Gazetenize sahip çıkın!

Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası

Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası
  3 Ocak 2022

  Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası CHP Yüksek ...

    Tanju Özcan ve Alim Karaca'ya uyarı cezası

        CHP Yüksek Disiplin Kurulu, başörtülü kadın hakkında yakışıksız sözler sarf eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve bir vatandaşla küfürlü konuşma yapan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya uyarı cezası verdi.

        CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilmişti. Özcan ve Karaca hakkındaki karar çıktı.

        İKİ İSİM YÜKSEK DİSİPLİN KURULU'NA SEVK EDİLMİŞTİ

         CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, başörtülü bir kadına yönelik ifadeleri nedeniyle uyarı cezası istemiyle, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da bir vatandaş ile yaptığı küfürlü telefon konuşması nedeniyle yine uyarı cezası istemiyle YDK'ya sevk edildi.

         İKİ İSİM UYARI CEZASI ALDI

         Geçtiğimiz saatlerde bir araya gelen CHP Yüksek Disiplin Kurulu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya uyarı cezası verdi.

       

  • Bolulu4 Ocak 2022 . 16:19

   size nasıl yardımcı olabirim ne kadar çirkin bir kelime. Birde bir marifet gibi anlatıyor .
  • ERTUGRUL4 Ocak 2022 . 11:52

   UYANDIRIN. UYKUSUNDAN UYANDIRIN.
  • HansEchtKartoffel4 Ocak 2022 . 10:35

   Sn.Özcan, hala yönetime diklenmeye devam ediyor. Ne için? Medya görünürlüğünü yükseltip, olası başka görevler veya makamlar için. Bu açıklamalar, beni artık partiden atın da kendi kemik kitlemi oluşturayım ve sn.İnce veya başka bir oluşumla yoluma devam edeyim açıklamalarıdır. Popülist söylemlerle bugün, az çok kemik kitle toplarsınız da, modanız geçince ne yaparsınız onu bilmem... #HansYazıyor
  • Merdümenci 4 Ocak 2022 . 00:12

   La dayim bak ben sana bi se deyim mi bu chp tanjuyu atamadı partiden . Ama tanju hiç bu cezadan akillanmamis. Hemen ne dedi cumhurbaşkanı adayı olacin dedi chp yi tehdit ett. Bu chp den bi numara olmaz dayı tanjudan da zaten heç olmaz.... uzuluyan dayı uzuluyan Atatürk partisi böyle mi olur.Koy kapının önüne ne halt ederse etsin.cay firlatmalar ampul patlamalar. Amma hafif isler bunlar yahu
  • Metin Çelik4 Ocak 2022 . 00:00

   Esasen Çok halkı bir çıkış yapmıştı. Yabancıların Sayısı ve onların sorumsuzlukları kabul edilemez ve ülkelerine gönderilmeleri geç kalındı. Ancak bu bir hükümet politikası. Başkanın bunu eleştirmesi ve buna dikkat çekmesi gerekmekte iken o Siyasi Şovlarla Tiribünlere oynadı Koltukta oturduğu her dakika CHP ye Bolu ve Ülke Siyasetine zarar vermektedir hiç hak etmediği halde 4 dönem Egemenlik Hakkının Kullanılmasında Tek adam gösterilmiştir CHP Yanlış Yolda
  • Meral3 Ocak 2022 . 21:57

   Cehapenin tıpası yemedi tanjuya ne kadar aciz ve zavallı bir partiymiş bu parti
  • Remzi3 Ocak 2022 . 19:39

   Kim kime akıl veriyor Allah aşkına başkan gūlūnçdurima dusuyor Tanju Özcanın hicmi dostu gercek arkadası ve partilisi yok.Bu kadar komik duruma dūşdūgūnūn hala farkında degìl.Acilen uyarılmalı
  • Yeniçaglı3 Ocak 2022 . 18:46

   Ne kadar boş işlerle mesai harcadıgı için kendi partisi bile uyardi.Sadece etrafındakì rsntcılar alkışlamaya devam diyor.
  • Cöle3 Ocak 2022 . 18:11

   Düzce belediye başkanına nasihat ediyor. "artık şu bakan havalarını bırak,düzce nin belediye başkanı ol, milletin güvenini boşa çıkarma" diyor. Kendisi cumhurbaşkanı havasında haberi yok. Öldüm gülmekten..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak