İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (21 Temmuz Çarşamba)

Vefat edenler (21 Temmuz Çarşamba)
  21 Temmuz 2021

          1- Mengen İlçemiz halkından, Emrah Orçun Meşe ve Seçil Başak Meşe’nin babaları Mengen ilçemizde görev yapan emekli öğretmenlerden; Mehmet MEŞE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Beşler camisinde kılınacak olan öğle ve cenaze namazının ardından Beşler mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

           2- Salıbeyler Mahallesi halkından, Merhume Aliye KARAKIŞ’ın eşi, Mümtaz KARAKIŞ ve Beyhan HÖKEREK’in babası, Sanem, Özlem, Mehmet Meftun, Aylin ve Selin’in büyükbabaları, 1947 Arifiye köy enstitüsü mezunu emekli öğretmen; Ahmet KARAKIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Salıbeyler Mahalle caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Salıbeyler Mahallesi aile kabristanı’na defnedilecektir.

         3- Borazanlar Mahallesi halkından, Karayollarından emekli Adil TABAĞ’ın eşi, Metin ve Kadri TABAĞ’ın anneleri, Türkan ve Emine TABAĞ’ın kayınvalidesi, Dilek ERKAN, Melek CAN, Hasret ve Mert TABAĞ’ın babaanneleri; Fatma TABAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköy mezarlığına defnedilecektir.

  • Şemsettin GÜRTÜRK 21 Temmuz 2021 . 14:57

   Vefat eden meslekdaşımız, Mehmet Meşe ile, rahmete kavuşan bütün, akraba ve din kardeşlerimize, Allah'tan rahmet ve Ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  İşsiz adam durgun su gibidir, bozulup kirlenir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak