BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (11 Mayıs Çarşamba)

Vefat edenler (11 Mayıs Çarşamba)
  11 Mayıs 2022

        1- Büyük Berk Köyü halkından, Rabia ÖZMEN’in eşi, Şevval, Yusuf, Ahmet ve Taha ÖZMEN’in babaları, Ali ERÇOŞKUN’un eniştesi; İbrahim ÖZMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Büyük Berk Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Büyük Berk Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kıbrısçık İlçesi halkından, Satı KOCADAĞ, Hatun KAÇAN, Fergül AKTAŞ’ın babaları; Hasan ALACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kıbrısçık merkez Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

        3- İsmail ÖZDOĞAN’ın ağabeyi, Nurşen ÖZDOĞAN’ın eşi, Mustafa, Akın, Ayhan ve Aydın ÖZDOĞAN, Ayten AYDIN, Berrin GÖREN’in babaları, Salih AYDIN, Kadir GÖREN’in kayınbabaları; Mazhar ÖZDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

  • Şemsettin Gürtürk 11 Mayıs 2022 . 17:54

   İbrahim Özmen kardeşimize ve rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, Ali Beye ve ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.
  • Sami Aydın11 Mayıs 2022 . 12:50

   Mustafa Özdoğan arkadaşım a başsağlığı diliyorum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum Allah sabırlar versin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak