BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Okullar yarın da tatil edildi

Okullar yarın da tatil edildi
  17 Ocak 2022

  Okullar yarın da tatil edildi Bolu’da beklenen yoğun kar ...

        Okullar yarın da tatil edildi     

        Bolu’da beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki okullara yarın da eğitime ara verildi. Kamu kurumunda çalışan engelli ve hamile personele de idari izin verildi.

        Bolu’da Pazar günü etkili olan kar yağışının ardından kentteki okullarda bugün eğitime ara verildi. Kentte yarın beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle okullardaki kar tatili uzatıldı. Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Alınan meteorolojik bilgilere göre olumsuz hava koşullarının devam edeceği anlaşıldığından 18 Ocak Salı günü ilimiz genelinde resmi ve özel okul öncesi, ilk, orta, lise ve halk eğitim merkezi kurumlarındaki eğitim öğretim faaliyetlerine bir gün süreyle ara verildi. Aynı gün engelli ve hamile kamu çalışanlarının da idari izinli sayılmalarına karar verildi” dedi.

  • İsim(Gerekli)18 Ocak 2022 . 17:26

   Her isten anlayan kisi cikmis aciklama yapiyor biz temizliyor kar yagiyor kar cok yagiyorsa biz ne yapalim. Ne yaptiginiz belli twiterda tt olmak baska ne yaptiniz ne? Saksakcilar cikiyor sizi cekemiyorlar. Yazacak sey cok şov yapmaya gerek yok boluya ilk defa yagan karda belediye sınıfta cakti.
  • Mengencikli18 Ocak 2022 . 09:56

   Doğru bir karar olmuş tebrikler

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak