Gazetenize sahip çıkın!

Vefat edenler (14 Ocak Cuma)

Vefat edenler (14 Ocak Cuma)
  14 Ocak 2022

        1- Kıbrısçık İlçemiz Bölücekkaya Köyü halkından, Melahat ARSLAN’ın eşi, Şafak ve Mehtap ARSLAN’ın babaları, emekli öğretmen; Mevlüt ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün İzmit Aşağı Yuvacık Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Serdar Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçemiz Tazılar Köyü halkından, Merhum Mehmet ve Zülbiye AKKAYA’nın oğulları, Müzeyyen AKKAYA’nın eşi, Mine, Seda, Ahmet ve Mehmet AKKAYA’nın babaları; Şaban AKKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Ömerler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Göynük İlçemiz Akçaalan Köyü halkından, 50. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü İsmailk SAYKI, İbrahim SAYKI, Şükriye CANBULAT’ın babaları, pazaryeri esnaflarından Sabahattin CANBULAT’ın kayınbabası; Mehmet (BÜYÜK SAYIM) SAYKI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Karayolları'ndan emekli Hayrettin ZOBU’nun eşi, Kemal ve Ali İhsan ZOBU’nun anneleri; Gülgün ZOBU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Borazanlar Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Ali ŞANLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kılıçarslan Mahallesi Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Borazanlar mahalle mezarlığına defnedilecektir

        6- Hüsnü SARPKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığıtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Ayşe DEMİRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Düzce merkez mezarlığına defnedilecektir.

        8- Gerede İlçemiz Koçumlar Köyünden; Celal Muratdağı'nın babası, Ahmet Erdoğan ve Halim Bozyel'in kayınpederleri, Yavuz, Selçuk ve Fatih Muratdağı'nın dedeleri, Taksici İsa Muratdağı'nın amcası; Hüseyin MURATDAĞI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Cuma namazına müteakip Koçumlar köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         9- Gerede İlçemiz Ertuğral Köyünden; Hacı Fehmi Yerlikaya'nın eşi, Celal Yerlikaya'nın annesi; Hatice YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Cuma namazına müteakip Ertuğral Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

       10- Gerede İlçemiz Karacadağdemirciler Köyü'nden; Merhum Garip Hasan Yalçın'ın eşi, Tepebaşı Cami İmam Hatibi Halil Yalçın, Harun Yalçın ve Hakkı Yalçın'ın anneleri, Belediye Personeli Enes Yalçın'ın babaannesi; Hacı Seher YALÇIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Saat 11.30'da Seviller Mahallesi Abdurrahman Şahin Caddesindeki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Karacadağdemirciler köyü mezarlığına defnedilecektir.

  • ÖZDEMİR ARZUHAL14 Ocak 2022 . 10:15

   VEFAT EDENLERE ALLAH'TAN RAHMET, DOST ile YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI ve SABIRLAR DİLERİZ

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak