Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vilayet Konağı sil baştan

  7 Şubat 2005

  Sayıştay tarafından onay verilmeyen ve gerçekleştirilmiş olan ihalesi bu nedenle iptal edilen Vilayet Konağı Restorasyon Çalışmaları için İhale Komisyonu yeniden çalışmalarına başlıyor. İhale Komisyonu Başkanı Nevzat Dalkıran, bu hafta içerisinde komisyonun toplanarak ihale tarihini belirleyeceğini, Bayındırlık İl Müdürlüğü tarafından da 2005 rayiç fiyatları gözönüne alınarak tahmini ihale bedelinin yeniden hesaplandığını açıkladı.

   

  Vilayet Konağı'nın restorasyon ve tadilatını içeren ihale için çalışmalar yeniden başlıyor. Yapılacak çalışmalar için gerçekleştirilen ihaleye Sayıştay onay vermemiş, İhale Komisyonu da bu yüzden ihaleyi iptal etmek zorunda kalmıştı. Kamuoyu ihalenin yeniden ne zaman gerçekleştirileceğini merak ederken, İhale Komisyonu Başkanı Vali Yardımcısı Nevzat Dalkıran İhale Komisyonu'nun bu hafta toplanacağını açıkladı.

  Dalkıran, ihale komisyonunun bu hafta toplanarak ihale için gerekli olan işlemlere yeniden başlayacağını ve bu arada da Bayındırlık İl Müdürlüğü'nden teknik elemanlarının gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda Vilayet Konağı'nın 2005 rayiç fiyatının da ortaya çıkarıldığını söyledi.

  • Hamza Canbas3 Kasım 2009 . 16:29

   Bu seni ligde kalırmıyız Muharrem Hocam:)
  • ibrahim ozan3 Kasım 2009 . 13:26

   seyirciyi heyecanlandıracak eldeki topçularıda oynatacak kalıteli hocayla anca şampiyonluk gelir gerisi hayal ama ocak ayı da uzak değil
  • özbolubeyi2 Kasım 2009 . 15:39

   Ve Bank Asya ligindeki şampiyonluk yarışında, “Boluspor %100 şampiyon olur” diyemiyorum. Ama “şampiyonluk yarışının en iddialı takımlarından biri Boluspor dur” diyorum!  Muharrem  Hocam..hala mı ?
  • GOSBAK GACI !2 Kasım 2009 . 13:05

   işte akıllıca yorum! ama yönetime hiç dokunmamışsın be hocam!!!!!!!!!!!!!!
  • insan2 Kasım 2009 . 11:11

   Hocam sağolun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sadelik, iyilik ve doğruluk olmayan yerde büyüklük yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak