Gazetenize sahip çıkın!

Öğrenci minibüsüne ateş açtı

Öğrenci minibüsüne ateş açtı
  8 Ocak 2022

  Öğrenci minibüsüne ateş açtı Gerede ilçemizde yol verme tartışması ...

  Öğrenci minibüsüne ateş açtıÖğrenci minibüsüne ateş açtıÖğrenci minibüsüne ateş açtıÖğrenci minibüsüne ateş açtı

    Öğrenci minibüsüne ateş açtı      

        Gerede ilçemizde yol verme tartışması nedeniyle taksi sürücüsü içerisinde 13 öğrencinin bulunduğu minibüse ateş etti. Dehşeti yaşayan öğrenciler büyük korku yaşarken minibüsü kurşunlayan taksici sürücüsü gözaltına alındı.

         İddiaya göre, Gerede ilçemizde dolmuşçuluk yapan ve hafta sonları da lise öğrencilerini Destekleme ve Yetiştirme Kursuna götüren Mustafa T. ile taksi sürücüsü M.Y. arasında yol verme tartışması yaşandı. Aracıyla iki kez dolmuşun önünü kesen M.Y, daha sonra tabancayla içinde 13 lise öğrencisinin bulunduğu dolmuşa 2 el ateş etti.

         Kurşunlardan biri şoför kapısına diğeri de dolmuşun orta camının çerçevesine isabet ederken, olayda aracın camı kırıldı. Büyük panik yaşayan 13 öğrenci, Gerede Emniyet Müdürlüğü'ne giderek taksi şoförü hakkında şikayette bulundu. Şikayet üzerine gözaltına alınan M.Y. İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Lise öğrencisi S.A, taksi şoföründen şikayetçi olduklarını söyledi.

         Olayın kursa giderken yaşandığını anlatan S.A, taksi şoförünün dolmuşa 2 el ateş etmesi nedeniyle büyük korku yaşadıklarını ve ölümden döndüklerini kaydetti. Öğrenci velisi Sema Doğangün de taksi şoförünün cezalandırılmasını istedi.

        Dolmuş şoförü Mustafa T. ise taksi şoföründen şikayetçi olduklarını dile getirerek, "2 el ateş edildi. Arabanın orta camı kırıldı. Orada 2 öğrenci oturuyordu. Aracın demir kısmına denk gelmiş. Birkaç santimetre daha yana gelmiş olsa öğrenci vurulacaktı" diye konuştu.

  • Özata12 Ocak 2022 . 11:05

   Sn.Metin Çelik eleştiriniz hiç de adil değil. Toplumumuz içerisine sirayet etmiş çürükler, gözünü kazanma hırsı bürümüşler olduğu sürece, ahlak ve maneviyattan yoksunlar olduğu sürece yola besmelesiz çıkıldığı sürece, empati dedikleri kavramdan Bi haber olunduğu sürece, büyükten küçüğe herkesin sosyal medya müptelası olduğu sürece, özenti oluğu ve kendimiz olamadığımız sürece toplum düzelmez, daha da kötüye gidecektir.
  • neco10 Ocak 2022 . 18:48

   sayın Metin Çelik bu yorumunuza tamamen katılıyorum millet bu diziler yüzünden kendilerinide filmde oynuyor zannettim olur olmaz işler yapıyorlar.
  • Ahmet özışıka9 Ocak 2022 . 21:06

   Taksici de nefsi müdafaa hakkını içinde öğrenciler bulunan araca ateş ederek mi kullandı acaba
  • Ahmet ozisik9 Ocak 2022 . 12:01

   Bu yalan haberden tazminat açılacak size,dolmuscu taksicinin evinin önünde taksiciyi yumrukladı olay nefsi mudafa
  • Metin Çelik9 Ocak 2022 . 00:02

   Akp ve Ortağı MHP nin Yönettiği 2022 Türkiyesinde CAN ve MAL Güvenliğimizin kalmadığını Kamu iktisadi Tüm Kurumların kafasına göre hemen hemen her gün Fahiş zamlar yaptığını , Sözde sağlık çalışanı adı altında Hasta ve Yakınlarına Terbiyesizce davranan kendini bilmezler ile Televizyonda Kurtlar vadisi ve benzeri Filmeleri izleye izleye Tırlatan Yeni nesil Kabadayılık Mafya özentiliği ile Hunharca Yönetim ülkeyi Kaosa sürüklemektedir
  • aNORMAL8 Ocak 2022 . 22:19

   Memlekette artık bu tür vakalar normal oldu... Doktora saldıran mı ararsınız, sağlık personeline saldıran mı, kadına saldıran mı, çocuğa saldıran mı... Neredeeennnn nereyeee..!
  • Öneri8 Ocak 2022 . 22:03

   Taksilere sadece sürücüyü görecek araç içi kamera ve araç önü-arkasını görecek dış kamera zorunluluğu getirilsin. Bir de GPS ile konum bilgileri EGM izlemeye açık olsun.
  • bolulu8 Ocak 2022 . 19:38

   Verecen sopayı
  • Adam öldürmeye teşebbüs8 Ocak 2022 . 19:13

   Terbiyesiz mağandaya bak sen ya

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak