BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (8 Mayıs Pazar)

Vefat edenler (8 Mayıs Pazar)
  8 Mayıs 2022

       1- Kındıra Köyü Arıklar Mahallesi halkından Merhum Hüseyin ARIN’ ın eşi, Sevim ARAT, İbrahim ARIN, İsmail ARIN ve Merhum İdris ARIN’ın anneleri; Hatice ARIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kındıra Köyü Arıklar Mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçemiz Güneyce Köyü halkından Merhum Bilal ILGAZ ve Fatma ILGAZ’ın oğlu, Sevim ILGAZ’ ın eşi, Yağmur ILGAZ ve Bilal ILGAZ’ ın babaları, Serken ILGAZ ve Serpil DEMİRER’ in abileri; Özkan ILGAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

        3- Tekke Işıklar köyü halkından Merhum Hüseyin DEMİR ve Hamit DEMİR’ in kardeşi, Murat DEMİR’in babası, Fatma DEMİR’ in eşi; İsmail DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Nuhlar Köyü Meşeci Mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Nuhlar köyü mezarlığına defnedilecektir.

        4- Durkadın BAŞTÜRK’ ün eşi, Ayhan BAŞTÜRK, Recep BAŞTÜRK, Nadide, Fethiye ve Safiye’nin babaları; Muzaffer BAŞTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Balcı caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        5- Zehra BOSTANCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak