BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vah Bolu'm vah!       

Vah Bolu'm vah!       
  3 Ocak 2022

  Vah Bolu'm vah! Bolu Belediyesi yine muhteşem bir icraata ...

  Vah Bolu'm vah!       Vah Bolu'm vah!       

        Vah Bolu'm vah!       

        Bolu Belediyesi yine muhteşem bir icraata imza atmış. Örnek olması gereken işler yapması gerekirken, gecekondu misali, uydurma barakalara bir yenisi eklenmiş. Bolu’nun bir numaralı  turizm yolu üzerine kondurulan konteynır iş yeri ve tuvalet, birbirinden çirkin  derme çatma yapılarla dolu olan Abant yoluna belediye vasıtasıyla kazandırılan son yapı olarak dikkat çekiyor. Abant yolunda daha önce başarısız bir işletmecilik deneyimi olan Başkan Tanju Özcan ve çalışma grubunun bu icraatı şehrin farklı yerlerine yapılan diğer icraatlarını göz önüne aldığımızda yine hiç şaşırtmadı. Vah Bolu'm vah!        

  • Bolu'ya Hasret Bir Ca13 Ocak 2022 . 11:58

   Konu ile alakasız ama bir gezi yapalım öğrencilerimize memleketimi tanıtayım diye geldik o ücretler ne öyle Abant- Gölcük otobüs giriş ücreti 240 TL x 2 ödeme yaptık. ŞOK OLDUK . Bu kadar olmaz PESSS....
  • YAMANER4 Ocak 2022 . 12:42

   Bunlara kalsak ya heykel yaparlar yada boyle ucube işler. Adamdaki vizyona bak yaptığını bak. Begenmediğimiz Alaaadin sayesinde bir park bir meydan gördük Tanju yapılanın üzerine kondu Daha bir tane ciddi bir icraatını göremedik. Stad ne oldu ? ses seda yok ancak kaldırım yeniliyor adam.
  • Minimal3 Ocak 2022 . 22:36

   Minimalist yaşam, o wc lee ne öyle. Köye dönüş dediysek tarlanın ortasına wc demedik.
  • Ahmet3 Ocak 2022 . 20:40

   Şimdi yerel TV de bunu izledim düzce belediye başkanı akıl verecek mış düzce belediye si zamliymis Allah için ben bilmiyorum sayın basın bir iki belediye nin hizmet fiyatları ni bir karşılaştırın doğru mu söylüyor birde konuşma üslup kına yakma falan tam ayyaş isi
  • Pasakoylu3 Ocak 2022 . 18:32

   Vay be adamda ne vizyon varmış Bolu uzay çağını yaşıyor
  • minimalist yaşam3 Ocak 2022 . 17:51

   çok da güzel yapıymış. bir arazim olsa, böyle bir evim olsa başka da bir şey istemem. neyi bu kadar rahatsız etti ki bu tarz yapıların sizi?
  • Bolulu 3 Ocak 2022 . 15:42

   Dua edin çadırdan bı şeyde koyabilirdi beceriksiz Bolu muzu uçuruyor maşallah
  • Vatandaş3 Ocak 2022 . 13:23

   Ben Tanju Özcan'ın yerine olsam bırak istifa etmeyi intihar ederdim. Yahu bir insanın tuttuğu her şey mi elinde kalır! Bir insan bu kadar mı beceriksiz olur!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak