İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Köpek saldırısı haberi yapmak istemiyoruz!

Köpek saldırısı haberi yapmak istemiyoruz!
  13 Ocak 2022

  Köpek saldırısı haberi yapmak istemiyoruz! Tarlalarda yatan köpek sürüsünün ...

          Köpek saldırısı haberi yapmak istemiyoruz!

          Tarlalarda yatan köpek sürüsünün bulunduğu alan, ne yazık ki Bolu Belediyesi’nin köpek barınağına çok yakın bir bölge. Tugayın üst tarafında kanal yolu üzerinde denk geldiğimiz onlarca köpek sürüsünün bulunduğu bölgeden yaya olarak geçmek gerçekten cesaret ister nitelikte.

          Bolu Belediyesi barınağından boşa salıverilen köpekler, burada, tarlalarda beslenemeyince, mecburen şehre inmek zorunda kalıyorlar. Son günlerde tv haberlerinde sıkça işlenen başıboş köpekler, bilindiği gibi çocuklara saldırı haberleriyle gündeme geliyor.

           Bolu’da boşa bırakılan ve sürü halinde görüntülediğimiz ki bu köpeklerle ilgili bizlerde aynı şekilde saldırı haberleri yapmak zorunda kalmak istemiyoruz.

           Bolu Belediyesi'ni köpeklerine sahip çıkmaya davet ediyoruz.

  • PATİK17 Ocak 2022 . 15:31

   BU KÖPEKLERDEN NE İSTERSİNİZ BİLEMİYORUM. KARDEŞİM BAKMAYA GELİNCE BAKMAZSINIZ. MAMA VERMEZSİNİZ. AÇ OLAN KÖPEK SALDIRA BİLİR NORMALDİR. BİZLER BİLE AÇKEN SİNİRLİ OLABİLİYORUZ. HAYVANLARI RAHAT BIRAKIN. BU ÜLKEDE SADACE SİZLER YASAMIYORSUNUZ.
  • ahmet15 Ocak 2022 . 11:12

   Borazanlar mahallesinde 7-8 köpek başıboş dolaşıyor. Gece gece biri oradan biri buradan havlamaları yok mu uyu uyuyabilirsen. Adı üstünde köpek ne zaman saldırır, kime saldırır belli olmaz. Çoluk çocuk tek başına okula, bakkala gidemez oldu. Lütfen sahipsiz köpekleri sokaklardan toplatınız. Köpeğini akşamları gezintiye çıkaran insanlar sizde köpeğinizin ağzına özel sepet takmadan gezdirmeyin hukuki düzenleme yapılmış olup.,ceza yerseniz ben bilmiyordum demey
  • Cöle15 Ocak 2022 . 08:43

   Bir köpeğin açmı tokmu olduğunu nasıl anlayacağız Osman..
  • Aşağısokulu14 Ocak 2022 . 19:50

   Insan dūşunmeden edeiyor bu kadar köpeğin belefiye mucavir alanı icinde ne isi olur?
  • osman14 Ocak 2022 . 17:46

   bunlar bölgedeki tavuk çifliklerinden besleniyor.kimseye saldırmaz asıl aç kalanlar tehlikeli olur.
  • Timur eraslan14 Ocak 2022 . 17:20

   Bolu başıboş köpekler cenneti artık sokaklarda sürüler halinde gezmeye başladılar ne yazık Ki belediye de bu duruma seyirci kalıyor.
  • Sami14 Ocak 2022 . 13:31

   Köpekler şehirden uzak barınaklarda beslenir bunların acilen kısırlastırılmalari lazım.Degilse belediye mama vermedigi de Allah muhafaza millete saldirirlar
  • Mecazi Anlam14 Ocak 2022 . 10:03

   Pekbi anlamlı geldi bu köpeklerine sahip çık başlığı. Sosyal medyada itibarsızlaştırma çalışmaları, sağa sola kurşun atmalar, tehditler.
  • Bolulu14 Ocak 2022 . 09:54

   Zavallı hayvanlar, bunlar çok insandan insandır. Tabi kötü davranılıyor, onlarda korunma refleksi yapıyor olabilirler. Pet shoplardan yavru iken alıyorlar, büyüyünce sokağa salıyorlar. Çoğu gerçekten cins köpek. Bu şekilde satılan köpekler denetlenmeli bir formülle. Eğer köpek alan kişi tarafından bakılmıyorsa bir cezası olmalı. Bu işi belediye yürütemez. Önce sevgi gerekiyor, çözüm üretmek gerekiyor. bu işin sonu yok.
  • Metin Çelik14 Ocak 2022 . 03:10

   Bunlar Sokak Köpekleri . Bunlardan zarar gelmez. Zavallı hayvanlar bunlar . esasen bunların kış mevsimini kolay geçirmelerini sağlamak için barınak ve dolaşacağı yerlere yiyecek bırakmak gerekir
  • dede14 Ocak 2022 . 00:29

   başlık bizi sesli güldürdü...müthiş

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak