Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

TSM konserini ayakta izlediler

  7 Şubat 2005

  Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Türk Sanat Müziği Topluluğu Cumartesi günü Bolu Belediyesi Eski Nikah salonunda sanatseverlere konser verdi. Konseri Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, eşi Güner Yılmaz, Bolu Milletvekili Mehmet Güner, eşi Habibe Güner ile birlikte takip etti. Konsere ilgi beklenenden çok daha fazla olunca, sanatseverlerin bir bölümü konseri ayakta izlemek zorunda kaldı. Yaklaşık 2 saat süren konserde Belediye Sanat Merkezi Müdürü Siyami Palazoğlu yönetiminde Türk Sanat Müziği'nin birbirinden güzel parçalarını seslendiren Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Türk Sanat Müziği Topluluğu izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

  Konser sonrası bir açıklama yapan Sanat Merkezi Müdürü Siyami Palazoğlu, "Geçtiğimiz yıl açtığımız kurslara gelen ve devam eden kursiyerlerimizle oluşturduğumuz bu koro ile gerçekleştirdiğimiz konsere gösterilen bu yoğun ilgi gerçekten bizleri memnun etti. Sanatsal çalışmalarımız sadece müzik alanında değil, her alanda büyük bir hızla devam ediyor. Sanatın diğer alanlarında da yaptığımız bu çalışmaları da gerek sergilerle, gerekse diğer etkinliklerle halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

  • cenk soylu13 Kasım 2009 . 02:22

   Başarılarınız devamını diliyorum.
   yazınızın Atatürk ile ilgili kısmı çok anlamlı olmuş.
   İnşallah Atamızın değerini bilmeyenler  bir gün  pişman olmazlar
   Atam ruhun şad olsun.
  • şenol kaba11 Kasım 2009 . 21:35

   cumhur ben şenol abin şu an da ünye sporun teknik direktörlüğünü yapıyorum. başkanımın elllerinden seninde gözlerinden öpüyorum. seni burdan gururla takip ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.sevgiler
  • Nevzathoca11 Kasım 2009 . 11:19

   Muhabbetlerimle Cumhur Bey Kardeşim...
   Bilmukabele.....

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak