BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Hande Sarıoğlu'ndan Şok İtiraf 

Hande Sarıoğlu'ndan Şok İtiraf 
  9 Mayıs 2022

  Hande Sarıoğlu'ndan Şok İtiraf Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla adından ...

      Hande Sarıoğlu'ndan Şok İtiraf 

      Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sık sık söz ettiren Düzceli güzel sunucu Hande Sarıoğlu gündem yaratmaya devam ediyor. Hande Sarıoğlu'nun İnstagram hesabındaki paylaşımları kadar Youtube programlarında yaptıkları da olay oluyor.

       Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sık sık söz ettiren Düzceli sunucu Hande Sarıoğlu gündem yaratmaya devam ediyor. Hande Sarıoğlu'nun İnstagram hesabındaki paylaşımları kadarıyla Youtube programlarında yaptıkları da olay oluyor.

       Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Hande Sarıoğlu Gain'de yer alan Dayı'ya konuk oldu."Arkadaşlar ben bu memeleri 5 sene önce bastım parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için memelerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak. Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli" diyen sunucu yine olay oldu.

      İddialı açıklamalarıyla ilgili konuşan Hande Sarıoğlu 'Sınırsızım' dedi.

      Proporsiyon nedir?

       Proposiyon, soyut olarak iki büyüklük arasındaki sayısal bağıntı ya da bütünle onu oluşturan parçalar arasındaki oransal ilişkiler anlamına gelmektedir. Proporsiyon, mimarlık teorisinin merkezi bir ilkesidir. Bu birbirlerine ve bütün bir yapıyı oluşturan çeşitli nesneler ve mekanların ilişkilerinin görsel etkisidir. Bu ilişkiler, genellikle modül olarak bilinen standart bir uzunluk birimi katları tarafından yönetilir.

   Vücut Proporsiyonu nedir?

      Vücut proporsiyonu, uzuvlarımızın birbirine oranı olarak açıklayabiliriz. En genel anlamı ile vücut orantısıdır. Omuzla kalçanın, alt bacakla üst bacağın oranı gibi. Stilistler, ilk önce giydireceği kişinin proporsiyonuna bakar ve sonrasında giydireceği kişinin sahip olduğu vücudun orantısına göre stil analizi yaparlar.

       Proporsiyonunuza uygun olmayan kıyafet seçimi yapmış ve giymişseniz seçtiğiniz kıyafet ne kadar güzel olursa olsun bu hata sizi çok kötü gösterecektir. Kötü görünümleri engellemek için, vücudunuzu iyi tanımalı ve ona göre giyinmelisiniz.

       Kısa boylu iseniz, fazla kalın ve tüylü kumaşlardan uzak durun, bilekten bağlı ayakkabılar asla giymeyin. Çünkü bu hata boyunuzu daha da kısa gösterecektir.

  KAYNAK: haberiskelesi.com

  • Emeklisiniz10 Mayıs 2022 . 17:56

   Hande Sarıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir ferdidir. Yaptıpı paylaşımlar da ülke menfaatleriyle çelişmiyorsa;, sadece kendisini bağlar ya da ilgilendirir. Kaçak domuz çiftliğinizde bu ülke kültürüne uzak insan beslemiyorsanız; Türk bayrağı alıtında yaşamaktan huzurluk duymayan, kendi benliğini "Türk Bayrağı" olan yerde huzurku hissedenlere saygı duyacaksınız. Bir karç kuruşa suriyeli, afganlı çalıştırarak dertlenenlerle bir olmayacaksınız. Ağzını açan, dilini hareket ettiren, klavyesine dokunan da düşünecek bunu, düşünmüyorsa; ey benim tecrübeli insanım, kültürüyle örnek olan hocalarım sessiz kaldığınız sürece üzüleceksiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak