İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (18 Temmuz Pazar)

Vefat edenler (18 Temmuz Pazar)
  18 Temmuz 2021

        1- Yukarıçarşı eski esnaflarından, Nebahat KALAYCI’nın eşi, İbrahim KALAYCI, Fatma TANRIÖVER ve Ayşe UYGUN’un babaları, Ufuk, Emre KALAYCI, Semih TANRIÖVER ve Burak UYGUN’un dedeleri; Mustafa KALAYCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Okçular köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Hamidiye köyü halkından, Merhum Hüseyin ALTUĞ’un eşi, Nuray ALTUĞ, Nurten CEYLAN, Merhume Nurşen ŞEN ve Yener ALTUĞ’un anneleri; Safure ALTUĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 11:00’de Hamidiye köyü mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mengen ilçesi Mamatlar köyü Kadıköy mahallesi halkından, (merhum) Ahmet ve Nazile ÇUHADAR’ın kızı, Mustafa, Kemal, Nesrin ve Kıymet’in anneleri, Mehmet KORKMAZ’ın eşi; Nimet KORKMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mengel ilçesi Mamatlar köyü Kadıköy mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Mudurnu ilçesi Beyderesi köyü halkından, Mustafa, İbrahim CAZOĞLU, Ayşe YÜKSEL ve Nezaket YILMAZ’ın babaları, Bayram YILMAZ, İsmail YÜKSEL, Fatma ve Hatice CAZOĞLU’nun kayınpederi; Haydar CAZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Mudurnu ilçesi Beyderesi köyü mezarlığına defnedilecektir.

         5- Kıbrıscık ilçesi Kızılcaören köyü halkından, Merhum Yetim Mehmet BAYRİ’nin eşi, Fadime ERCAN, Durmuş BAYRİ, Ayşe ÇETİN ve Adem BAYRİ’nin anneleri; Havva BAYRİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kıbrıscık ilçesi Kızılcaören köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         6- Mengen ilçemizin Kavacık Köyünden Emine Çökelez’in eşi, Mustafa ve Fatih Çökelez’in babaları; Naci ÇÖKELEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün bugün Türkbeyli camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazını müteakiben Kavacık köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak