“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı!

Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı!
  15 Temmuz 2021

  Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı! Türkiye Odalar ve Borsalar ...

  Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı!Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı!

          Kadın Emek Pazarı HıghWay'de açıldı!

          Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu önderliğinde, HighWay Outlet alışveriş merkezi ev sahipliğinde yapılan Kadın Emek Pazarı, 14 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00'te açıldı.

          Açılış töreninde, Bolu Valisi Ahmet Ümit'in eşi Şengül Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Asuman Şentürk Tekin, Bolu Ticaret İl Müdürü Ersin Terzi ve TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile birlikte pek çok katılımcı hazır bulundu.

          Açılış töreninin yapılması ile birlikte kadın eli, kadın emeği Bolu'ya özgü yerel ve doğal ürünler sergilenmeye başlandı. 14-18 Temmuz 2022 tarihleri arasında HighWay Outlet Kiğılı mağazası önünde bulunan Kadın Emek Pazarı'nda evlerinde, halk evlerinde ve meslek liselerinde üretim yapan kadınlar, tamamen doğal yöntemlerle işleyip ürettikleri ürünlerinin satışını yapacaklar. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak