İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Evimizi Tanju Özcan mı kurşunlatıyor?

Evimizi Tanju Özcan mı kurşunlatıyor?
  13 Ocak 2022

  Evimizi Tanju Özcan mı kurşunlatıyor? Haber: Bolusonhaber.com Kurulduğu 2019 yılından ...

  Evimizi Tanju Özcan mı kurşunlatıyor?

  Haber: Bolusonhaber.com

       Kurulduğu 2019 yılından bu yana kimseden hicazet almadan, tarafsız ve hiç bir reklam geliri olmadan yayın yapmaya çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz tarafsız haberler yerel basınımızda ve ulusal basında sık sık yer alırken Bolu'nun gerçek gündemine Bolu Son Haber olarak katkı vermeye devam ediyoruz.

        Yapmış olduğumuz haberler vatandaşların beğenisini toplasa da bazı kişilerin işine gelmiyor. Bunlardan birisi de Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan!

         2019 yılı Temmuz ayında CHP Bolu Belediyesi'nde 2 ihalede yolsuzluk başlığı ile seçimin hemen ardından kurulan dönme dolapları yayınlamaya başlamamızın ardından bu haberimiz ve bir çok haberimiz hakkında İç İşleri Bakanlığı'na bağlı mülkiye müfettişleri inceleme başlattı ve bu haberimiz dahil bir çok haberimiz hakkında İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Tanju Özcan ve sorumlular hakkında soruşturma izni verdi.

       İşine gelmeyen haberlerden sonra harekete geçen CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 2020 yılı Haziran ayında Abant yolunda bulunan aile bireylerimize ait 30 yıllık binaların çeşitli kısımlarını ruhsatsız olduğu gerekçesi ile mühürletti. Yapıların bazı kısımları belediye tarafından yıkılırken bazı kısımları hakkında yargı süreci devam ediyor.

        15 Kasım Abant Yolundaki Evimiz Kurşunlandı

          14 Kasım'ı 15 kasıma bağlayan gece saat 03:00'da Abant yolunda bulunan evimiz 3 tarafından ateş altına alınıyor. Evde 3 kızım, annem, babam ve 2 kardeşim var. Allah koruyor, yakın mesafeden domuz kurşunları ile hedef alınan evimize kurşunlardan hiç biri giremiyor.

        Bu güne kadar başımıza hiç böyle bir olay gelmediği ve yaptığımız haberlerden dolayı Tanju Özcan'ın böyle bir işe kalkışmış olabileceğini düşündüğümüz için ilk şüphelendiğimiz kişi Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan oluyor.

        Jandarma ekipleri ile güvenlik kameralarını incelediğimizde bazı araçların ve sahiplerinin eşgalinden saldırıyı Tanju Özcan'ın bu kişilere yaptırtmış olabileceğinden şüpheleniyoruz ve bu kişilerden de şikayetçi oluyoruz. Ancak yeterli delil olmadığı için bu kişiler serbest kalıyor.

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

  Eve isabet eden kurşun

        Belediye'nin Gücü İle Susturmaya Çalıştı

        Pazartesi günü yayınlamış olduğumuz 'Tanju Özcan Fetöcüler İle İşim Olmaz Demişti, Tanju Özcandan Fetöcülere Özel İmtiyaz' başlıklı yazımızdan sonra biz Bolu Belediyesi'ne ait görevlilerin FETO/PDY itirafçısı Abdullah Onur'a ait ruhsatsız iş yerlerini mühürlemesini beklerken Bolu Belediyesi soluğu yine Abant yolundaki işletmemizde aldı.

         Haberin ardından hemen sonraki gün Abant yolundaki işletmemize gelen Zabıta ekipleri denetimde bulunurken, yol kenarındaki bazı reklam tabelalarımız reklam yönetmeliğine aykırı olduğu gerekçesi ile yerinden sökülerek el konuldu.

         Çarşamba günü tekrar gelen zabıta görevlileri bu kez iş yerinin resmi sınırları içerisinde bulunan reklam tabelalarını kaldırtmak istiyorlar. Kendilerine reklam yönetmeliğini sorduğumuzda ise öyle bir yönetmeliğin olmadığı ortaya çıkıyor ve gitmek zorunda kalıyorlar.

        Bugün Yine Evimiz Kurşunlandı

         Çarşamba günü Zabıta ekipleri umduğunu bulamazken, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece sabaha karşı saat 04:15 de Abant yönünden Bolu istikametine seyir halinde olan bir araç tarafından evimize yaklaşık 10-12 el ateş ediliyor. İçinden ateş edilen aracın yaklaşık 300 metre ilerden tekrar geri döndüğünü gören kardeşim 112 ekiplerini arayarak, Jandarma ekiplerinin gelmesini istiyor. Dönen araç evimizin önünden geçerken yaklaşık 3-4 kez tekrar eve doğru ateş ediyor.

        Bir süre sonra Abant istikametinden tekrar Bolu istikametine dönen aracın plakası Jandarma ekipleri tarafından alınırken, aracın 14 BY 220 plakalı Onurcan E.'na ait olduğu tespit ediliyor.

        Silahıyla Birlikte Yakalandı

  15 Kasım 2021 tarihindeki kurşunlama olayında da şüpheli sıfatı ile adı geçen Onurcan E. Jandarma ekiplerinin hassas ve özverili sayesinde suç aleti olan silahı ile birlikte yakalanırken, ateş ettiğini de itiraf ediyor.

         Tanju Özcan mı kurşunlattırıyor?

         Jandarma ve Savcılık konu hakkında hassas bir soruşturma yürütürken olaya büyük pencereden bakıldığında ve olaylar silsilesi bütün olarak incelendiğinde Onurcan E.'nun bu işi birinden talimat almadan tek başına ve durduk yerde işlemesinin hayatın olağan akışına aykırı olduğu değerlendirilirken, kurşunlatma olaylarının azmettiricisinin kuvvetli bir ihtimal ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın olabileceği üzerinde duruluyor.

         Bizi Susturamayacaksınız!

            Bolu Son Haber ailesi olarak bugüne kadar koruduğumuz duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. AİHS, Anayasa ve Yasaların tanımış olduğu basın özgürlüğünü sonuna kadar kullanarak tarafsız, ilkeli ve kamu yararını gözeten haberlerimizi yayınlamaya devam edeceğiz.

  • Pasakoyluye cevap a veril17 Ocak 2022 . 13:45

   Onlarla bu konunun ne alakası var? kurşunlatma başka dediklerin başka. Ben savunma yapmıyorum, hak almayın diye uyarıyorum...
  • Cöle15 Ocak 2022 . 08:46

   Bu haberle nqe alaka ihsan..
  • İhsan14 Ocak 2022 . 23:09

   Bı kere sen tajuyu bırak zamları konuş geçen ay 185 TL gelen elektrik faturası bu gün 312 TL geldi hemde daha az kWatt yaktigim halde bunları haber yap mazot benzin oto gaz nereye gidiyor bunları yapın dolar 18.5 Ken 7 liradan gaz alınıyordu şimdi 9 TL olmuş benzin öle olmuş bunları haber yap
  • Merkeşlerli14 Ocak 2022 . 21:36

   Yalayıcı, çakma ve çıkarcı gazeteci sitesinde Tanjuyu cumhurbaskanligi adaylığında ilk 3 te diye haber yapmış. Geberecek yalakaliktan. Rabbiyasirsizler sizi. Valla buna kendileri inaniyomu bilmem ama tanjudan artık muhtar bile olmaz ;)))
  • Bende Dörtdivanlı14 Ocak 2022 . 17:23

   Evet aslolan ahlaktır. Ahlak yoksa hiçbir ideoloji onu kurtaramaz.O arabalar ihtiyacı olan birilerine çıkabilirdi.Aklımızla alay etmezsin sanırım bize çekilişte çıktı diye bu arada o AVM yede gitmiyorum artık milleti çekiliş var diye kandırdığı için direk arabaları onlara verseydi bence daha doğru olurdu. Böyle milleti keriz yerine koydular. Koskoca milletvekili AVM nin çekiliş arabasına bile tenezzül etti.Gerisini artık siz düşünün.Sabancı larada biraz saygı
  • zahmanlarlı 14 Ocak 2022 . 17:14

   Tanju TIRSAKTIR KORKATIR bence o işi yaptıramaz o CESARET yok onda he gözünü karartı ALKOL KOMASındayken yaptırdıysa bilemem
  • Vatandaş 14 Ocak 2022 . 16:31

   Herşey beklenebilecek karakterde biri
  • Dortdivanlı14 Ocak 2022 . 14:01

   Aslolan bir insanda ahlaktır güvenerek sırtını donebiliyormusun asıl mesele bu bı şey yazacam başka birşeye benim için gerek yok aynası iştir kişinin lafa bakılmaz başkan vekil iken bir AVM nin araba çekilişini ayarladı mı ikincisini dönemin partisinden belediye başkan adayına ayarladı mı benim için başka söze icraata gerek yok uzun lafın kısası ,"Kişi vardır değer görmeyi hak eder Kişi vardır gördüğü değeri yok eder"
  • Pasakoyluye cevaba cevap 14 Ocak 2022 . 13:30

   Zahmanlarlı arkadaşın dediği gibi Bolu nun bir 5 yılı heba oldu evet artık çok oldu herşeye zıplıyor vır vır icraata gelince fos Bolu ak parti milletvekilleri teşkilatı süs pus olabilir ama sağolsun bu gazete ve yorum yapan Bolulular o akşamcının haddini bildiririz degneksiz köy buldu habire sallıyor o kadar uzun boylu değil söz verdiği hangi icraatını yerine getirdi Şadiye cevap veren çoğu şeyi yazmış ne demiş atalarımız kork Allah'tan korkmayandan
  • Zahmanlalı14 Ocak 2022 . 12:28

   Allah belanızı versin.Ne lan bu adamın başkanlardan çektiği? Biri suyunu keser biri yolunu.suyu kesene kaldımı bi bak! Sana hiç kalmayacak.Bi çivi çakmadan Bolumuzun 5 senesini heba ettin.Eğitim kurumu sahibine kurumun karşısına meyhane açtır sen! Samimiyetsiz herif
  • Sadi Bolulu ya cevabım14 Ocak 2022 . 11:52

   Arkadaşım Boludaki yabancılara 10 kat fazla su parası almak isteyen cami yerini imar değişikliği ile iptal eden yani Allah'tan korkmayan biri herşeyi yapar. Aksine ben bu ne oldum delisinden herşey beklerim adam cami yerini imar değişikliği ile iptal edip etrafında ki arsaları toplayan birine veriyor sebebi malum sen daha ne konusuyorsun
  • Pasakoyluye14 Ocak 2022 . 10:31

   neye çok oldu? kardeşim siz cehennem ateşinde cayır cayır yanmak mı istiyorsunuz. Haberdeki her şey iddia, gerçek gibi konuşuyorsun. Yapmayın güzel kardeşim. Tanju değil benim derdim, yaptırdıysa ispatlanır o zaman konuşulur. benim derdim hepinizsiniz hemen birini yaftalamayın. Gazeteci arkadaşlar da aynı şekilde bunu haber yaparak bir kişiyi hedef göstermiş. Yapmayın bu haktır. Hayırlı cumalar
  • Şadi Bolulu14 Ocak 2022 . 10:15

   Soru işaretine muhatap olmak bile çok üzücü. Başkan'ın hataları olabilir ama Başkan asla böyle bir şeyi aklından bile geçirmez. Ancak etrafındaki yalakalar, yardakçılar, danışman adı altındaki cahil cühelalar, güç kirliliği yaşayan asalaklar, Başkanı koruması altına alma heveslisi bulaşık mafyası tipler, Kral'dan çok Kralcı olanlarda bu tip davranış eğilimlerinin olması çok yüksek.
  • Metin Çelik14 Ocak 2022 . 03:09

   Geçmiş olsun Selçuk Bey. Silah Ruhsatınız var mı bilmiyorum ama sizin ivedilikle valilikten izinli silah ruhsatı almanız gerekmekte . dün evinizi kurşunlayan ahlaksızlar Yarın size bir yerlerde pusu kurar ve nereden kimden geldiğini anlayamazsınız. hatta şimdiden şüphelendiğiniz kişiler hakkında savcılığa ve valiliğe bu durumu özetler bir başvuruda bulunmanızda yarar var. Bunun adı Tehdit Seni öldürürüm demek istiyorlar. Bence derhal Silahlanın
  • Pasakoylu14 Ocak 2022 . 00:54

   Ya bu akşamcı artık çok oldu dilinden demokrasiyi düşürmeyen evinin yanındaki arsayı beleşe getiren ama karşılığında görünüşe göre cami yerini veren başın çok kötü belada oranın sahibi acele etmez senin sonun çok kötü olacak ne olur ben orasını bilemem ama çok kötü olacağını tahmin etmek zor değil aynı zamanda tombik de dahil bu işe
  • EDEP YAHU13 Ocak 2022 . 23:33

   Allah yardımcınız olsun. Kanunların ve ilin kolluk kuvvetlerinin daima yanınızda olmasını dilerim. Bakalım bu işlerin sonu nereye varacak. umarım ve inşaallah Sizlere bunu yapan/lar en kısa zamanda tespit edilerek ceza/larını misliyle birlikte görürler.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak