Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Böyle suç dosyası ne görüldü ne duyuldu!

Böyle suç dosyası ne görüldü ne duyuldu!
  8 Eylül 2021

  Böyle suç dosyası ne görüldü ne duyuldu! Dayak atma, ...

          Böyle suç dosyası ne görüldü ne duyuldu!

        BolununSesi özel haber

          Dayak atma, adam kaçırma, cep telefonlarını gasp etme, kişileri zorla cinsel ilişkiye sokma ve kameraya alarak davacı olmamaları için tehdit etme. İşlenebilecek ne kadar suç varsa işleyen üç kişiden ikisi tutuklanarak ceza evine konuldu.

           Akıllara zarar verecek derecede peş peşe yaşanan suç zinciri  Bolu’da yaşandı.

            Bolu bir tır firmasının ortağı olduğu öğrenilen Mehmet C., pastanede çalışan dost hayatı yaşadığı C. İsimli kadının aynı pastanede çalışan N.C. ile de ilişki yaşadığını öğrenince çılgına döndü.

            Pastaneden mesai bitiminde çıkan C. ve N.C. birlikte yürüdükleri sırada Uğur Mumcu Parkı’nın yanında Mehmet C. ve Emre isimli şahıslar N.C isimli genci tartakladılar. Daha sonra tartakladıkları C. ve N.C.’nin cep telefonlarını gasp edip zorla araca bindirerek Dadıç Mahallesi’nde ıssız bir yere götürdüler. Tırcı Mehmet C. ve suç arkadaşı Emre, C. ve N.C.’yi tartaklamaya devam ettiler.

              Daha sonra C. ve N.C.’yi Sanayi Çarşısı’nda bir iş yerine getiren Tırcı Mehmet C., buradan S. Taksi firmasının sahibi olduğu belirtilen Ümit A.’a ait panelvan minibüs ile birlikte C. ve N.C.’yi Sultanbey Köyü üzerindeki Belediyeye ait hafriyat dökme alanına getirdi.

           Gözü dönmüş tırcı Mehmet C. ve arkadaşı Ümit A. Kendisini aldattığı için ceza vermek istediği dostu C. ile N.C.’yi çırılçıplak soyduktan sonra cinsel ilişkiye girmeleri için dayak atarak zorlamaya başladı.

            Cinsel ilişki pozisyonunda C. ile N.C.’yi cep telefonu ile kameraya alan tırcı Mehmet C. ile taksi firması sahibi Ümit A. Burada da tartaklama eylemine devam ederek, polise gitmemeleri için cinsel ilişki görüntüleri ile tehdit ve şantaja devam ettiler.

             Öldüresiye dayak atılan burunlarında ve kaburgalarında kırıklar olduğu belirtilen C. ile N. C. polise giderek şikayetçi olunca yakalanarak tutuklanan Tırcı Mehmet C. taksi firması sahibi Ümit A. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

  • Y,s20 Eylül 2021 . 00:43

   Bunlar gibi çok var bunların yakalanması ve birdaha gün yüzü gösterilmemesi veya elektronik kelepçe takılması lazım ki vatandaşlarımız gençlerimiz çocuklar kadınlar rahat hareket edebilsinler
  • Bir vatandaş16 Eylül 2021 . 10:08

   Allah ıslah etsin. Bu dünyadan nice iyiler, nice kötüler gelmiş geçmiştir. Kimse dünyaya baki değil. Allah şerden ve şerli işlerden uzak eylesin.
  • Abesle iştigal14 Eylül 2021 . 10:04

   1) müşteriye panelvan minibüsle gidilmez. 2) hadi diyelim müşteri taksici ilişkisi, her ne olursa olsun bir insan böyle bir şeye göz yumamaz, ki bunlar birlikte dayak atıp videoya almışlar. bu olayın bir tık fazlası insanları gözünü kırpmadan öldürmektir.Umarım yaptıklarının cezasını fazlsıyla alırlar. Gözü dönmüş caniler.
  • Bizi Bilen Bilir 14 Eylül 2021 . 01:24

   Müşterisine gitmiş diye konuşan vatandaş,müşteriye t plaka sarı araba ile gidilir panelvan minibüsle değil uyandırayım :) Senin bir sorun yaşamamış olman yaşamayacağın anlamına da gelmez.Ateş olmayan yerden duman da çıkmaz..
  • İZMİRLİ12 Eylül 2021 . 18:54

   Sümer taksi yapamaz diye bir kanunmu çıkartmışlar .TAKSİCİYİ SAVUNANLARA SORUYORUM
  • Müsteri 11 Eylül 2021 . 21:56

   Bizde taksi duragınin hic bir yanlışını görmedik iftira atıldığını düşünüyoruz bunu yapacak adam degil lütfen yorum yaparken yarın birgün sizin başınızada böyle olaylar gelebilecegini düşünerek yapın.
  • Gereksiz insanlara cvp 11 Eylül 2021 . 21:43

   Her haber kanalı farkli birsekilde anlatım yapıyor haberi ve buna ragmen herkes inaniyor. Adam taksici musteri aradiysa gidecek olan olayi olacagi bilemez. Senelerdir taksiyi kullaniyoruz ailecek hic bir problem yasamadik. Yorumlari yaparken konusurken herkes once ne kadar dürüstüm diye dusunsun. Sonra yorunlasin ve konussun.
  • Gereksiz insanlara gereke11 Eylül 2021 . 21:42

   Ne biliyorsunuzda ne konuşuyorsunuz bizde senelrdir kullanıyoruz bi yanlışlarını görmedik bir taksici müşterisine gider nasıl insanla karşılaşıcagını bilirmi herkes dönsun kendine baksin cokmu düzgünsünüz çokmu dürüst her haber kanalı dogru habermi veriyor kimsenin günahına vebaline girmeyin allah var iftira olamazmı insanları yargilayipta günahlarina girmeyin tanimadan
  • Gereksiz insanlara cvp 11 Eylül 2021 . 21:37

   Insanları suçlaması cok basit herkes herseye hızlı ve cabuk inaniyor her haber kanalında farkli çıktığı halde haberlere inanabiliyorsunuz. Sumer taksiyi senelerdir kullaniyoruz ve kullananda bir cok kisi var simdiye kadar haklarinda birsey çıkmadı simdi mi çıkıyor. Hangi taksici olsa musteri aradığında gider kimseyi kimsenin yargılama yada yorum yapma hakki yok... Herkes once kendine ne kadar dürüstüm diye baksin lutfen..
  • TESADÜFMÜ TABIKI DEĞİL11 Eylül 2021 . 17:37

   SÜMER TAKSİ
  • Duzceli11 Eylül 2021 . 08:49

   Su yapılan pislikleri en buyuk mafyalar bile yapmiyor sen nasil yetistirildin senin nasil bir allah inancın senin ne kadar kötü bir kalbin ve beynin var allah islah etsin diyecek bir kelime kalmadı
  • Nnafis10 Eylül 2021 . 21:53

   Allah kimsenin başına vermesin o kızın babası annesi var dayanılmaz bu acıya dünyaları yıkılmıştır hayvana bile işkence yapılmaz insana nasıl yapılır
  • Ferhat10 Eylül 2021 . 20:21

   Böyle kansizlari yaşatmayacaksin nikahlı eşin bile değil piç inşallah hapishanede sana daha fazlasını yaßatirlar
  • Bolulu10 Eylül 2021 . 11:58

   Bu Haber Neden Başka Haber Sitelerinde Yok Acaba ?
  • Duzceli10 Eylül 2021 . 09:17

   Allah c isimli bayana sabirlar versin ne diyelim
  • bilinmeyengizem9 Eylül 2021 . 22:45

   Sümer taksiyi bir kaç kez kullanmadım ama bu vakitten sonra asla kullanmam.Demek ki çalışanların lakayıtlığı başındakilerden kaynaklıymış.Kalite tesadüf değildir diye boşuna dememişler.Diğerlerinin isimleri tam olarak açıklansın da içimizde barınamasınlar.
  • karadeniz9 Eylül 2021 . 19:46

   vay be adamlara bak mehmet bu yolun yolcusu da yanın dakilerde usta diye gezinen lerde alışıyo bu işlere gecenlerde ustanın kafasını kırmışlardı sanayıde
  • yolcu9 Eylül 2021 . 19:21

   hangi tır firması bu baş harflerini olsun yazsaydınız....vay .........çocukları vay
  • HÜSEYİN 9 Eylül 2021 . 18:56

   Niye bu haber başka bir gazetede yok
  • bahattın 9 Eylül 2021 . 17:53

   pastacı antıramanlı bu işlere içerde coook yapar pasta borek bizleride yaktı
  • Harbi9 Eylül 2021 . 15:57

   Sümer taksi bu adamı kimse sevmez zaten kimseyle anlaşamaz cibiliyetsizin teki hiç diğer kardeşlerine çekmemiş
  • NERRELİ9 Eylül 2021 . 13:35

   PEEESSSSSS... KİMMİŞ BUNLAR BE BİLELİMDE UZAK DURALIM
  • Ersan Türk 9 Eylül 2021 . 12:09

   Bunları ifşa edin.... Böyle insanlar Bolu da barınmasın. Her suç var
  • Zahmanlalı9 Eylül 2021 . 09:55

   Lan amerikan +18 filmlerde bu konular yok aq. Nereye gidiyoz biz? Adam danaya ortak girmiş payı beğenmiyo :)))))
  • Ayhan9 Eylül 2021 . 03:32

   Bunların k.ç. kalkmış bunları şeylerinden tavana asacan.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak