Gazetenize sahip çıkın!

Silahını temizlerken oğlunu vurdu !

Silahını temizlerken oğlunu vurdu !
  26 Kasım 2021

  Silahını temizlerken 10 yaşındaki oğlunu vurdu ! Silahını temizleyen ...

         Silahını temizlerken 10 yaşındaki oğlunu vurdu !        

        Silahını temizleyen baba yanlışlıkla tetiğe basınca 10 yaşındaki oğlunu göğsünden vurdu. 2 saat hayatla mücadele eden küçük çocuk hayata veda etti.

          İbretlik olay ölüm olayı akşam Bahçelievler Mahallesinde meydana geldi. Bolu’da nakliyecilik yapan 3 çocuk babası Sultan Muhammed Kahraman, eve geldiğinde üzerinde taşıdığı ruhsatlı silahını 10 yaşındaki oğlu Özdemir Efe Kahraman’ın yanında temizlemeye başladı.

         Küçük Özdemir’de babasının silahı nasıl temizlediğini izlerken baba Sultan Muhammed Kahraman, bir anda tetiğe basınca, oğlunu göğsünden vurdu. Kanlar içerisinde kalan Özdemir, babası tarafından hemen İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine götürdü.

         Hastanede iki saat boyunca hayatta kalma mücadelesi veren Özdemir Efe Kahraman, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. Hastane polisinin durumu Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu’na bildirmesi üzerine talihsiz baba gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  • kapıcı hüseyin6 Aralık 2021 . 15:41

   %99.9 bilerektir. yoksa böyle hatayı yapmak için .... olmak lazım
  • Cezmi28 Kasım 2021 . 09:07

   Burda bize laf yetiştireceğine git teskin et arkadaşını zaten yazdıklarımız evlat katiline değil tanımayız etmeyiz kendisini habere yorum yapıyoruz.silahı olan diğer eğitimsizlere ibret olsun diye onlarda dolu silahı yakınlarındaki canlılara çevirip temizlemesinler diye EĞİTİMini almadan nasıl araba kullanmıyorsan silahta taşıma anladın? Sanmam sen yine ne demek istediğimi anladın
  • Baha 76 ya27 Kasım 2021 . 09:38

   Tedbirsizce davranıp ölüme sebebiyet verip Küçücük çocuğun yanında silah temizleyip bunu da olan olmuştur diye geçiştiremezsiniz Olan küçücük çocuğa olmuştur Nakliyecinin silahla ne işi olur Polis olsa güvenlik görevlisi olsa anlamaya çalışalım
  • Baha7627 Kasım 2021 . 02:20

   Muhammed’i tanırım.Ailesi için sırtına yüklemediği yük yoktur kardeşimizin,kahrı kendine yeter,Silah dersi verecek olan Bolu dağında poligonda versin,acı büyüktür.Eğitim nasihatı verme zamanı değildir.Olan olmuştur.Dersi veren(C.C.) acısını vermiştir.Zaman teskin etme zamanıdır.
  • YORUMSUZ26 Kasım 2021 . 20:44

   ÇOK ACI ÇOK ÜZÜCÜ İHMAL DİKKATSİZLİK TELAFİSİ İMKANSIZ GÖREVLİ OLMAYAN HİÇ KİMSEYE SİLAH VERİLMESİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  • Komiser 26 Kasım 2021 . 18:50

   Çocuğun yanında silah mı? temizlenir hemde namluyu ona çevirerek çok büyük cahillik eğitimsizlik, adı üstünde silah kendine göre kuralları var uymazsan kendi çocuğunun yada kendinin en sevdiklerinin katili olursun yazık .
  • Bolulu rumuzlu müsveddeye26 Kasım 2021 . 16:28

   Senin yapacağın yorumun allah belasını versin.adam evladını hastaneye yetiştirmiş ama hayata tutunduramamış.Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın.
  • Bolulu 26 Kasım 2021 . 12:52

   Cinayetin adı silahını temizlerken mi oldu?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak