BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Cami söylendiği tarihte hizmete girmedi

Cami söylendiği tarihte hizmete girmedi
  7 Mayıs 2022

  Cami söylendiği tarihte hizmete girmedi Bolu Belediyesi tarafından çalışması ...

        Cami söylendiği tarihte hizmete girmedi

        Bolu Belediyesi tarafından çalışması başlatılan Zübeyde Hanım Camii için, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Şubat ayında bitirilip hizmete sokulmasının hedeflendiğini söylemişti. Camiinin belirtilen sürede hizmete sokulamaması tepkilere neden oldu.

         Bolu Belediyesi, Borazanlar Mahallesi’ne kazandıracağı 600 kişi kapasiteli Zübeyde Hanım Camii için geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Temel Atma Töreni düzenlemişti.

         Tamamlandığında “Türkiye’nin belediye bütçesiyle inşa edilen ilk camisi” unvanını elde edecek olan Zübeyde Hanım Camii, 22 Şubat’ta bitirileceği bildirilmesine rağmen hizmete sokulamadı.

         2 milyon 550 bin TL bedelle yapılan ve Bolu Belediyesi San. Tic. ve A.Ş.’nin yüklenici firma olduğu camii inşaatının belirtilen sürede bitirilememesi tepkilere neden oldu.

         Cami inşaatında büyük eksiklikler olduğu ve tamamlanmasının zaman alacağı bilgisine ulaşıldı.

  • Mert Aydın9 Mayıs 2022 . 21:09

   Camilerde vakit namazlarında cemaat 2 yada 3 safi geçmiyor ,erken bitseydi ne olacaktı.
  • Vah tanjum9 Mayıs 2022 . 20:42

   Tanju şov peşinde,etrafındaki yalakalar huzur hakkı peşinde,yazıklar olsun sana.Once sana emek verenlerden başladın kıyıma ama yalakalar başını yiyecek.Ali, Kadir,Tahsin keyifier nasil,yaşayın belesten
  • Nurettin.9 Mayıs 2022 . 15:47

   Kimin hangi derdine çare olacak bu cami.Tanju bey sende kapılmışsın bu dogmacıların rüzgarına,kredin bitti.
  • Göksun9 Mayıs 2022 . 00:06

   Okul alanına cami olur mu?
  • Kerim Gümrah 8 Mayıs 2022 . 22:50

   Eleştiriden başka hiç bir şey yapmayan, hatta onu bile beceremeyen, korkusundan ismini bile yazamayan, beyler o Caminin yapıldığı yer kocaman mahalle oldu Cami ihtiyacı vardı birileri kalkmış oraya Cami yapıyor, namaz kılacak Cami mi bulamadınız, 6 ay sonra olsa ne olur yeter ki Cami biran önce bitsin ki mahalle sakinleri ibadetleri ni yapsınlar.
  • Goygoy siyaseti8 Mayıs 2022 . 21:25

   Boluspiru bu hale getiren o simdi kurtarıcı rolune soyunan o caminin temelini atan o caminin karsisına icki ruhsatı veren yine o.Ne var bunda şasıracak bildigimiz klasik goygoy siyaseti
  • Bolulu8 Mayıs 2022 . 19:56

   Son 3 aydır soğuktan dolayı hiç bir inşaatta çalışma olmadı.Bide sabah 8 akşam 5 diye birisi eleştirmiş.La inşaatta çalışma bu saatlerde olur adamlar akşam 10 a kadar karanlıkta mı çalışacak.Millet sırf eleştirmek için konuşuyor.Yazık vallahi.
  • YILMAZ BEKTAŞ8 Mayıs 2022 . 17:23

   CAMİNİN YAKININDA OTURUYORUM. SAAT 8 TAK TAK TAK. SAAT 5 PAYDOS. SAAT BEŞİ BİR DAKİKA GEÇE KİMSE YOK. MÜBAREKLER SANKİ DELET MEMURU. BU CAMİ GELECEK ŞUBATTADA BİTMEZ. ESKİDEN YAPILAN DEVLET İŞLERİNİN TİPİK ÖRNEĞİ.
  • Bolu halkı 8 Mayıs 2022 . 14:32

   Heykel yapın heykel Alçı beton çöp metal ahşap farketmez yeterki heykel olsun
  • Mūto8 Mayıs 2022 . 13:27

   Hele bir mezarlıklardan yol gecirip muteahitlere rant yolu acılsı bi arada yarım ksla islere bakarız :))
  • Sandallarlı8 Mayıs 2022 . 12:23

   Seçimden önce camiye gider seçimden sonra meyhaneye gider dandunju beyefendi. Yerseniz.
  • Projeci8 Mayıs 2022 . 10:54

   Başlanan her işleri böyle çok iş yapacağız diye işler yarım kalıyor artık başlanan işleri bitirin yeni plan projelere başlamayın iş bankasının arka sokak ve üst sokak kaç zamandır bitmedi mesela en yakın örnek
  • SEÇİME DAHA VAR8 Mayıs 2022 . 10:48

   Yapar canım aceleniz ne? Seçime daha var. Seçime 3 ay kala açar, iki relat da namaz kılar ve gelsin oylar. Sahi Başkan seçildikten sonra Tanjuyu camide ya da mevlidlerde gören oldu mu? Olmaz tabi. Şuan dini sömürmeye, insanların inançlarını istismar etmeye gerek yok. Seçim gelince cami de açılır Tanju namaza da başlar. Aceleye gerek yok. Nasıl olsa Bolu'da bu sömürü tutuyor..!
  • Misafir 8 Mayıs 2022 . 09:46

   Aaaa lütfen şuan ne kadar luzumsuz işler var onlar bütçem yada yapılacak belediye deniz yemeyen keriz insanlar doyacak bunlar onemli ilahi kamuran bey adı geçen zati muhteremler biraz daha ön plana çıkacak, yollar çukur, toz gökyüzünde, su zamlı, mezarlıklar yol,belediye araçları okul servisi, daha ne yazayim ....
  • Söz dandun8 Mayıs 2022 . 09:26

   Verilen hangi söz yerine geldi ki

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak