“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Ömer Can Bıltır Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor

Ömer Can Bıltır Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor
  9 Temmuz 2021

  Ömer Can Bıltır Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor 26 temmuz - ...

         Ömer Can Bıltır Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor

          26  temmuz - 2 ağustos tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak Türkiye Snooker  Şampiyonası'nda Bolu'yu temsil edecek olan sporcumuz Ömer Can Bıltır çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor. 

          12 yaşındaki sporcumuz yaşıtları arasında katılan olmadığı için geçen yılki gibi bu yılda büyükler kategorisinde mücadele edecek. Geçen yıl oynadığı maçlarda kendinden 15-20 yaş büyük ve 10-15 yıldan beri snooker oynayan rakipleriyle başa baş mücadele etmiş ve bir  maçında frame bile kazanmıştı. Bu  başarılarından sonra Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan kendisini kutlamıştı.  

          Bu sene bir sene daha tecrübe kazanarak turnuvaya katılacak sporcumuzun performansı merakla bekleniyor. Yine kendi yaşıtı sporcu olmadığı için büyükler kategorisinde kendinden 15-20 yaş büyüklerle mücadele edecek olan sporcumuz için dört seneden beri antrenörü olan Umut Töre; Can'ın çok yetenekli bir sporcu olduğunu ve böyle devam ederse üç dört sene sonra Türkiye şampiyonu olabileceğini söyledi. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak