“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Yılmaz’ın ve Özcan’ın sağ kolu Sinan Ay cezaevinde

Yılmaz’ın ve Özcan’ın sağ kolu Sinan Ay cezaevinde
  13 Temmuz 2021

  Yılmaz’ın ve Özcan’ın sağ kolu Sinan Ay Hapse Atıldı ...

          Yılmaz’ın ve Özcan’ın sağ kolu Sinan Ay cezaevinde
           Eski Başkan Alaaddin Yılmaz’ın ve yeni Başkan Tanju Özcan’ın sağ kolu olarak bilinen Belediye İş Sendikası eski Başkanı Sinan Ay tutuklanarak cezaevine konuldu. 
           Edinilen bilgiye göre üzerinde ruhsatsız silahla yakalanan Sinan Ay çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.
           Bolu Belediyesi’nin AKP’li eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın sağ kolu olan ve halen Yılmaz’a ait üçüncü şahısların üzerindeki arsaları pazarlamaya çalışan Belediye İş Sendikası eski Başkanı Sinan Ay hatırlanacağı gibi Sendika başkanlığı koltuğunda sanal seks yaparken çekilen görüntülerinin kamuoyunda yayılması ile gündeme gelmiş ve sendika tarafından görevinden alındıktan sonra Belediye’deki görevine geri dönmüştü. 
           CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı da seçim öncesinde ve sonrasında koşulsuz desteklediği bilinen Belediye İş Sendikası eski başkanı Sinan Ay ruhsatsız silah taşımaktan hakim karşısına çıkarıldıktan sonra tutuklanarak cezaevine konuldu. 
           Sinan A'nın sendikaya ait araçla alkollü iken kaza yaptığı, ehliyetine el konulduğu halde sendika aracını kullanmaya devam ettiği ve yine alkollü olarak ceza aldığı gibi yine alkollü olarak sendika aracı ile kaza yaptığı, mala zarar verme, tehdit gibi çok sayıda suçtan sicilinin bulunduğu bildiriliyor.
   

  • özbolulu22 Temmuz 2021 . 15:28

   ya bu sivil toplumların aldı paralar HELLALMI bilen varmı
  • Köylüüüm15 Temmuz 2021 . 09:41

   Ama Sendika Başkanlığının hakkından gelemedi, niye gelemedi? adamın amacı sendika Başkanlığı yapmak değil makamı kullanmaktır, o makam sayesinde nüfus edinip, sağa sola mafyacılık oynamak içindi, çok kişinin ahını aldın çok, Umarım bu süreçte köy toparlanır da kayserili'nin etkisinden çıkar, arkadaşım İnsanın aklı almıyor insanlar Göz göre göre söylediği yalanlara inanıyor ben buna inanamıyorum, Umarım bütün dosyaların gözden geçirilir.
  • Bolulu15 Temmuz 2021 . 08:25

   Yılmaz ve Özcan aynı tas aynı hamam, yola devam. İki partiyi de Bolu'yu da bitirdiniz. Selam olsun Bolu beyine, umarım bir Köroğlu çıkar, ama bu partilerden değil.
  • Köylüüüm14 Temmuz 2021 . 22:56

   Şimdi bu insanın arkasından atılıp tutulması Çok doğru bir şey değil, bunu yaparsanız Onun seviyesine yenersiniz çünkü onun en iyi yaptığı meslektir bu, herkesin arkasından öyle güzel atıp tutar ki, iki dostu, iki akrabayı birbirine takar, Bu benim şköylü var ya bizim köyü, Muhtarlık seçimlerinde birbirine kattı, akrabaları dostları birbirine düşman etti, Herkes birbirine girdi, hesaplarının içerisinde şu anki muhtardan sonra Muhtar olmak vardı ama, Sendika
  • sinyalcım 14 Temmuz 2021 . 11:38

   32 ci sinan
  • kobannnn fu.....14 Temmuz 2021 . 11:37

   şinanay yavrum hopa şinanay alkolden ceza alıp yatılırmı beee
  • Vah vah vah14 Temmuz 2021 . 11:06

   Bi emekli olan ormancı vardı, kredi çektirip, ilk taksitte sonra adamcağıza parasını ödememişti tehdit edip oyalıyordu, ve daha bunun gibi niceleri, kaç kişinin ahını aldı. iki sene dolmadan çıkar deniyor birde nasıl olacak zaman içinde göreceğiz. iyi çalışmalar bolunun sesi..
  • Kuskun13 Temmuz 2021 . 16:43

   Tanju bey yolda bulduklarını eski dostlarına tercih ettiği surece etrafında başına çorap orecek çok kişi var

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak