BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (19 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (19 Ocak Çarşamba)
  19 Ocak 2022

        1- Ağaçcılar Köyü halkından, Merhum Saim ŞEN’in eşi, Bekir ŞEN’in annesi, Huriye ŞEN’in kayınvalidesi; Mahmure ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kılıçarslan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Ağaçcılar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Saraycık Köyü halkından, Merhum Sadettin YAMAK’ın eşi, Sabahattin, İsmail, Mehmet, Sadettin YAMAK, Emine ve Hatice ÖKMEN, Aysel ÖZDAMAR’ın anneleri; Pakize YAMAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Saraycık Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Yeni Mahalleden; tabak esnaflarından Jandarmaların merhum Zeki ve İsmail Demirbaş'ın kardeşleri, Halil Demirbaş, Sabri Demirbaş ve Sabriye Teler'in babaları; Mustafa DEMİRBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi saat 14.30'da Yeni Mahalle Ahmet Düş Caddesi'ndeki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Mengen ilçemizin Dereköy Köyünden merhum Halit Sarıca’nın oğlu, Suzan Sarıca’nın eşi, Elif, Tuncer ve Gökhan Sarıca’nın babaları; İbrahim SARICA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Türkbeyli Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazlarının ardından Dereköy Köyünde aile mezarlığına defnedilecektir.

       5- Mengen ilçemizin Yellice Demirciler Köyünden merhume Şerife Yiğit’in eşi, Mengenli ses sanatçısı Aziz Yiğit’in dedesi, belediye eski personeli Rasim Yiğit, Ahmet, Kerim, Zekeriya, Metin Yiğit ile Firdevs ve Ferdane Arslan’ın babaları; Muharrem YİĞİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yellice Demirciler Camisinde kılınacak ikindi ve cenaze namazlarının ardından aynı köyde aile mezarlığına defnedilecektir.

  • HÜSEYİN ÖZBEK 19 Ocak 2022 . 14:10

   ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN İNŞALLAH YAKINLARININ BAŞI SAĞOLSUN
  • ÖZDEMİR ARZUHAL19 Ocak 2022 . 12:28

   VEFAT EDENLERE ALLAH'TAN RAHMET, DOST ile YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI ve SABIRLAR DİLERİZ

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak