BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Kadın şarkıcı, Düzcespor’un kutlamalarına yakışmamış !!!

Kadın şarkıcı, Düzcespor’un kutlamalarına yakışmamış !!!
  5 Mayıs 2022

  Kadın şarkıcı, Düzcespor’un kutlamalarına yakışmamış !!! Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinin ...

        Kadın şarkıcı, Düzcespor’un kutlamalarına yakışmamış !!! 

        Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinin belediye başkanı Birol Şahin, Düzcespor’un şampiyonluk kutlamasında kadın şarkıcının sahne almasını ‘kente yakıştıramadı. Şahin, "Düzce muhafazakar bir yerdir. Dini değerlerine bağlıdır. Sevinelim, kutlayalım ama sınırları aşmadan!!!" dedi.

         Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın üniformalarının İslam'a uygun olmadığını savunup sporcuların kendilerini 'teşhir ettiğini' söyleyen ve tepki çeken paylaşımı sonrasında MHP'den ihraç edilen Düzce'nin Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, bu kez de Düzcespor'un şampiyonluk kutlamalarına getirilen kadın sanatçıdan 'rahatsız' oldu. Şahin, futbolda ikinci lige yükselen Düzcespor’un düzenlediği şampiyonluk kutlamasında kadın sanatçının sahne almasına yönelik “Kutlama için bir bayan şarkıcı getirmeleri Düzcespor’a ve Düzce’ye yakışmaz” ifadelerini kullandı.

         "DÜZCE MUHAFAZAKÂR BİR YERDİR"

           Sahneye kadın sanatçının çıkmasına tepki gösteren Şahin, "Düzcespor’un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor’a ve ve Düzceliye yakışmaz!!! Düzce muhafazakar bir yerdir. Dini değerlerine bağlıdır. Sevinelim, kutlayalım ama sınırları aşmadan!!!" ifadelerini kullandı.

          MHP'DEN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

           Şahin daha önce de Tokyo'ya gidecek olan 'Filenin Sultanları'nı hedef alarak "Allahu Teala'nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin" ifadelerini kullanmış ve MHP'den ihraç edilmişti.

         ECE SEÇKİN'DEN SERT TEPKİ

         Şahin'e yanıt ise şarkıcı Ece Seçkin'den geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Seçkin, Şahin'in paylaşımını şaşkınlıkla okuduğunu belirterek; ''Sayın Şahin, bayan değil kadın! Bu ülkenin 81 ilini şarkılar söyleyerek gezdim, gezmeye de devam edeceğim. Bu aşağılayıcı ve ayrımcı açıklamanızı şaşkınlıkla okudum. İnsanların konserime gelip müzik dinlemesinin muhafazakarlıkla ne alakası var konuyu nereye çekmek istiyorsunuz?Siz "kadın,müzik ve konser" üçlemesine "sınırları aşmak" diyorsanız size kötü bir haberim var Sayın Şahin...Ben ve kadın meslektaşlarım sizin gibilerin zihniyet "sınırlarını aşmak" için şarkılar söylemeye devam edeceğiz! Kadınları susturamazsınız.Bu mesleği yapan tüm kadın arkadaşlarımdan #KadınlarıSusturamazsınız tag'ine destek bekliyorum. Müzik susmasın,biz susmayalım. Kalın sağlıcakla'' diye yazdı.


   

  • Uzman9 Mayıs 2022 . 09:44

   Çıplak kadın sevenler yoruma doluşmuş iş Allahın emirleri olunca onu dile getireni tekzip etmekte üstünüze yok Bakalım bu inancsızlıkla nereye varacaksınız.
  • Yeseye 7 Mayıs 2022 . 22:53

   Nerede bir dinbaz varsa düşüncesi sakattır. Ruhu sakattır. Beyni sakattır. Bu tipler hiç kadınlarla konuşamadan büyümüşlerdir. Ezik siliklerdir.
  • N.AYVAZ7 Mayıs 2022 . 15:19

   Kafa kuma gömülü ses malum yerden geliyor.
  • Murat 6 Mayıs 2022 . 04:35

   Bunlar Kuran'ı Kerim de yazmamasina ragmen kadinlarin calismasina ve yanlarinda ailelerinden erkek olmadan carsiya cikmasina karsi olan zihniyet
  • Yıldırım5 Mayıs 2022 . 22:25

   Yūrū git nerete gidecrksen git sana ne kimin sahneye çıkmasından aklınız fikriniz bel altı...Siz nasıl bir modelsiniz ya
  • komik5 Mayıs 2022 . 19:55

   beyninle üreme organın keşke yer değiştirmiş olmasaydı .
  • doğa5 Mayıs 2022 . 12:47

   Böyle m.... belediye başkanı secene aday yapana ne demeli
  • çevreci5 Mayıs 2022 . 12:06

   başkan sen gündememi gelmek istiyorsun işine bak
  • Ersan Türk 5 Mayıs 2022 . 10:42

   Bu zihniyet ve geri kafalılıktan bu ülkeye fayda gelmez... Sen Afganistana git Birol Şahin Efendi. BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ
  • Mesut5 Mayıs 2022 . 09:23

   Kadın - Erkek ayrımcılığının bir tezahürü bu zat olsa gerek ; zihniyet bozuk olunca bu durumlar ortaya çıkıyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak