BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (22 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (22 Ocak Cumartesi)
  22 Ocak 2022

        1- Kıbrıscık ilçemiz Kılkara Köyü halkından, Ayşe GEYHAN’ın eşi, Ramazan, Ünal, Sunay ve Birsen’in babaları, Mustafa ve Murat’ın abileri, Bolu esnaflarından; Osman GEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Kıbrıscık ilçesi Kılkara Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       2- Mudurnu ilçemiz halkından, merhum Saffet ÖZTÜRK’ün eşi, Muazzez ULUSOY ve Mehmet ÖZTÜRK’ün anneleri, Haşim ULUSOY ve Gülay ÖZTÜRK’ün kayınvalidesi; Hayriye ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Mudurnu Hamdibeyler Mezarlığı’na defnedilecektir.

        3- Karacasu beldesi halkından, merhum Halit, Ruhi, Huri ve Rabiye’nin anneleri, Nazire KOCABAŞ’ın kayınvalidesi; Emine KOCABAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Belde Mezarlığı’na defnedilecektir.

          4- Gerede İlçemiz Yazıkara Köyünden; eski tabak esnaflarından merhum Hacı Eşref Ak'ın eşi, Nuri ve Hüseyin Ak'ın anneleri, Ayşegül ve Şadiye Ak'ın babaanneleri; Şadiye AK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi saat 11.30'da Ahmet Düş Camii yanındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Yazıkara köyü mezarlığına defnedilecektir.

          5- Gerede İlçemiz Nuhören Köyü'nden; Ayrancılardan Mehmet Ayrancı'nın babası, Ahmet Ayrancı'nın amcası, Yunus Karaca'nın eniştesi, İbrahim Gökgöz'ün kayınpederi, postane memuru Kadir Gökgöz'ün dedesi; Şerafettin AYRANCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Hisar Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Nuhören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Balcılar Köyünden; Hacı Mustafa Serim'in kardeşi, Musa, Ali İhsan ve Yunus Serim'in amcaları, Ferruh Şen, İbrahim Öztürk ve Şenol Birbilen'in kayınpederleri; İhsan SERİM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi öğle namazına müteakip Balcılar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

          7- Gerede İlçemiz Çayören Köyünden; Özel İdare'den emekli Hüdayet Topçu'nun babası, İbrahim Türk, Bahri Keser ve Nadi Yılmaz'ın kayınpederleri, Ergin Topçu, Cihan, Erhan Türk, Hüseyin, Vehbi Keser ve Sefa Yılmaz'ın dedeleri; Hacı Mehmet TOPÇU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi öğle namazına müteakip Çayören Köyü'nde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak