Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı da Özcan'a soruşturma açtı

Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı da Özcan'a soruşturma açtı
  28 Temmuz 2021

  Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'da Özcan'a soruşturma açtı Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı, ...

        Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı da Özcan'a soruşturma açtı 
          Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında, yabancı uyrukluların faydalandığı bazı belediye hizmetlerine zam yapılacağına yönelik açıklamaları sırasındaki ifadeleri nedeniyle soruşturma başlattı.

        Başsavcılık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Özcan'ın ifadelerine yönelik yapılan suç duyurularına ilişkin dilekçeler işleme konuldu. Başsavcılığın, Özcan hakkında, "görevi kötüye kullanma" ile "nefret ve ayrımcılık" suçlarından soruşturma başlattığı öğrenildi.

  • Bolulu29 Temmuz 2021 . 09:38

   Bu çalışma daha uzun vade için planlanmış. Türkiye'yi yıllardır Sağ-sol, Türk-Kürt, dinci-dinsiz diye bölemediler. Amaç popülasyonları çoğaltıp genetik olarak ayrışmamız, coğrafik ve kültürel yapıları bozup, birlikteliği parçalamak. Bir Suriye, bir ırak bir bir Yugoslavya yaratıp, İç savaş ile.
  • Cenderme29 Temmuz 2021 . 09:34

   Merdümencü, çokmu seviyag la ülkesinden kaçıp meydannada gezen yaratuklaru. o zaman evige götüde onlara oralada bakıve la.
  • Hayri29 Temmuz 2021 . 09:05

   Birde değişik tipler var Suriye’de savaş bitti diyen Suriye’de zaten savaş yoktu saf . yönetim ehlinsünnet müslümanlara soykırım yaptı tabi olanları anlamak için feraset lazım hala misafirli uzadı diyen öküzlerden ne beklenir ki 100 yıl önce aynı memleketin çocukları düşman memleketlerini yerli işbirlikçileri ile parça pinçik etmiş o parçalardan biri pinçikten geleni beğenmiyor yazık İngiliz ağzınızdangirip dünürünüzden çıkmış insanlıktan çıkar
  • "Su gibi aziz ol"29 Temmuz 2021 . 08:18

   Bir haftadır sayesinde Bolulular olarak yemediğimiz hakaret kalmadı, tüm dünyaya rezil olduk.Bolu'da başkanı destekleyen, alkışlayan ırkçı bir kesim olabilir ama bu genele asla yayılamaz.Bizler Bolu'da olaya insanı açıdan bakan ve mültecilere yardımcı olan sessiz çoğunluğuz. Başkan Bey, 1-Su insanı temel bir ihtiyaçtır bu konuda popülizm olmaz. 2-O zaman evinde niye Faslı arap mülteci hizmetçi çalıştırdın? 3-Kendi partinden bile destek görmeyen bu ırkçı yaklaşımı kınıyoruz
  • Bolu29 Temmuz 2021 . 02:10

   Halkın iradesi nin karşısında hiç kimse duramaz.halk istemiyorsa kim ne yapabilir.en kesin çözüm referandum yapılsın.tüm bu tartışmalar rafa kalkar.
  • Uyanın Gari28 Temmuz 2021 . 20:05

   Sevgili Bolulular; bu iktidarın mültecilere sarılmasının önemli bir sebebi var. MÜLTECİLERE OY KULLANDIRMAK. AKP tekrar seçilebilmek için aklınıza gelen her şeyi yapar. Uyan Türk halkı. Bu işgale dur de!..
  • Şahin Tüfekçi28 Temmuz 2021 . 15:53

   Türk toplumu bu mültecilere insanlık yaptı. Misafir olarak gördü ve kapıları açtı. Misafirlik de bir yere kadar. Suriye'de savaş bitti. Bu insanların Afganlı, Iraklı ve diğer göçmenlerle birlikte derhal ülkelerine gönderilmeleri gerekiyor. AKP uyuma.
  • merdümenci28 Temmuz 2021 . 15:28

   Ya dayicuğum bu işler böğne olmaz Çekirge misali her daim atlayup ziplayaman Ecuk önüne ardına bakacan La anın Türkiyenin sorunu bu. Seni kimse iplemez Seni şimdi destekleyen akulsuzlar koltuktan düşünce suratına bakmazlar alimallah Eyyy tanju efendi yalnuş yapıyan yanus

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak