Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Vefat edenler (3 Temmuz Cumartesi)

Vefat edenler (3 Temmuz Cumartesi)
  3 Temmuz 2021

        1- Gerede İlçemiz Orta Mahalleden; Tabak Selahattin Çakıcı ve Merhume Fatma Çakıcı'nın oğlu, Bakırcı Sabri Akçay'ın kayınbiraderi, Saadet Akçay'ın Ağabeyi, Enterci Şoför Kemal Akçay'ın Dayısı, Kahveci; Sedat ÇAKICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Saat:14.00'da Orta Mahalle Çayboyu Cad. Mng Kargo yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Mustafa YAŞAYAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Uzun Çam köyüne defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Yenimahalleden; Merhum Salih Keskintepe'nin Eşi, Emekli Öğretmen Rüştü Keskintepe, Bakkal Ahmet Keskintepe ve Emekli Müftülük personeli Yunus Keskintepe'nin Anneleri; Muammer KESKİNTEPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Saat:18.00'da Yenimahalle Eyüp Sultan Caddesi Eski Karayolları karşısındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir. 

       4- Gerede İlçemiz Yenimahalleden; Emekli Öğretmen Rüştü Keskintepe'nin oğlu, Ayşe Kara ve Zeynep Kahraman'ın kardeşleri, Bakkal Ahmet Keskintepe ve Emekli Müftülük personeli Yunus Keskintepe'nin yeğenleri İmam Hatip; Muhammed Saim KESKİNTEPE elim bir trafik kazası sonucu Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Saat:18.00'da Yenimahalle Eyüp Sultan Caddesi Eski Karayolları karşısındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

        5- Merhum Ahmet Bestel ve Asiye Bestel’in oğlu, Nermin Bestel’in eşi, Tolga Güliz Bestel’in ve Melih Ayşegül Bestel’in babaları, Yiğit ve Kerem Bestel’in dedeleri, emekli Akbank Müdürü; Bilge BESTEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (04.07.2021 Pazar günü) saat 13.00’de Paşaköy Mahalle Mezarlığı’na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak