Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Belediye tarafından kaldırım işgali

Belediye tarafından kaldırım işgali
  12 Ocak 2021

  Belediye tarafından kaldırım işgali Kültür mahallesi Kuleli sokak ta ...

  Belediye tarafından kaldırım işgaliBelediye tarafından kaldırım işgali

        Belediye tarafından kaldırım işgali

         Kültür mahallesi Kuleli sokak ta bulunan Bolu un eski taksi duraklarından olan Hisar Taksinin bulunduğu alan bir önceki Belediye yönetimi tarafından bir şahsa satışı yapılmıştır. Şu an ki belediye yönetimi ise yanlışı yanlış ile devam ettirmektelerdir. Belediye olarak görevleri kaldırım yapmak olan bir yapı, nasıl olur da insanların D100 anayoluna çıkmak İçin tek yol olan yaya kaldırımını işgal ederek Hisar Taksi taksi durağını yaya kaldırımının üstüne bir anda gecekondu misali yerleştirmişlerdir.

         Kuleli sokak ta bulunan Mustafa Bey Apartmanında tekerlekli sandalye kullanan bedensel engelli okçuluk milli takım sporcumuz Ömer Aşık ta ikamet etmektedir. Kendisi, bazı zamanlar düşüncesiz vatandaşların kaldırımına araç park etmeleri yüzünden 3 defa büyük tırlar tarafından ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bahsi geçen nokta Bolu'nun mobilya mağazalarının ürün transfer ve nakliyelerinin yapıldığı bir nokta olup, sürekli büyük kamyon ve tırların eşya transfer noktasıdır. Apartman olarak kaldırım işgalinin önlenmesi için duba sabitleyerek kaldırımı yayaların kullanımını sağlamıştık, ama Bolu Belediyesi maalesef plansız ve düşüncesiz yaklaşımı ile insanların canını hiçe sayarak yayaları kaldırım kenarına atarak araç yoluna itmiştir.

        Burada yaşanacak herhangi bir olumsuzluğun sorumluluğunu üstlenebilecekler mi? Bir can kişilerin çıkar menfaatinden ne kadar önemlidir? O bölgedeki apartman sakinleri olarak bu konuda Bolu Belediyesini göreve davet ediyoruz.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak