Tanju Özcan yine İl Başkanı...
  Sonrasında 2. YEREL SEÇİMLER.. Tanju Özcan Belediye Başkan Adayı.. seçimleri Kaybetti... İl Başkanı olarak tekrar döndü... Sonrasında REFERANDUM.. Referandumuda Kaybetti.. Yine İl Başkanı...Hatta bu sefer Milletvekili adayı olacak...
  HANİ SİZDE BAŞARILI OLURSA KALIR , BAŞARISIZ OLURSA GİDER diye  yazmışın ya .. O bakımdan bu takvimi sana hatırlatmak gereği duydum..
  ZİRA SÖYLEDİKLERİNİZLE YAPTIKLARINIZ HİÇ BİRBİRİNE UYMUYOR
 • adem zan07.11.2010 00:35

  bolubeyi; seni ne akp ne chp ilgilendirmiyor olabilir ama beni CHP ilgilendiriyor.Bana İnternetten bilgi alma diyorsun ama kendin internetten millete akıl veriyorsun. Sana tavsiyem bilgi nereden gelirse gelsin al.Doğruluğunu araştır. Yanlış bilgi zaten bilgi değil yalandır.Herkesin bildiği bilgiye o...pu diyen büyüğünün peşini hemen bırak.Çünkü bize en büyük bilgi Allah'tan gelir.Bilginin kaynağı odur. CHP ye gelince.CHP ne Özcan'ın nede KILIÇDAROĞLUNUN malıdır. CHP halkın partisidir.Kul olmaktan birey olmayı, ümmet olmaktan millet olmayı seçenlerin pertisidir. CHP de kişilerin görevi vardır. Başarılı olurlarsa göreve devam ederler, başarısız olurlarsa gider yerine başkası gelir.Bizde böyle ya sizde?
 • bolubeyi06.11.2010 22:27

  adem zan bey!beni chp nin ne yapıp yapmadığı ,yada akp nin ne yapıp yapmadığı ilgilendirmiyo.Ayrıca kimin ne yaptığını yaşadığım ülkede anlayabilecek kültüre sahibim.Sizin gibi siyasi bilgilerimi internet sitelerinin yönlendirmesinde değil, kendi yorum süzgecimde değerlendiririm.Bir büyüğümün deyimiyle benim için "İnternete düşmüş bilgi,o...pu olmuş bilgidir" Her kes kullanabilir. herkes istediği yana çekebilir.Sana i.nternetten bilgi temin etmemeni öneririm.Ayrıca parti yalakalığyla siyaset olmaz.Bak özcanda siyasi rüzgarı bekledi.Rüzgar ne tarafa esiyor gördü ve kahramanca "KILIÇDAROĞLU'nun arkasındayız"dedi.Ne kadar inandırıcı ve omurgalı bir siyaset değilmi?İşte CHPnin Omurgasını ve CHP demokrasisini bunlar oluşturuyor? Ne acı değilmi?
 • adem zan06.11.2010 17:58

  Bolubeyi,CHP nin ne yapıp yapmadığını akp nin ne satıp satmadığına şurdan bakabilirsin.http://www.toplumsalbilinc.org/forum/topic-9566.0.html(pps nu aç izle)
 • bolubeyi06.11.2010 16:20

  ayrıca riyakarlık; internette CHP yalakalığı ve AKP düşmanlığı yapıp, facebookta ve gizli isimler altında farklı tavır göstermektir...Senin yaptığın gibi yani...Tanju Özcan senide yönetimine alacak mı? Artık bu kadar savunmadan sonra alsın be yaaa..
 • bolubeyi06.11.2010 15:56

  Adem Zan bey; İşte bu önyargılarınız, halka  inmenizdeki en büyük engel...Halka indiğinizi zannediyorsunuz sadece... AKP de öyle zannediyor... Ama Kıbrıscıkta ki seçmende ne yapacağını çok iyi biliyor... Gerede'deki de... Hepiniz gittiğinde sizleri karşılamaya  binlerce insan geliyor... AKP biz diyor, CHP biz diyor ama sonuç ortada..
  Ha birden madem halka indiniz ... Söylermisiniz şimdiye kadar halka inmeyi niye düşünmediniz..Niye? size göre halk sadece köylü ve çiftçi kalması gerektiği ve sizlerinde yönetici olması gerektiği prensibi yatmasın bunun altında... Ama elhamdülillah artık halka inmek  gerektiğini 87 yıl sonra anlayabildiniz ya... BU da bir sonuç... Bana kızma "Artık CHP halka inmiştir" sözünden anlıyorum bunu..
 • Özbolubeyi06.11.2010 01:22

  Tanju kardeş. Bence sen misyonunu tamamladın. Hemde çoktan. Ne yapacağını bilmiyor debelenip duruyorsun. Bu sevda seni üzer. DSP tabanlı rüyadan uyan artık.
 • adem zan06.11.2010 00:48

  Bolubeyi,  yorumlarından CHP li göründüğün ama kuyruk acın nedeniyle İl yönetimine düşman olduğun anlaşılıyor.Bence sen git akp ye üye ol.İnanki biz CHP olarak birşey kaybetmeyiz. Artık CHP halka inmiştir.Riyakarlarla işimiz olmaz.
 • bolubeyi05.11.2010 22:41

  4-KILIÇDAROĞLU "10.Yıl marşıyla vakit kaybedemeyiz, 100. Yıl marşını bestelemeyiz".. Bu açıklama CHP içinden tepki aldı. Şimdi söyleyin siz 10.Yıl marşı söylemekte ısrar eden CHP'nin mi İl Başkanısınız yoksa 100 . Yıl Marşını bestelemek isteyen CHP nin mi İl Başkanısınız..
  5-Yargıtayın yazısını gördüğü halde ertesi gün görmedim deyip, SAV'ı  belge saklamakla suçlayan KILIÇDAROĞLU'nun mu İl Başkanısınız, yalanı ortaya çıkınca  "önemli olan yazının gereğini yapmaktır " diyen KILIÇDAROĞLU'nun mu il Başkanısınız.
  5-Siz kimin il başkanısınız?Omurgasız siyaset yapmakla SAV tarafından itham edilen KILIÇDAROĞLU'nun mu,YENİ CHP diyen,sonrada CHP'de DEVRİM yaptık diyen  KILIÇDAROĞLU'nun mu, yoksa CHP ilk günkü gibi aynı CHP diyen KILIÇDAROĞLU'nun mu?
 • bolubeyi05.11.2010 22:31

  Birde kamuoyuna bir takım soruları da açıklamak zorundasınız..
  1- KILIÇDAROĞLU  "Korku imparatorluğunu yıktık" dedi...Onca senedir korku imparatorluğu ile yönetilen bir partinin mi il başkanıydınız...Yada şimdi siz hangi CHP'nin il başkanısınız..Lütfen kamuoyu bu sorunun cevabını bekliyor...
  2- KILIÇDAROĞLU "CHP, anti demokratik uygulamalara  bundan sonra tahammül edemez" Şimdiye kadar siz anti demokratik uygulamalar içinde bulunan bir CHP nin  il başkanıydınız...
  3- Hani CHP de  sandık kurulacaktı... Daha İl Başkanı  istifasını açıklamadan , il genel meclis üyesi  İl Başkanlığına adaylığını açıkladı... Yani 1. sıra Tanju Özcan'nın  GARANTİ... Şimdi sandığın ne anlamı var... Sizce bu  açıklama siyasi bir hata değilmi?
 • bolubeyi05.11.2010 22:25

  Önce basının sorularını yanıtlamaktan kaçındın. İki gün puslu havanın dağılmasını bekledin. Abdullah Uzun (ŞERİATÇİ, benzer süreçte kimseyi beklemeden "ABiler yanlış yapıyolar" diyerek düşüncesini ve sonrasında gereğini yapmıştı.. Çünkü biriniz gücünü genel merkezden, diğeri halktan alıyor... İş te Demokrasi ve CHP gerçeği... Şimdi SAV'ın  tasfiyesi  gayet açık ve net... KILIÇDAROĞLU'nun arkasındayız..Çok inandırıcı değilsiniz.
 • Kagan05.11.2010 21:34

  Bu acıklamayı yapmak ıcın gec kaldın. Nıye bekledın bu kadar ??
 • hüsam05.11.2010 21:27

  Bir zamanlarda Baykal ın arkasındaydık. ne oldu bir anda siliverdik. şimdi zaman Kılıçdaroğlu zamanı. Yarın başkasının.Hadi bakalım kolay gelsin.
 • Emanet.by05.11.2010 20:41

  CHP İl Örgütü yerinde ve gerçekci bir kararla,
  Sn.Kılıçdaroğlu'nu destekliyorlar!...
  Şu an 19 İl Örgütü Sn.Kılıçdaroğlu'nu destekliyorlar!
  Diğer illerin de bu düşünce üzerinde olmaları umulur...
  Yeni kan, yeni bir çalışma anlayışı, yeni yöntemler ile
  başarıya ulaşan bir CHP'yi halkımız görmek istiyor...
  Başarılar!...
 • 23 sabit kamera ve 5 MOBESA daha hizmete giriyorİlgili haberi göster

 • BOLU SEVDALISI05.11.2010 22:58

  Bu konudaki çalışmaları takdirle izliyoruz. şehrin trafik düzeni ve trafik işaretlerindeki yetersizliklerine de bir el atılsa çok sevineceğiz...
 • Reşat Bulut da olmasa...!İlgili haberi göster

 • Leyla Demir07.11.2010 09:04

  neden bazılarımız ne olursa olsun sonuç olumsuz diye düşünüyorlar her duyarlı vatandaş tepkilirini dile getirip topluca (belediye başkanını vatandaş o makama getiriyorsa)isyan edip makamına gidip geri adım attırmasınıda bilmelidir ne olursa olsun deyip bakmamalı.... Duyarsız kalmadığı için Av.Reşat Beye teşekkür ederim.
 • uyuyanlar06.11.2010 22:52

  Reşat bey mesleğinin de gereği güzel bir duyarlılık göstermiş.Ama sonuç değişmeyecektir..Şimdide vali konağı yanından  Muzaffer ışın caddesine geçiş kapatıldı. o bariyerler halkın el güçüyle sökülmedikten sonra hep böyle kendimiz söyler kendimiz dinleriz
 • Burhanettin Sinan06.11.2010 21:09

  Bence bir işe başlarken ilgili ve yetkililerle iş programı yapılsa işin başlangıcı ve bitişi belirtilip yer ve zaman gösterilerek bu tür çalışmaları halka duyurma ve paylaşma ilkelerine uyulsa sanırım birilerine göre çok iyi çalışma birilerine görede olumsuz görülen bu durumlar daha iyi deyerlendirilmez mi? gerçekten Bolu'da sürdürülen çalışmalar zaman ve imkan bakımından yarım kalmaz Sn Reşat Bulut'un duyarlılığını kutlarım.
 • Rasim Tekinel06.11.2010 15:19

  Sessiz, sakin Bolu halkı tepkisini ortaya koymuyor, koyamıyor. Seçimle gelen belediye başkanı bu durumda kimseye danışmadan aklına eseni yapıyor. Sonuç ortada; delik deşik yollar, bozuk ve zor yürünen kaldırımlar, trafikte yaşanan işkenceler... Eeee... Sonuçta etme bulma dünyası. Alaaddin Yılmaz'ı Bolu halkı seçti. Sonuçlarına ise hep birlikte katlanıyoruz. Bu arada Avukat Reşat Bulut'un yanındayız. Kendisine teşekkür ediyorum.
 • NAZMİ 06.11.2010 14:59

  bolu halkını türkiyede herşeyi kabul eden en uysal halk galiba ya allah aşkına bu boludaki köstebek yuvası halindeki yol ve sokakları ne ilçeleinde nede köylerinde yok neden bu işe bir dur denmiyor araçlarımızın bakımından geçtim insanların yuttuğu tozdan yaşayacağı sağlık problemlerinin bedelini kim ödeyecek
 • powerman06.11.2010 14:19

  Sayın Reşat BULUT beye bu önemli vurgusu, alakası ve sessiz yığının sesi olduğu için teşekkürler ediyorum... trafik zaten boluda çile iken, tam bir kaos haline getirilmiştir... trafikten ve düzeninden anlamayanlar bu işlerden ellerini ayaklarını bi zahmet çeksinler... şehrin kaldırımlarında insanlar düşe kalka yürürken, ayaklarını burkarken, yine şehrin yollarında araçların rotları çıkarken, lastikleri yarılırken, siz belediyeler o eksik işlerinizle ilgilenin.5 km karelik bir şehirde insanları arabalarıyla deli tekkesini dolaşır gibi gezdirmeyin... bilinki bu trafik yüzünden insanlar her an cinnetler geçirebilir... doğru zamanlı gerekli icraatlarını vatandaş lar olarak hasretle bekliyoruz...
 • Müşerref Habalı06.11.2010 09:05

  Eyyy Sayın Belediye Başkanı;önce asli görevlerinizi tam yerine getiriniz. Yol ve kaldırımlarımızı yamalarla doldurmak yerine standartlara uygun hale getiriniz. Yollar ve kaldırımlar berbat bir durumda. Araçlar sanayiden çıkmaz oldu. AKP'li belediye sayesinde Bolu'da trafik içinden çıkılmaz bir hale geldi. Sayın Reşat Bulu'a teşekkür ediyorum. Bu konuda yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum.
 • asd1405.11.2010 22:29

  Sn. Reşat Bulut Beye teşekkür ederim....! Bir bolulu olarak...
 • Emanet.by05.11.2010 20:34

  Sn.Reşat Bulut beyi kutlarım!...
  Bilgi edinme yasası işlevleri çoğumuzun aklına bile gelmemiştir.
  Bakalım Sayın Valimiz bu düzensiz,
  işlevsiz ve halkın keyfi olarak inandığı bu uygulama hakkında ne gibi bilgiler verecek?!...
  İşin vahameti ortada!...
  Trafiği işkence haline getiren bu yugulamaya kim ve nasıl izin verebilir?
  Sn.Avukat beyin de özellikle vurguladığı gibi, Sakarya İlk Öğretim Okulu önünde trafik yoğunluğundan dolayı her an kazalar olabilir?
  Bunun sorumlusu kim olacak?
  Bir süreliğine Kızılay meydanını -hiç yoktan, keyfi olarak-
  oto park olarak kullanılmasını yasaklayan zihniyet,
  bu uygulamadan nasıl çark ettiyse;
  umarız bu uygulamadan da geri dönülür...
 • NEJDET UÇAK05.11.2010 18:12

  belediyeler ilk önce kendi görevlerini yapsınlar.
 • Tolga Kaya05.11.2010 16:38

  Teşekkürler Sayın Reşat Bulut. Keşke sizin gibi daha çok duyarlı yaşadığı kentin insanlarının haklarını sadece vekalet ücreti alarak değilde böyle durumlarda arayan avukatlarımız olsa. Sağolun varolun.
 • Eşek bizim eşektirİlgili haberi göster

 • AKPINARLI08.11.2010 09:47

  BEN BİLİRİM HOCANIN GERÇEK YÜZÜNÜ ÇÜNKÜ BEN ÇOOOOOOOOK ESKİDEN BERİ TANIRIM DEĞERLİ MUHARREM AĞABEYİ.
  HANİ DERLER YA YEDİSİNDE NE İSE YETMİŞİNDE O OLUR İNSAN İŞTE MUHARREM AĞABEYİM DE ÖYLE BİR İNSAN Kİ TA BUNDAN 36 YIL ÖNCEDE MÜKEMMEL BİR İNSAN BENİM GİBİ ÇOK İNSANIN ÖRNEK OLARAK GÖRDÜĞÜ BİR KİŞİ ÖYLE Kİ BU SEVGİM VE SAYGIM İLK ÇOCUĞUMUN ERKEK OLUNCA İSİM OLARAK ONUN ADINI VERDİM İŞTE BÖYLE BİR İNSAN BU DEĞERLİ İNSAN.
  KENDİSİNE HER ZAMAN BÜYÜK BİR SAYGI VE HÜRMETİM OLACAKTIR.
  LÜTFEN BÖYLE İNSANLAR AZ BULUNUR BİZ BOLU HALKI OLARAK BÖYLE DEĞERLİ İNSANLARA SAHİP ÇIKALIM Kİ SAHİPSİZ KALMAYALIM.
  SAYGILARLA
 • zafer çelik05.11.2010 16:26

  ŞİMDİ SIRA VEFA BORCUNDA UNUTMAYALIMKİ MUHARREM HOCANIN HERKEZDE EMEGİ VARDIR KİMSE DANSÖZLÜK YAPMASIN HOCAMIZA SAHİP CIKALIM BİZ BOLU SPORLUYUZ AYNI HOCAMIZ GİBİ BOLU SPORU KARŞILIKSIZ SEVENLERDENİZ HER ZAMAN YANIDAYIZ HOCAM
 • zafer celik05.11.2010 16:18

  HOCAM SENİN SONUNA KADAR YANIDAYIZ MUHAREM HOCAYA KADAR BU TAKIMDAN GİTMESİ GEREKEN COK İSİM VAR BAŞTA LEVENT HOCA TAKIMIN NERDEYSE TAMAMI GİRESUNDAN GELDİ GİRESUN GECEN SENE LİGDE KALMA MÜCADESİ VERİYORDU ŞİMDİ İSE BİZİM LİGİN ALT SIRASINDAKİ TAKIMLARLA ARMIZDA 4 PUAN FARK VAR BİZ LİGDE KALMAYAMI YOKSA ŞANPİYONLIGAMI OYNUYORUZ
 • mehmet er05.11.2010 13:05

  muharem hocam sen bu yönetime büyük geldin günlük düşünmedin onlar gibi sen boş zamanların için değil bolu spor için çalıştın neyse seni bundan sonra daha sık görüp aydın fikirlerinden faydalanabileceğiz zaten bu yönetimin fazla ömrü kalmadı onlarla birlikte batmadın kendini yüceltin saygılarımla her zamanki gibi yine olan bolusora oldu
 • Alper YILMAZ05.11.2010 10:10

  Seni Bilen Biliyor Hocam. Bu Takımda Bolusporu 2 Yıldır Tanıyan Adamlar Genel Kaptanlık Yaptılar. Sonra Vaziyet Bu. Onlar Ne Anlarlar BOLUSPOR'dan.. Canını Sıkma Hocam Doğruların Gözle Görülmeyen Orduları Vardır.. Eski Öğrencin Alper..
 • fahrettin BASKIN05.11.2010 09:19

  Sorun nedir iç yüzünü bilmiyorum ama..Muharrem DEMİREL adam gibi adamdır...asla onurundan şahsiyetinden taviz verecek biri değildir: başarısızlığında delikanlı gibi söyler oraya buraya kıvırtmaz...Seni Bolu Halkı yürekten sever emin ol...ve herzaman seveceçğiz..yeterki dünyanın makam ve üç kuruşu uğruna şahsiyetinden taviz verme bazıları gibi...

 • acısöyler05.11.2010 09:00

  Bolusporda  yönetim zafiyeti vardır. Başkan yetersiz kalıyor,üzgünüm!
 • E.Ozan Yılmaz05.11.2010 08:21

  senin;onurlu,gururlu,dürüst ve çalışkan olduğunu herkes biliyor zaten,sıkma canını.bir yerde güzel bir yazı okumuştum:çok çalışan çok eleştirilir.az çalışan az eleştirilir.hiç çalışmayan hiç eleştirilmez.ödül çalışmayana verilir.sen birşey kaybetmezsin kaybeden Bolu,Boluspor olur.
 • Kul Ahmet04.11.2010 23:19

  Bence bolusporda idari değilde teknik problemler var;futbolcuların teknik ekibin antrenörlerin konuşulması ve değerlendirilmesi gerekirken herzaman olduğu gibi kolayına kaçıp başka gündemler yaratılıp bu kötü gidişte hiç bir payı olmayan sadece işini yapan onurlu insanlar bir bir takımdan koparılıyor...LEVENT BEY'in istedikleri oldu , artık goller kaçmaz,takım öndeyken mağlup duruma düşmez,süperlige çıkılır...Levent Bey oturup bunları nasıl yaparım diye düşünsün aksi halde onunda sonu kurbanları gibi olur...
 • bolusporlu04.11.2010 23:08

  Bolouspor çok şey kaybetti...
 • Hamza Canbas04.11.2010 22:58

  Hocam,
  Yüreğin ferahsa, canını sıkma.
 • SİNAN GÖKDEMİR04.11.2010 21:42

             ONURUN ONURUMDUR
     Güzel görmeyeli görmeyeli seni unuttu sandın.Unutmam mümkünmü.Ses ile idare ettim.Uzun zamn oldu.Sevgim sana dahada büyüdü.Zaten büyüktü koyacak yer kalmamıştı romorkör taktık hallrttik.Orada olduğundan bile haberim olmadı.Ameliyatımdan sonra sakarya  okulunun önünden geçerken bir gözüm bandajlı..Abim üzülür diye uğramama sebebi yarattım kendime.
     Ben Mengen spor kalesinde iken senin sağ bek olman kadar unutulmaz bir duygu rastlanmaz kalbimde.OOO onurda bana yeter.
     Eşşek demişsin.eşşek nerede otlar abi...?**  Bizim gibi eşekler sömürüldüğü yerde otlar.Anladın.
     Ben hala aynı otlaktayım.Gel beraber otlayalım.Onurunu bırakmadan.Satmadan.bazen yazıyorlar yazılarımı bazen yazmıyorlar.teknoloji bu işte.
 • Remzi KIRICI04.11.2010 19:53

  BOLUSPOR ilk 10 hafta içinde yaptığı 9 karşılaşma sonuncunda BAŞARISIZ oldu. Yönetim içinde yapılan değişiklik sonucunda da bu BAŞARISIZLIK devam ederse mali yük, önümüzdeki sene bizi KOCAELİSPOR durumuna düşürmesin. Ben ayrılan yöneticilerin takımın 9 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet alarak BAŞARISIZLIĞA neden olduklarını anlamış değilim. Eğer ta kımın başarısızlığı birilerinin nedeniyle olmuşsa, bugüne kadar Teknik Direktör nerede idi? Başarısızlığımız nedenlerini Teknik Direktör açıklasın. Teknik Direktörün başarısızlıklar nedeniyle bir sebep bulup her an takımı bırakıp, sorumluluktan kurtulma isteğini, bu krizde gördük. İleriki haftalarda başka sebepleri öne sürmeyeceğini kim söyleyebilir? Bazı takımlar tek forvetle başarılı oluyorlar. Orta sahayı, defansı boşalt forvete 5 futbolcu koyarak bu takım başarılı olur mu?

GÜNÜN SÖZÜ

Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

SON YORUMLAR
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm