İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (13 Ocak Perşembe)

Vefat edenler (13 Ocak Perşembe)
  13 Ocak 2022

         1- Cevahir ÇOŞKUN’un eşi, Tuncay Rahile ve Selcan’ın babaları, Bilgin KAMACI, Murat BİLGİN’in kayınbabaları, Karayollarından emekli; Fahrettin ÇOŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
         Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Seben İlçemiz Değirmenkaya Köyü halkından, Yasemin, Gülsemin, Aysemin ve Burak ÇAKIROĞLU’nun babaları, Fikriye ÇAKIROĞLU’nun eşi; Cemalettin ÇAKIROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

          3- Borazanlar Mahallesi halkından, Karayolları'ndan emekli Merhum Reşat Vahit DEBAOĞLU’nun eşi, Murat ve Aysel DEBAOĞLU, Asuman YILDIZ’ın anneleri; Kadriye DEBAOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Sofular Köyü Değişler Mahallesinden; Hacı Ali Tınmaz'ın eşi, Gerkonsan'dan emekli Şeref ve Servet Tınmaz'ın anneleri, Adem ve Ali Tınmaz'ın babaanneleri; Hacı Hafize TINMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi öğle namazına müteakip Sofular Köyü Değişler Mahallesinde kılınacak cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Şeref KARAGÖZ’ün eşi, İsmail ve İbrahim KARAGÖZ’ün babaları, Bolu Sanayii Sitesi kurucu esnaflarından; Osman KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kandamış Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        6- Merhum Ali ve Saniye EFE’nin kızları, Cengiz PERÇİN’in eşi, Anıl ve Sibel PERÇİN’in anneleri, Gönül EFE GÜVENDİ, Necla AYKUT, Münevver GÜNAY, Fatma GÜVENDİ EFE, Levent, Şenol, Sezgin, Ömer EFE’nin ablaları; Leyla İkbal PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratbey Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       7- Çaygökpınar Köyü halkından; Fethiye BİLİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Şemsettin GÜRTÜRK 13 Ocak 2022 . 16:18

   Vefat eden Osman Karagöz büyüğümüze ve rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, İbrahim Karagöz ve ailelerine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.
  • ÖZDEMİR ARZUHAL13 Ocak 2022 . 11:24

   VEFAT EDENLERE ALLAH'TAN RAHMET, DOST ile YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI ve SABIRLAR DİLERİZ
  • SADİ İÇTEN13 Ocak 2022 . 11:10

   allah rahmet eyylesin yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim
  • Nuri Durası 13 Ocak 2022 . 10:02

   Saygı değer abimiz değerli mesayi arkadaşımız fahrettin abiye allahdan rahmet ailesine yakınlarına sevenlerine sabırlar ve başsağlığı diliyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak