BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Kasongo'ya silah mı çekildi?

Kasongo'ya silah mı çekildi?
  1 Mayıs 2022

  Kasongo silah zoruyla oynatılmaya mı çalışıldı? Boluspor'da sakatım diye ...

         Kasongo silah zoruyla oynatılmaya mı çalışıldı?

          Boluspor'da sakatım diye oynamak istemeyen Kasongo’nun oynaması için silah ile tehdit edildiği iddia eden Gazeteci Mustafa Çevik, istifa eden Başkan Abat'a seslenerek; “Bırakın Kurtlar Vadisi oynamayı” dedi. 

        Boluspor’da deprem devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Boluspor Başkanı Abdullah Abat istifa etmişti. Abat’ın istifasının ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, istifa etmeyen yöneticiler ile acil bir toplantıya gitmişti.

        Abat’a hakkını helal etmediğini söyleyen Özcan’ın, Yönetim Kurulu ile girdiği toplantının ardından Boluspor, Başkan Yardımcısı Oğuzhan Özçelik başkanlığında ligi tamamlama kararı almıştı.

        ORTAYA ÇOK CİDDİ BİR İDDİA ATILDI

          Youtube platformunda Spor Gazeteciliği yapan Mustafa Çevik, geçtiğimiz günlerde düşme potasında bulunan Boluspor ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

         2 Nisan tarihinde oynan Manisa FK maçının ardından Boluspor’lu Kabongo Kasongo’nun darbeye bağlı sakatlık geçirdiğini söyleyen Mustafa Çevik, Boluspor Kulüp Doktoru Cem Bozkurt’un Kasongo’nun oynamasına karşı bir engel kalmadığını söylediğini dile getirdi.

         Kasongo’nun Galatasaray Kulübü Doktoru Yener İnce’nin yanına gittiğini ve 10 gün dinlenmesi gerektiğini belirten Mustafa Çevik, Kasongo’nun 9 Nisan’da oynanan Bandırmaspor karşılaşmasında oynamak istemediğini iddia etti.

        Bolusporlu yöneticilerin ise Kasongo’nun oynaması için silah ile tehdit edildiği iddia eden Çevik, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a seslendi. Kasongo’nun menajerinin her yerde bu olayı konuştuğunu söyleyen Çevik, “Bırakın Kurtlar Vadisi oynamayı” diyerek Abdullah Abat’a da eleştirilerde bulundu.

        GEÇTİĞİMİZ AYLARDA GAZETECİLERE SALDIRMIŞLARDI

         Boluspor Kulübü’nün başarısız yöneticileri Adana Demirspor yenilgisinden sonra bir basın mensubuna sözlü ve fiili saldırıda bulunmuşlardı. İHA Muhabiri, yöneticilerin fiili saldırısından, Polislerin araya girmesiyle ancak kurtulabilmişti.

  • Ayıptır yahu6 Mayıs 2022 . 13:04

   Abat hala sosyal medyada şekil yapmaya çalışıyor.Ayıptır yahu takımı bu hale getirdiniz hala şow peşindesiniz.Millet bu yaptıgını unutacakmı sanıyorsun.Bolusporun hali ortada.
  • sabahattin6 Mayıs 2022 . 00:20

   Ne kepazelikler dönüyormuş vay vay dökülün dökülün
  • Yetti artık4 Mayıs 2022 . 20:51

   Inanın boluspiru ve belediye başkanini kim her haliyle destekliyorsa inanın altında illaki bir menfaat çıkiyor.Kimi kat faxlası kimi halı saha kimi otopark kimi luks araç kimi kallavi fatura kimi kreş kimi pilav tezgahı kimi imar degisikligi kimi kooperatif kimi led ekran kimi arsa alım satımı kimi ince iş talini.Yetti ulan bu rant hesaplarınızla yalandan belediye başkanı ve Boluspor sevginiz.
  • Kongreci4 Mayıs 2022 . 15:33

   Abdullat Abat bakalım kongrede ibra edilecek mi? Silah zoruyla ibra mı?
  • Özcan4 Mayıs 2022 . 14:57

   Cesaret önemli. Ender ve koray’ın takipçisiyim. Arada Alper’de zarar görür ama yapacak pek bir şey yok.
  • Pehh4 Mayıs 2022 . 14:56

   Herkesin bir teranesi var baksana. Ne boluspormuş be. Spor dışında her şey dönüyor
  • Ramis4 Mayıs 2022 . 14:50

   Boluspor’u çok seven Ramis’in sesi çıkmıyor. Tanju Özcan’dan fırçayı yiyince sesi soluğu kesildi.
  • Halı saha4 Mayıs 2022 . 14:49

   Boluspor’a ait halı sahaları kim aldı? lüks arabalardan inmiyorlar
  • Gerçek olan4 Mayıs 2022 . 14:48

   Arkadaşlar gerçek olan Boluspordur. Bu takım düşmemeli. Taraftar zamanı gelince gereken hesabı sorar
  • Davut2 Mayıs 2022 . 22:53

   Ne yazıkki Boluda iyi ile kötū ayırt edilmiyor.Bolusporu bu hale getirenlet hala Bolu'fa itibar götūyor.Bakın Çarıkcıya bakın Abata değişe tek şey Bolysporun akılalmaz durumu.
  • Kongreciden beklenilen 2 Mayıs 2022 . 15:30

   Ne kadar hakimsin gelişmelere.Sanki yönetimin içinden yada gazeteci gibi yorum yapmışsın.Birde Abatın neden aniden istifa ettigini anlatıverde Bolu halkı meraktan kurtulsun.Hadi bilader bekliyoruz
  • çiftçi2 Mayıs 2022 . 14:55

   yıllardan beri otopark parası alinir,ne olur ne gider kulûp yerinde.sayar
  • Kongreci2 Mayıs 2022 . 03:24

   İddialar külliyen yalan. Kasongo devre arası ayrılmak istedi, ama anlaşma sağlanamadı. Daha sonra bu kasango kardeşimiz sakatlığı bahane etti oynamak istemedi. Oynadığı maçlardada performans veremedi. Abatı ağır eleştirdik ama silah vs vs bu olaylar bolusporun uzağında olaylar. İddiayı ortaya atanı ispata davet ediyoruz.
  • Paşaköy 2 Mayıs 2022 . 02:47

   Demekki herkes nebok yediğinizi biliyo.meğer Dindar görünümünün altında neler varmış,maşallah tüm akrabalarına ve yalayıcılara rant sağladın haa! Bu pislik işler mali müfettişler tarafından incelenmeli ve sorumlu kim varsa yargılanmalı! Allah belanızı versin. güzelim takımı bugüne kadar böyle rezil eden görülmedi.Bunları yapanlara selam bile verilmez sizi dalavereciler siziii
  • Ceehh'e yanıt2 Mayıs 2022 . 01:01

   Konuşulması gerejen zamsnlara susanlar konuşmayanlar hatta yazmayanlar yūzūnden Boluspor bu hallere dūştū.Hala akıllanmıyorsunuz Herkes iyilik melegi kurtarıcı pozisyonunda.Rol kesen kesene.Birileri kurtarıcı başkan takliti yapıyor rantiyel gurubuda alkışlama seansında
  • Ceeh 2 Mayıs 2022 . 00:12

   Bu haberler doğru ise kimlerin parmağı varsa hesabını vermeli. Ancak bu gibi hesapları takım can çekişirken yapmak ne kadar doğru. Bari sezon sonunu bekleseydiniz amacınız kaos çıkarıp BOLUSPOR un küme düşmesini göbeğinizi kaşıyacak izlemek mi??
  • Pembe çizgi oldu2 Mayıs 2022 . 00:04

   Abdullah Abat kırmızı çizgimiz diyenler vardı;)) sahi şimdi kırmızı çiźgi silindi.Onlarda araziye uydular Tanju başkan çok yaşa korosunda en öndeler
  • Tunahan1 Mayıs 2022 . 23:23

   CHP belediye meclis ùyesi Naci Parlağın damadı Boluspor halı sahasını kiraladı ise CHP li belediye başkan yardımcısı Rasim Özdemir Boluspor başkan yardımcısı ise Bolusoor yöñetinini CHP li Tanju Öz an oluşyurdu ise şimdi kahramanlık yapnakta neyin nesi? TanjuÖzcan takım bu hale gelince tutuşyu çūnku vicdanı rahatsızĺ
  • Boluda Boluspor 1 Mayıs 2022 . 22:28

   Duyumlara göre ,kosongoya silah gösteren arkadaş ,kaynaşlıdan Boluspor’a maaşlı yönetici yapılan biri ayrıca altyapıdan a takıma çıkarılan çocukların tehditle menajerliğini alıyormuş . Ayrıca kaynaşlıdan yine arkadaşını Boluspor a takımına yardımcı antrenör yaparak şu anda verilen primi paylaşıyorlarmış ,kısaca Boluspor kulübü bolulu olmayan veya Boluspor’la ilgisi olmayan birlerinin rant kapısı yapılmış , su ana kadar toplanan bütün paralar halı saha ,fizyokent , altyapı ve cebimden para verme ayaklarıyla birilerine peşkes çekilmiş ,Boluspor altyapısında hiçmi hoca yokta kaynaşlıdan yardımcı hoca getiriliyor , ayrıca Osman Nuri’nin gençlerbirliginden niye kovulduğunuda araştırmanızı tavsiye ederim . Kulübün bu durumu niye böyle anlaşılıyor , Tanju ise Bolu’dan topladığı paralarla Show yapıyor ,ak partililer ise Oğuzhan Özçelik’e sahip çıkmaya çalışıyor ey ak partiler Oğuzhan Özçelik abatın yardımcısı değilmiydi bu takım bu hale gelirken Oğuzhan Özçelik eşinin kardeşini altyapıya antrenör yaptı adamın bu işle uzaktan yakına ilgisi yok kulube 2.3 günde bir uğruyor birde Arçelik’ten kovulan bir arkadaşla ayın 5 inde maaşları nı alıyor keyfine bakıyorlar ,neresinden bakarsan rezillik ,bu rezilliği hep beraber yapan Abat kaçtı , Oğuzhan sanki günahsız bir Başkan yardımcısı Tanju Rasim önce abatı Başkan yaptılar şimdide kral olmaya çalışıyorlar ,İsmail duru Kenan Altındag ,CHP il genel Meclis üyesi Naci parlağın damatı Koray Günay ve Alper Altuntaş tan ise yeni resimler bekliyoruz
  • offf derim 1 Mayıs 2022 . 22:06

   bu kadar şuçlamalara polis bi inceleme başlatıp savcılığa dosyayı verir herhalde yoksa yine garibanın canı yandığı ile kalacak
  • Taner1 Mayıs 2022 . 21:56

   Boluspor başkanı A.Abat yönetimi ile birlikte istifa ediyor bir bakıyorsunuz yönetim tornistan yaparak yola devam diyor.Bu nasıl iş anlayan varmı?Bolusporun halı sahasını kim işletiyor ne zaman ihale oldu?Açıklama yapılmalı.Fizypkentte masai faturası ödendimi?Abdullahın arkadaşları olan gazeteciler neden bunları haber yapmıyor?
  • BelBoy1 Mayıs 2022 . 20:01

   Bolusporun halı sahasını Koray günayla, kayınçosu Haktan yamantürke kim peşkeş çekti. Boluspor bu halı sahayı ucuza kiralayıp da neden sonra kendisi kullanma faturası kestirip de Boluspordan korayla haktana para aktardılar. Milletin parasına müdana edip ortada dolaşan çakma çete sizi.
  • zahmanla spor1 Mayıs 2022 . 19:45

   her pislik altında aynı isimler.tanju herbokoloğu yardımcı yaptığından beri bolunun başı meymenetsizliklerden kurtulmuyor.La eczacıyı şişirmek nedir? hicbir özelliği olmayan rantcı adamı başkan yaparsan yeğenine masajdan,kayınbiladerine halısahadan rant çıkartır.Daha neleri çıkacak.herbokolog bi yan dönsün ozaman yicekler birbirlerini.
  • Hesapcılar1 Mayıs 2022 . 16:52

   Madem bazı iş insanları esnaflar ve siyasiler Boluspora yardımcı olacaklardı neden bu hale gelmesini beklediler.Ne zaman Tanju Özcan hareketlendi belediede isi olanlar bizde yardımcı olalım destekleyelim demeye başladılar Bunlar samimi degil.Hepsinin hesabı başka.Abat zaten her zaman oldugu gibi kendine yakışanı yaptı.Bosiad Musiad Saadet Partsi Has Parti Ak Parti Boludpor hepsinde gezinti.Sonuç sıfır
  • Gurbetçi1 Mayıs 2022 . 16:32

   Uzun zamandır gurbette bolu ile ilgili yerel haberleri takip etmekteyim. Abdullah Abat'ın başarısızlığına hiç şaşırmadım. Suriyelilerle ilgili belediyenin yardımları kesildiği zaman Abat müsiad başkanıydı ve yardımları ben vereceğim demişti. O zaman nasıl bir adam olduğu, kimlere yaranmak istediği belliydi. Şimdide Bolusporu küme düşürmüş ve kaybolmuş. Şov peşinde iş yapmaktan haberi olmayan, geçmişte başarısı bulunmayan adamları bir yerlere getirmeyi bırakın.
  • Bilen1 Mayıs 2022 . 14:53

   Fizyokent isimli iş yeri kimin.Buraya işyeri ruhsatı veren nasıl verdi.Burada masaj yapılıyor.Burası işyeri şartlarını taşıyor mu.Denetimi yapılıyor mu.Zabıta ve belediye bu işyerine nasıl ruhsat verdi uygun mu.Araştırın kimler çıkacak.
  • Geredeli1 Mayıs 2022 . 14:08

   Bolusporun halı sahasını kimler kiraladı acaba otoparklar kimlere sunuldu hem Boluspora para lazım diyorlar hemde bu yetleri ihale etmeden birilerine veriyorlar
  • Burhan1 Mayıs 2022 . 14:05

   Boluda aatılmış basın iddiasıda çok önemli.Bu araçlar evlenirken lūks orellerdeki törenler būrokratlarla resomler nereden geliyor bu değirmenlerin suyu?Beleditenin su taridesi bu yūzdenmi pahalı dite dūşūnmemek imkansız.
  • Abata1 Mayıs 2022 . 13:47

   Sen böyle bir insan değildin abat. Koltuğa oturunca çok değiştin. Koltuğa oturup değişenlerin sonu hep hüsran olur. Umarım senin bu durumundan kendine ders çıkaranlar olur.
  • RASİM ÖZDEMİRE SORUN1 Mayıs 2022 . 11:22

   Bolu'da sağır sultan biliyor ama nedense yetkililer ve basın yeni duydu..! Taraftar liderlerinin evine adam gönderilmedi mi? Sonra o liderlerin evine gittiği iddia edilen çakma mafyalara sözde taraftar grubu kurdurulup bedava bilet dağıtılmadı mı? Yönetim yancısı ismi ile müsemma ayı Koray lakaplı şahıs bu çakma mafyalarla boy boy sosyal medya üzerinden resimlerin "Abdullah Abat Abimiz kırmızı çizgimizdir" paylaşımları yapılmadı mı? Yine bu çakma mafyaların ev ziyaretleri, iş yeri açılışları herbibok Rasim tarafından yapılmadı mı? Ve yine bu arkadaşların firmasından Belediyeye araçlar kiralanarak çakma mafyaya Rasim tarafından diyet ödenmedi mi? Daha sayayım mı? Siz Bolu Halkı bunları bilmiyor mu sanıyorsun. Bolu Halkı bunları biliyor ve konuşuyor. Ama sadece kamuoyuna yansımıyor çünkü Bolu'da satılmış basın var...!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak