BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (4 Mayıs Çarşamba)

Vefat edenler (4 Mayıs Çarşamba)
  4 Mayıs 2022

  HAVVA FATMA SÜRÜCÜ Sultanbey köyü sakinlerinden,merhum Selahattin SÜRÜCÜ’nün eşi,Nazife YİRMİLİ ...

        1- Sultanbey köyü sakinlerinden,merhum Selahattin SÜRÜCÜ’nün eşi, Nazife YİRMİLİ ve Nazile KARAARSLAN’ın anneleri, İlknur ÖZÇELİK, Serpil KIRGIZ, Aysel DOĞANALP ve Nursel BERDİK’in anneanneleri; Havva Fatma SÜRÜCÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sultanbey Köy Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Akpınar Mahallesi sakinlerinden, merhum ekmekçi İbrahim ve merhume Zehra GÖK’ün oğlu, Şükriye DOĞAN’ın eşi, Arzu, Yıldız, Neşe ve Belediyeden emekli Murat DOĞAN’ın babaları, Mustafa NAR’ın kayınpederi; Ökkeş Ferhat DOĞAN (PİDECİ) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Akman Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Balcı Camii Mezarlığı’na defnedilecektir.

        3- Tekke Yenipelitçik köyü halkından,Hayriye KABADAYI’nın eşi, Yakup, Yusuf, Muharrem, Tahsin ve Yetiş KABADAYI’nın babaları, Erkan, Sabri, Sercan ve Emrah KABADAYI’nın dedeleri; Aziz KABADAYI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Aydın ŞENOL Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Balcı Camii Mezarlığı’na defnedilecektir.

        4- Afşar köyü halkından, Müzeyyen ÖZYAMAN’ın eşi Şeref KARADUT’un abisi, Huri ÇELİKPENÇE, İbrahim ve İsmail ÖZYAMAN’ın babaları; Mustafa ÖZYAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Afşar Köy Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak