Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Vefat edenler (18 Mayıs Salı)

Vefat edenler (18 Mayıs Salı)
  18 Mayıs 2021

         1- Ömerler Köyü halkından, Gökdemir Petrol A.Ş. kurucu ortaklarından, Emin Gökdemir'in kardeşi, Basri Gökdemir, Yasemin Güler, Hüseyin Güler ve Ayşegül Gökdemir'in babaları, Memnune Gökdemir'in eşi, Hakan Gökdemir ve Gürhan Gökdemir'in amcaları; İsmail GÖKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 14.30'da Ömerler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü halkından, Merhum Şevket BAYKAL’ın eşi, Mehmet ve İsmail BAYKAL, Hatice SAĞIROĞLU, Nuriye ZENGİN’in anneleri; Münevver BAYKAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 13:30 da Mudurnu Keçikıran Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi Uğurlualan Köyü halkından, İsmet YALÇIN’ın eşi, Murat ve Ümit YALÇIN’ın babaları, Ahmet YALÇIN’ın kardeşi; Turhan YALÇIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 11:00 Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kıbrısçık İlçesi Alan Borucak Köyü halkından, Safiye KAYACA’nın eşi, Hasan ve Mahmut KAYACAN’ın kardeşleri, Narze KABAK, Ayşe ve Abdullah KAYACA’nın babaları; Zeynel KAYACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 11:00 da Ovadüzü Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

         5- Yenicepınar Köyü halkından, Kemal KARATAŞ’ın eşi, Murat KARATAŞ ve Dilek KARADAYI’nın anneleri, Merhum Abdulmubin GÖKKAYA, Hülya SÖZKESEN, Tayyibe KARAKAŞ’ın kardeşleri; Ayşe KARATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 17:30 da Yenicepınar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        6- Aşağıkuzören Köyü halkından, Mustafa, Recep, Ali İhsan, Osman, Nükhet SÖĞÜTOĞLU’nun babaları; Şevket SÖĞÜTOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 15:00 da Aşağıkuzören Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Samat Köyünden Hasan ve Mehmet Türker'in babaları, Durmuş Ali Özcan'ın eniştesi; Halil TÜRKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi saat 14.00'de Samat Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Samat Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  • KAPTAN22 Mayıs 2021 . 23:42

   Hakkımı helal etmiyorum bu ülkede moda haline gelmiş bende rahmetle anılan işine son verdikleri ve iftira attıkları çalışanları adına hakkımı helal etmiyorum İsmail ve abisi emin beylere allah cenabı mevla yaptıgınız duaları kabul etsin çünkü öbür tarafta bizlerin ihtiyacı olacak
  • sefer özçaglar18 Mayıs 2021 . 12:01

   sayın emin gökdemir abi olmak üzere gökdemir ailesine baş saglığı diliyorum. merhum ismail abinin de mekanı cennet olsun. sabırlar diliyorum. saygılarımla

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak