BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (15 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (15 Ocak Cumartesi)
  15 Ocak 2022

        1- Mengen ilçemizin Gökçesu Beldesinden Mehmet, Metin ve Cevat Katırcı’nın babaları; Muzaffer KATIRCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazını müteakiben Gökçesu Beldesi mezarlığına defnedilecektir.

        2- Gerede İlçemiz Aktaş Köyünden; Merhum Mustafa Bulut ve Merhum Kamile Bulut'un oğlu, İlçemiz esnaflarından Cemali Bulut'un ağabeyi, Fatma Öztekin'in kardeşi; Necati BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi öğle namazına müteakip Aktaş Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Merhum Av. Mehtap Özkurede’nin eşi, Esra ve Levent Özkurede’nin Babaları, Mükerrem ve Müzeyyen Özkurede’nin Ağabeyleri, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nden emekli Orman Mühendisi; Mustafa ÖZKUREDE Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (16 Ocak Pazar) Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Mahallesi Mezarlığı’na defnedilecektir.

       4- Kalıcı Konutlar Halkından İrfan ,Gürsel,Gül ve Özlem GÜLCAN’ın babaları. Yukarı çarşı esnaflarından Emekli Veteriner: Avni GÜRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (16 Ocak Pazar) Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Mudurnu İlçesi Seyrancık Köyü Halkından Nihat ALP’ın eşi, Munevver ve Aslan ALP’ın anneleri, Alper ve Melih ALP’ın babaenneleri; Naciye ALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Ahmet Kayhan mezarlığına defnedilecektir.

  • Mustafa Parlakyıldız15 Ocak 2022 . 13:09

   Sevgili dostum,arkadaşım,adaşımı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum.Mekanın cennet olsun güzel insan.Ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
  • Abbas ince ayan es bolu15 Ocak 2022 . 11:53

   Unuversite yıllsrinda kisa bir sure ev arkadasimdi. Cok üzgunum. Hasta oldugunu duymadim.. alllah rahmet eylesin mekanı cennet allahin sefaati bol olsun cocuklarinin ve sevenlerinin bası sag olsun..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak