Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Vefat edenler (Bugün 20 Nisan Salı)

Vefat edenler (Bugün 20 Nisan Salı)
  20 Nisan 2021

         1- Kıbrısçık İlçesi halkından, Havva DEMİRCİ’nin eşi, Ayşegül DEMİRCİ MİNİ, Canan EREZ, Pevrim FİDAN’ın babaları, Serkan MİNİ, Hakan EREZ, Atik FİDAN’ın kayınbabaları; Galip DEMİRCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün saat b13:30 da Kıbrısçık merkez mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kıbrısçık İlçesi halkından, merhum Saip ERCAN’ın kardeşi, Ruhiye ERCAN’ın eşi, Salih ve Zuhal ERCAN, Hilal ÖKSÜZ’ün babaları; Faik ERCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat 13:30 da Kıbrısçık merkez mezarlığına defnedilecektir.

        3- Karamanlı Mahallesi esnaflarından, Ferah AS Yapı sahibi Merhum Hüseyin ARSLANDOĞDU’nun oğlu, Yasin ARSLANDOĞDU, Zeynep ve Kerem ŞİMŞİREL’in babaları, Mevlüt ARSLANDOĞDU ve Şerife ERDOĞDU’nun kardeşleri; Musa ARSLANDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00 da Aşağısoku Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

         4- Müzeyyen DEMİR’in eşi, Adalet Bakanlığı Daire Başkanı Tarık DEMİR’in babası, Defterdarlık emekli Muhasebe Şefi; Ahmet DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün saatb 13:30 da Hacı Nakkaş Caminde kılınacak cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

         5- Zonguldak Filyos İlçesi halkından; Cemile ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün merkez mezarlığına defnedilecektir.

          6- Düzce Kaynaşlı İlçesi halkından; Uğur DURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir.

         7- Nuriye TUFANÇLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir.

        8- Gerede İlçemiz Yelkenler Köyünden, Salih Kabataş'ın eşi, Mehmet Kabataş'ın annesi, Durmuş Coşkun'un kardeşi, İbrahim Coşkun'un ablası; Nazlı KABATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi ikindi namazından önce Yelkenler Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Yelkenler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        9- Göynük İlçesi Tekirler Köyü halkından; İdris DOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

        10- Mengen ilçemiz Kadısusuz köyü Astı mahallesinden Tesbire Ayfer’in eşi, Nergiz, Nurten, Nuran, Nursel, Zeliha ve Murat Ayfer’in babaları; Hacı Nuri AYFER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Ankara Şentepe Fatih camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka mezarlığına defnedilecektir.

       11-Kamile TUNA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 15:30 da Paşaköy Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        12- Gerede İlçemiz Aktaşkurtlar Köyünden, Halil İbrahim Yıldırım'ın oğlu, Engin Yıldırım'ın babası, Ali ve Zeki Yıldırım'ın kardeşi, Ali ve Mesut Karadaşlı'nın teyzeoğlu İsmail İnci'nin damadı, Ali Karadaşlı, Mehmet Yıldız, Sait Karadaşlı ve Mustafa Çolak'ın kayınbiraderleri, İbrahim Aydın'ın kayınpederi Mehmet Karadaşlı'nın yeğeni; Osman YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Hayrettin Demiralp Caddesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  • Fatih 522 Mayıs 2021 . 09:08

   Gerdeli Eski Bolu Milletvekili Eski Gümrük ve Tekel Bakan Sayın Ahmet ÇAKMAK Vefat etmiştir Merhuma Allah tan Rahmet diliyorum
  • Şemsettin Gürtürk 20 Nisan 2021 . 15:59

   Değerli arkadaşımız ve hemşehrimiz Ahmet Demir'in vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma ve vefat eden bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.
  • teşekkür20 Nisan 2021 . 10:44

   düzeltme için teşekkür ederim:

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak