“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Abant Deresi’ni kim kirletiyor?

Abant Deresi’ni kim kirletiyor?
  7 Temmuz 2021

  Abant Deresi’ni kim kirletiyor? Abant’tan başlayarak şehrimizin şebeke su ...

           Abant Deresi’ni kim kirletiyor?

          Abant’tan başlayarak şehrimizin şebeke su ihtiyacını karşılayan Gölköy Barajı’na dökülen Abant Deresi’nde görülen balık ölümlerinin acilen incelemeye alınması gerekiyor.

           Abant Deresi boyunca kirli atık suların kapalı kolektör ile taşınıyor olmasına rağmen, son günlerde Abant Su Tesisi’nden itibaren derede balık ölümleri yaşanmaya başlaması, gözleri bu tesisin giderlerine çevirdi.

            Çevre halkı Tarım İl Müdürlüğü yetkililerini incelemeye davet ederek, “Bu tesisten itibaren derenin aşağı taraflarında suda kirlenme gözlemleniyor. Bu noktadan itibaren kolektör hattında patlama olmuş da olabilir. Derede hergün Abant Alası, Sazan ve kaya balığı gibi balıkların ölüleleri ile karşılaşıyoruz” dediler.

  • UMURUNDAMI ALÜDDÜN ÜN15 Temmuz 2021 . 02:16

   Kanalizasyonu dereden geçirme fikri ve uygulaması, Kendisinin dünyaya ayrıcalıklı insan olarak gönderildiğini ilan eden, Bolu tarihine, doğasına, tarımına ihanet eden, katleden ALÜDDÜN dür.
  • memett11 Temmuz 2021 . 11:01

   kanalizasyonu dereden geçirme fikri ve uygulaması kiminse katil ,pis, geri zekalı odur ,aşağı yukarı bu hat her yıl patlar balıklar ölür dere kirlenir
  • UMURUNDAMI TARIM İL MÜD.9 Temmuz 2021 . 02:27

   Aynı olay Çepni köyü akkayalar altından geçen Mudurnu çayı ndada var. TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNÜN UMURUNDAMI BİLMİYORLARMI SANKİ.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak