Gazetenize sahip çıkın!

Trilyoner İmam hayatını kaybetti

Trilyoner İmam hayatını kaybetti
  6 Ocak 2022

  Trilyoner İmam hayatını kaybetti Bolu’da herkesin Trilyoner İmam olarak ...

         Trilyoner İmam hayatını kaybetti
          Bolu’da herkesin Trilyoner İmam olarak bildiği Abdullah Yüksel (88) Korona’dan hayatını kaybetti.

          Bolu’da uzun yıllar önce her yıl vergi rekortmeni olarak ünlenen ve kendisi Trilyoner İmam olarak anılmaya başlayan Büyük Camii’nin eski müezzinlerinden Abdullah Yüksel yaklaşık bir hafta önce yakalandığı covit 19 hastalığından kurtulamayarak tedavi gördüğü İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
            Bolu’nun Trilyoner İmamı Abdullah Yüksel her yıl Bolu’da vergi rekortmeni olarak anılmaktan dolayı hedef olduğunu düşünerek, vergi dairesini Bolu’dan Ankara’ya aldırmıştı.

         Silahlı gangsterler evini basmıştı

         Trilyoner İmam Abdullah Yüksel bir kaç kez kaçırılmak istenmiş ve 2015 yılında silahlı gangsterler evini basarak çalışanlarını rehin aldıktan sonra Abdullah Hoca'yı bankadan 250 bin lira çekmeye zorlamışlardı. Banka memurunun uyanıklığı sayesinde gansterler yakalanmıştı.

          Cenaze ilanı;

          Paşaköy Mahallesi halkından, Merhume Ayşe YÜKSEL’in eşi, Abdulkerim YÜKSEL, Aysel KALAYCI, Asiye AKÇAY’ın babaları, Cemalettin KALAYCI, Mehmet AKÇAY’ın kayınbabaları, emekli Büyük Camii İmam Hatibi Hafız; Abdullah YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

  • Aladağ 9 Ocak 2022 . 14:35

   Rahmetlinin mirasçıları umarım rahmetlinin ismini yaşatmak için Boluya güzel bir hayırda bulunur. Bir okul yaptırlar ismini yaşatırlar.
  • Bolulu 7 Ocak 2022 . 18:00

   Kendini tanımam etmem ama bişey çok iyi bilirim hesabını verebileceğim kadar mal yapmak isterim (nokta)
  • Cavit7 Ocak 2022 . 13:20

   Artık trilyonların faydası yok inşallah Allah için bir şeyler yaptıysa yırttı öbür tarafta yapmadıysa vay haline trilyonların
  • Haydar 7 Ocak 2022 . 09:37

   Abdullah Yüksel in çocuklarını torunlarını ve varislerini tebrik ediyorum yemeyenin malını yerler ezin öyle bi ezin ki mezarda takla atsın apo
  • sanayici7 Ocak 2022 . 09:12

   çok mal haramsız ç ok laf yalansız olmazmış. imam maaşı belli mal varlıgı belli rahmetli tefe.i /tüfe işlerinden anlardı...
  • Mustafa6 Ocak 2022 . 22:47

   Birşey söylenmiyor
  • Bülent 6 Ocak 2022 . 19:44

   La yarım kaldı otel bitirmeden nereye gidiyorsun yardımsevermiş! He he dağıtmayı çok severdi ne demezsin
  • eski kalıpcı fırancaaa 6 Ocak 2022 . 18:56

   bu hacının gelini damadı olmak var dı
  • Merdümenci 6 Ocak 2022 . 18:30

   Rahmetli sağlığında herkesin yardımına kosardi dayiii. Yoksullara 24 saat aş dağıtan imareti vardı. Boluya 4 ilkokul 2 lise armağan etti. 500 üniversite öğrencisine her yıl ayda 500 lira burs verirdi. Cok cennetlik adamdı dayiii.Asla faiz yemedi nas var derdi nas.. nas varken faiz olmaz derdi. Cok muhterem dini bütün adamdı elhamdülillah.... Toprağı bol olsun dayiiii.
  • Tahir6 Ocak 2022 . 16:54

   Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Gazetenizde, isimleri ve ölümleri bir sonraki "Vefat Edenler" haberinizde toplu olarak duyurulan trilyoner olmayan merhumlara da Allah rahmet eylesin.
  • Enver Mülayim6 Ocak 2022 . 10:53

   Allah’tan rahmet eylesin, mekanı cennet olsun Merhum Abdullah Yüksel’in çocukları, torunları ve tüm aile efradına, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak