Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

 Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli        

 Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli        
  31 Temmuz 2021

  Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli Bolu ...

   Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli         Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli        

         Başkanı protesto için bedava su dağıtımına zabıta engeli        

         Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın göçmenlere yönelik zam açıklamalarına tepki göstermek için İstanbul’dan getirdiği 30 ton suyu semt pazarında bedava dağıtmak isteyen iş insanına, esnaflar ve vatandaşlar tepki gösterince, zabıta ekipleri de engel oldu. Esnaflar ve vatandaşlar kamyondan indirilen suları geri taşıyarak Korkmaz’a “Sen git o suları Manavgat’ta yangın söndürmede görev yapıp ihtiyacı olanlara dağıt” dediler.

         Başkan Özcan’ın kentteki göçmenlerin su ve katı atık ücretlerine 10 kat zam yapacağına yönelik açıklamalarına tepki göstermek isteyen İstanbul Sanayi Odası Üyesi Cevat Korkmaz, kamyona yüklediği 30 ton suyla Bolu’ya geldi. Kasası su dolu kamyonla Bahçelievler Mahallesinde bulunan semt pazarına gelen Korkmaz ve beraberindekiler esnaf ve vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Zabıta ekipleri de bedava su dağıtımını engellediler. Korkmaz ve yanındakiler su damacanalarını esnafların sergilerine yanına bırakmaya kalkınca tartışma yaşandı. Esnaflar ve vatandaşlar su damacanalarını tekrar kamyona geri taşıdılar.

         “O SULARI MANAVGAT’TA İHTİYACI OLANLARA DAĞIT”

        Esnaflar, “Gencecik çocuk Manavgat yangınında görevlilere su taşırken öldü. O suları gidip Manavgat’ta orman yangınında ihtiyacı olanlara dağıt. Şu an orada yangınla mücadele edenlerin daha çok ihtiyacı var” diyerek Korkmaz’a tepki gösterdiler. Tartışma, polislerin araya girmesiyle büyümeden sona erdi. İş insanı Korkmaz’ın suları bir depoya koyarak kentteki göçmenlere dağıtacağı öğrenildi.

  • Murat...4 Ağustos 2021 . 15:54

   Tamamen Terbiyesizlik, Saygısızlık.! Hatta Irkçılığa davetiye için PROVAKASYON. Savcılık Makamı işe hemen el atması lâzım.
  • Angela Merkel3 Ağustos 2021 . 12:14

   Ülkemizin dört bir yanı yanarken, gerçekten o kadar gereksiz insan var ki gelmiş su dağıtacağım diye uğraşıyor. söylenecek çok kelime var ama yazamıyorum bu yaratık görünümlü soytarıya.
  • Mustafa3 Ağustos 2021 . 09:32

   Fatih efewndi, buyrun kuzey koreye. Elbette Yer yüzü yüce ALLAH'ındır ama Allah sizleri kavimler halinde yarattım diyor, ona ne diyeceksin? Fani dünyada bir yaşam düzeni vardır. Siz neden birleşik devlet olmasına rağmen ABD ye ve sömürgeci AB ülkelerine vizesiz gidemiyorsun? Bakara 190 ve 195 e kadar Allah emirlerinde sizleri yurtlarınızdan çıkarmak isteyenlere karşı ALLAH adına savaşın diye emrediyor. Suriyeli hainler,korkaklar kaçıyor. burda efeliği bize yapıy
  • Selahattin2 Ağustos 2021 . 18:03

   La dayı zamanlaman yanlış akdeniz yanıyor Boluda kökez suyu akıyor kimse susuz kalmıyor . Mademli dinin imanın var hayır yapmak istemişsin Manavgata gitseydin oranın şu anda su ihtiyacı var Senin gibilerden Allah razı olsun derdim şimdi Allah seni bildiği gibi yapsın diyorum..
  • Cevreci2 Ağustos 2021 . 17:46

   Irkcilar rumuzlu.nasil bir laf bu
  • Fatih2 Ağustos 2021 . 13:38

   Adamı tebrik ediyorum. Öyle faşist başkana böyle protesto lazım. Halk tepki gösterdi yalanı da kendisini halk sanan üç beş fanatik militandır. Yeryüzü Allah’ındır. Kim nerede dilerse yaşama hakkı var. Suç işlemedikten sonra kimseye sataşılamaz. Suriyeliler çoğu konuda vahşi faşistlerden de kendini Türk sanan dedesi göçmenlerden de daha yapıcı ve faydalı. Beğenmeyen Kuzey Kore’ye gitsin. İnşaallah daha çok muhtaç ve mağdur insana kucak açıp hepsini vata
  • Aladağ 1 Ağustos 2021 . 22:55

   Geç bu işleri Mustafa, öyle ezbere olmuyor bu işler.
  • Doğru Söz1 Ağustos 2021 . 17:45

   Suyu dağıtan kişi soytarılık yapmak istemiş. Bolu halkının bu soytarılara meydan vermemesi gerekir. Değerli Belediye Bakanımızın mülteciler konusundaki tutumunu destekliyoruz.
  • Cevreci1 Ağustos 2021 . 17:06

   Showmen nemalanacak konu bulamayinca boluyami takildin sana boludan ekmek cikmaz yaren
  • Mustafa1 Ağustos 2021 . 13:41

   Aladağ, Evlerini, dükkanlarını araplara satanlar ve kiraya verenler işte güya bu iş insanı ve sizin zihniyetinizdekilerdir. Kendini bilen bir müsklüman Türk bunlara gerekli tepkiyi gösterir ve tavrı koyar. Helal olsun pazarcı Vatandaşlarımıza.
  • Aladağ1 Ağustos 2021 . 12:43

   Evleri Araplara satarken kiralarken iyi değil mi Bolulular.
  • ömer1 Ağustos 2021 . 11:29

   BU suyu gönderen getiren kişi vatansever olsa her yerde yangın var oralarda suya ihtiyaç var buralara yardım etsin bolu gibi su bolluğu olan yerde şov yapmasın arap sevici.
  • Değişim 1 Ağustos 2021 . 01:05

   Tam dağıtacaktı ki hem halk hem esnaf verdi cevabını.. Şov yapmaya gelmiş........ Oldu gitti.
  • SAG DUYU1 Ağustos 2021 . 00:46

   Ey sucu başı soy ismin gibi hakikaten korkmaz san 15 20 aileyi al götür bolu ya kadar su taşıma zahmetinde de bulunmamış olursun Benim askerimin tabutu Suriye den gelirken bolu daki Suriye liler karaçayır parkında semaverlerinde getirdikleri çayı yudumluyorlar bunları görmeyen ğözler kör olsun kendi şehrim de mülteci oldum
  • ırkçılar31 Temmuz 2021 . 23:13

   böyle bir halka bu başkan müstehak
  • ADAM31 Temmuz 2021 . 22:11

   Bİ SEN KALDIYDIN..
  • vildan31 Temmuz 2021 . 19:09

   ey Bolulu..zengin araplara evini kiraya veren satan sen arsasını satan sen villasını yapansen...önünde el pençe duran sen...3-5 garibana dolamışsın..ilinizde yaşayan yabansıların%80 ni çok zengin yani velinimetiniz...eee geri kalan%20 nin ahından da korkun..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak