“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Sulama kanalında can pazarı

Sulama kanalında can pazarı
  22 Temmuz 2021

  Sulama kanalında can pazarı Gece yarısı saatlerinde sulama kanalına ...

  Sulama kanalında can pazarıSulama kanalında can pazarıSulama kanalında can pazarıSulama kanalında can pazarıSulama kanalında can pazarı

        Sulama kanalında can pazarı

        Gece yarısı saatlerinde sulama kanalına uçan araçta sıkışan sürücüyü kurtarmak için 112 ve itfaiye ekipleri yoğun bir mücadele verdi.

         Kaza saat 23.00 sıralarında Başoğlu köprüsü mevkiinde kanal yolunda yaşandı. Ekrem Tekin idaresindeki 34 LJT 88 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak sulama kanalına uçarak, kanalın kenarındaki ağaca çarparak durabildi. Hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Ekrem Tekin yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu sıkıştığı yerden kurtarıldı. Ağır yaralanan genç, hastaneye kaldırıldı.

         Ekrem Tekin idaresindeki 34 LJT 88 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak sulama kanalı kenarındaki ağaca çarptı. Hurdaya dönen otomobilin sürücüsü araçta sıkıştı. Kazayı görenler durumu, 112 Acil, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Araçta sıkışan sürücüye 112 Acil ekipleri tarafından yaşam destek ünitesi bağlandı. İkiye katlanan otomobildeki sürücüyü kurtarmak için ağaç ve otomobil itfaiye tarafından kesildi. Genç sürücü, itfaiyenin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonucu bulunduğu yerden çıkarıldı. Ağır yaralanan sürücü ambulansla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak