Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

CHP; "Kabul etmemiz mümkün değildir"

CHP; "Kabul etmemiz mümkün değildir"
  3 Eylül 2021

  CHP'den sosyal medyada tepki çeken Tanju Özcan'la ilgili ilk ...

     CHP'den sosyal medyada tepki çeken Tanju Özcan'la ilgili ilk açıklama: Kabul etmemiz mümkün değildir

        CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın katıldığı sosyal medya yayınında başörtülü olduğunu belirttiği bir kadınla yaşadığı diyaloğu gülerek anlatmasını, "Toplumun değerlerine aykırı veya toplumun hassasiyetlerini rencide edici hiçbir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir" şeklinde değerlendirdi.
         Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınladığı "Gör Beni" adlı programa konuk olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, başörtülü bir kadınla ilgili anısını anlatmıştı. Özcan'ın sözleri ve anlatırken sürekli gülmesi sosyal medyada tepki çekmişti.

        "BEBEĞİM YOK, YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?"

         Özcan'ın, "Bir açılış yapıyoruz Bolu'da acelem de var. Bir tesettürlü bayan geldi. 'Tanju bey bir konu var konuşabilir miyiz' dedi. Ben de 'Hemen Ankara'ya dönmem lazım. Özel değilse burada konuşabilir misiniz?' dedim. 'Sıkıntı yok' dedi. 'Benim bebeğim yok. Bana yardımcı olur musunuz?' dedi. 'Hanımefendi ben size nasıl yardımcı olabilirim' dedim. Meğer kadın tüp bebek tedavisi olmak istiyormuş. Tabi öyle konuya böyle girince çevredekiler gülüyor. Benim böyle çok fazla anım var...." ifadelerini kullanmasının ardından tüm gözlerse CHP'ye çevrilmişti.

         "KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR"

          CHP'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Torun, yaptığı açıklamada Özcan'ın şahsi düşüncesinin partiyi asla bağlamayacağını vurgulayarak "Ama toplumun değerlerine aykırı veya toplumun hassasiyetlerini rencide edici hiçbir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir" ifadelerini kullandı.

        "BAŞLATILMIŞ BİR SORUŞTURMA YOK"

         Özcan hakkında bir disiplin soruşturması başlatılıp başlatılmadığına yönelik soru üzerine Torun, "Partinin yetkili kurulları var onlar değerlendirirler, şu an için başlatılmış soruşturma yok" diye konuştu.

         "İNSANLARIN HASSASİYETLERİNİ BİLMEK LAZIM"

          Tanju Özcan'ın bir süre önce Bolu Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yabancı uyrukluların faydalandığı belediye hizmetlerine zam yapılmasına ilişkin önerisi yüzünden eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine Torun, şunları kaydetti:"O zaman da doğru bulmadığımız söyledik. Kendi görüşü olduğunu dile getirdik. Yine aynı şeyi söylüyoruz. Böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil. İnsanların hassasiyetlerini bilmek lazım. İnsanların duygularını anlamak lazım. Orada tabii ki espri yapmaya çalışıyor ama bu işin esprisi, şakası veya şunu bunu olmaz. 

  • Sandallarlı12 Eylül 2021 . 19:28

   Chp Erzurum il başkanı ne oldu? Ses kaydı çıkan.
  • Haydar 5 Eylül 2021 . 04:49

   Fehmi salağı daha yeni cehape nin Mersin milletvekili seçtiğimiz Cumhurbaşkanına ulan dedi ne oldu sabah akşam küfrediyorsunuz hanginiz içeri girdi? hem korkak hem yalancısınız.tanjunun tüp bebek yardımını damızlık erkek yardımı anlaması onun şrefsizliği ,buna gülmeleri o an yanındakilerin şrefsizliği ,bu terbiyesizliği hoş karşılamanda senin şrefsizliğin olmuş.
  • Fehmi demir4 Eylül 2021 . 19:50

   Adam bir anısini anlatmış. Hedefte ya yuklenin' turbanli olmus basi acik olmus' ne farkeder .kadin kadin dir. Anasina kufretmis taciz mi olmuş. Ne olmus ' dalgami geciyorsunuz be. Turkiyede akepe dönemlerinde olan rezaletleri de takip etmenizi bekliyorum. Edemezsiniz' alırlar içeriye. Sıkar. Eee saldırın CHP YE yemezler kardes
  • Bolulu4 Eylül 2021 . 16:09

   Senin gibileri bu halk kumbarada biriktirir Ha çok mu sıkıştı; hiç düşünmem hemen harcar.
  • vatandaş4 Eylül 2021 . 09:25

   Milletin verdigi emanetin degerini bilmeyen adam,millet bunu adam sandı görev verdi,o da cozuttu, ağaççılardaki hastanede bir muayene olsa iyi olur,hem kendisi,hemde Chp açısından.
  • Suphi4 Eylül 2021 . 09:17

   Abazan
  • Habib4 Eylül 2021 . 08:54

   Daha bu iyi günlerin beter olacağın günler geride Boluyu terk etmek zorunda kalacaksın Alaattin de Küçük dağları ben yarattım diyodu şu an toplumda ikinizinde değeri yok bu iş parti meselesi değil insan olabilmek makama gelince insan kalabilmek Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin ben sana belediye başkanı milletvekili olamazsın demedim adam olamazsın dedim
  • Birol 4 Eylül 2021 . 00:07

   Kadınlara tecavüz ederler taciz ederler alay hakaret ederler ne kadar aşağılık ahlaksız sapık varmış bu cehapede
  • Agnotolog3 Eylül 2021 . 19:38

   Başkanlık vasfı sorgulanırken şimdi insanlığı sorgulanıyor. Yazık güzelim şehrime:(
  • Misafir3 Eylül 2021 . 19:38

   Kadın kollari anca caddede karanfil dagitmaya çıkarlar, nerde bi tören var orada olurlar,kendi reklamlarinin olmadigi yerde görünmezler ,lafa geldimi bütün kadinlarin arkasindayiz derler uzun kadın kisasi hepsini topladaniz bir tane etmezler, bu kadar basit ne bekliyorsunuzki.
  • Hakiki3 Eylül 2021 . 18:26

   Bu bayan neden belediye başkanına gidiyor...sağlık müdürlüğü var sağlık bakanlığı var onlara neden basvurmuyorda direk başkana çıkıyor.bende bunu anlamış değilim
  • bolulu3 Eylül 2021 . 17:45

   Allahım böyle Bi adama mı cami yaptırmak nasip olacak.
  • #vayyaş3 Eylül 2021 . 16:58

   Neredesiniz chp kadın kolları. Yokmu karizmatik başkana okkalı bir açıklama. Yokmu edepli bir açıklamanız. İnsan ı beşer bir kelamıyla şaşar. ( Açma sırrını dostuna oda söyler dostuna. Gün gelir sırlar söylenir el dostuna ).
  • Erkan3 Eylül 2021 . 15:24

   Çocuğu olmayan bayanların adına çok üzüldük. Ama çocuğu olmayan erkekler adına ne demek gerekir bilemedim. Tanju çok beddua alıyorsun çoooooook.
  • Ertugrul Osman Turk3 Eylül 2021 . 13:28

   2 gündür açıklama yapmayan genel merkez ; muhafazakar seçmen oyları bu açıklama sonrası bize zarar verir diye size rapor gelince mi aklınız başınıza geldi. Sizin toplum değerinizi yiyelim. Rencide edici ne demek bu düpedüz edepsizlik ve kadınlara yapılan saygısızlık. Hepiniz aynısınız, özrünüz kabahatinizden büyük. Espri mi yapmış nüktedan efendi. Bana kalırsa böyle bir olay yaşanmadı, başkan olacak zat muhafazakar kesime olan kinini bu şekilde kusarak kend

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak