BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Sığınmacılara yönelik afiş savcılık tarafından kaldırıldı

Sığınmacılara yönelik afiş savcılık tarafından kaldırıldı
  19 Mayıs 2022

  Sığınmacılara yönelik afiş savcılık tarafından kaldırıldı Bolu Belediyesi tarafından ...

        Sığınmacılara yönelik afiş savcılık tarafından kaldırıldı      

        Bolu Belediyesi tarafından kentteki billboardlara asılan ve Arapça olarak sığınmacılara yönelik afiş, bir kişinin şikayetinin ardından Cumhuriyet Savcılığının kararıyla kaldırıldı.

         Bolu Belediyesi tarafından kentteki billboardlara asılan ve Arapça olarak sığınmacılara yönelik afiş, bir kişinin şikayetinin ardından Cumhuriyet Savcılığı'nın kararıyla kaldırıldı.
       

        SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

        Başkan Özcan, afişle ilgili hakkında soruşturma başlatıldığını ifade ederek şunları söyledi: “Hakkımızda muhtemelen Ak Parti milletvekilinin şikayeti üzerine bir soruşturma başlatılmış. Savcılık afişleri toplatma kararı vermiş. Milletvekili başta olmak üzere Ak Parti yönetimindeki arkadaşların bu şikayeti yaptığını düşünüyorum. 

       

  • Gerek yok23 Mayıs 2022 . 12:20

   Sandallarlı , devletinde haberi var denetleme devam ediyor merak etme, eski vakıf başkanı ile yeni vakıf başkanı hakkında soruşturmada yapılıyor. Ayrıca CHP li falan değilim senin gibi hırsız yalaması da değilim. Hırsız her zaman hırsızdır iktidarda da olsa muhalefette de olsa hırsız her zaman hırsızdır
  • Emrullah Gideroğlu22 Mayıs 2022 . 12:43

   Keşkekci CHP li belediyelerin DHKP-C ye aktardığı paralar ile de bir haber yap bilmeyenler öğrensin. Bir işe yaramış olursun.
  • Sandallarlı21 Mayıs 2022 . 19:17

   Diyanet vakfından iki milyon lira kayboluyor senin haberin var ama devletin yok öyle mi? Sen kimin yandaşısın acaba? CHP nin hiç ettiği milyonlar ile de iki kelam etseydin.
  • keşkeye21 Mayıs 2022 . 11:07

   Siz yazında Bolunun haberi olsun.Bir insanlık yapın.
  • Keşke 21 Mayıs 2022 . 00:37

   Keşke şu habere ayırdığınız mesaiyi diyanet vakfından kaybolan 2 milyon TL ye ayırsaydınız da haberi olsaydı vatandaşın
  • Davulcu20 Mayıs 2022 . 22:33

   Milleti aptal yerine koyuyor. Saf Türkiye Cumhuriyeti varandaşlarıda buna kanıyor. Sözde Suriyelilere yazdığı ilanı türkçe başlıkla veriyor. Amacı aslında Araplar değil. Sadece Türk milletinin duygularıyla oynayıp kendisini popüler yapmak. Boluya yazık oldu vesselam.
  • Ender K.20 Mayıs 2022 . 21:31

   Kimileri burada o kadar boş şeyler yazıyorlar ki... Hiç bir ülke sınırlarından içeriye bu kadar insanı sokmaz. İşin özeti; özellikle Irak ve Suriye'den savaş nedeniyle gelenlere kapılarımızı açtık. Onları aslında sınıra yakın kamplarda tutmamız gerekirken ne yazık ki şehirlerimize kadar soktuk. Şimdi savaş ve buradaki misafirlikleri bitti. Bu insanların yapısı bizim toplumla uyuşmuyor. Yaşam tarzları ve kültürleri Türk toplumunu rahatsız ediyor ve halkımızın % 90'ı bunları istemiyor. Bunların dışında sınırlarımıza sahip çıkılmıyor ve her gün binlerce Afgan ve Pakistanlı da ülkemize kaçak yollarla giriyor. Şehirlerimiz yaşanmaz hale geliyor. Burada sığınmacıları savunanlar acaba eşlerini çocuklarını parklara gezmeye gönderebiliyorlar mı? Bu sığınmacıların ahlaksızlıklarıyla ilgili videoları izlemiyor musunuz? Evet bu ülke halkı sığınmacılardan rahatsız. Çok da haklıyız. En kısa zamanda gönderilmeleri gerekir. Aksi takdirde nüfus yapımız iyice bozulacak.
  • Emeklisiniz20 Mayıs 2022 . 14:34

   Türkçe "yazım kuralları" diye BİR ŞEY var mı! Yoktur o yoktur. Beş yüz bin Türk Lirası'na mercedes alır; LPG taktırır, petlas lastik en ucuz diye alır: Sonra da Türkiye Cumhuriteti'nin asli vatandaşlarına çemkirir. VATAN BURASI VATAN!
  • Sandallarlı20 Mayıs 2022 . 11:45

   Hayrullah beye aynen katılıyorum. CHP li belediyelerde taciz rantlar vardı şimdi de tarifeli tarifesiz rüşvet dalgası başladı. 3, 4 milyon kişi aç yatıyor veya açız diyerek algı yapanlara duyurulur.
  • hukukcu20 Mayıs 2022 . 11:21

   Devlet hükümet politikasını belediye politikası yapmaya çalışmanın sonu bu olacaktı.Farklı birşeymi olacak sandı hukuk bilmez başkan bey
  • Emeklisiniz20 Mayıs 2022 . 10:49

   Yedi düvel bu toprakları işgal ettiğinde; deden, ninen nereye kaçmış! Tüm komşuların sırtından vurmuş! Ölümü göze alıp da vatan uğruna mücadele etmişler. Birkaç kişi değil gelen, milyonlar. Gelenlerin sicili de belli değil. Lawrence yazıp, okuyun, iyi günler.
  • abalı20 Mayıs 2022 . 09:44

   Gelecek yıllarda göreceksiniz bu kafa ile giderse Türk milleti dedelerinin kanı ile aldığı bu cennet vatanda azınlık durumuna düşecek, bu mülteci akını Büyük orta doğu projesinin bir parçasıdır.uyan ey halkım demiş Uğur Mumcu ama ne duyan olmuş,ne de uyanan.yarın bu mülteciler parti kuracaklar ikinci bir HDP olacak,Milletin başına çorap örmekte mahir yöneticilerimiz var.
  • Hayret20 Mayıs 2022 . 08:01

   Bir hikukcu bu sonuctan ar etneli Yasagı bilmeyen hikukcu başkan.
  • Mūreahhit20 Mayıs 2022 . 07:50

   Belediye villa yapan yabancilara kimin izin verdiginise aciklasın.Izini veren belediye inar degilmi?Eeeer bu ne iş
  • Hayrullah20 Mayıs 2022 . 05:26

   Allah ırkçılığı yasaklamıştır ırkçılık yapan Allah’a savaş açmıştır.Allaha savaş açanlar hep kahrı perişan olmuştur.”çok seviyorsan evine al bak”pzvnke bak sen sanki millet şu an onun evinde . 100 sene önce birlikte aynı imparatorluğun vatandaşı olarak yaşadığın insanlara düşman olacak kadar yozlaşmış ve evrilmişsin ötekileşmiş Batı’nın kuyruğu olmuşsun oturup ağla haline hayvandan daha aşağısın hoş sen onlar gelmeden kürtlere Kürt bulamazsan düzcelilere yığılcalılara hiç bulamadın geredelilere düşmandın bu senin zavallığın kendi ezikliğini ve beceriksizliğini başkalarına düşmanlık yaparak kapatıyorsun hem bu dünyada hem ahirette yüzün gülmeyecek tez tevbe et.
  • Yeter20 Mayıs 2022 . 01:01

   Yaw arkadaş mesele pankartın kaldırılması yada kaldırılmaması değil bu Araplar yüzünden bak 3, 5 seneye kalmaz çok büyük sıkıntı çıkacak gerek ekonomik gerek sosyokültürel yorum yapanlar tanjuyu sewevilir yada sevmeyebilir ama adamın dem vurmaya çalıştığı şey doğrumu değilmi? Onu sorgulamak lazım, niye ben 10 küsür senedir işini aşımı herşeyi Araplarla paylaşayım ya ülke olarak benim aç garibanım yokmu? Onlara vereceğimiz aşı gidip 10 senedir Araplara veriyoruz ama artık yeter, artık bu işin tadı kaçtı, şakası kalmadı, bunlar bi palazlandımı iyice kötü olur ülke bak, yeter
  • dede20 Mayıs 2022 . 00:27

   belediye açıklasın 3 yılda kaç yabancıya inşaat villa yapma ruhsatı verdi..her mahallede zengin yabancılara arapşlara kaç ev satıldı
  • Tunç19 Mayıs 2022 . 22:45

   Bu akılları başkana kim mimler veriyor.Olan başkana olacak başkasına degil.Tanju beye yakın dostları yardım etmeli kendisini uyarmalılar.
  • Bolulu19 Mayıs 2022 . 19:51

   Bu afişin kaldırılacağını biliyor rant için insan hayatı ile oynama bu afiş belediye kasasından ödendi yani bizlerin parası .
  • tanju bey19 Mayıs 2022 . 19:19

   eyyy Tanju başkan sende bir hukukcu olarak yasalara aykırı pankart asarak şov yapılmayacağını bilmen gerekir.Yetti artık sizin bu bireysel hesaplarınız.Siz kendi evinizde yabancı çalıştıran bir belediye başkanısınız.Ne çabuk unuttunuz o günleri
  • Ayhan19 Mayıs 2022 . 15:59

   Türkiye cumhuriyeti sığınmacı memleketi olmayacak.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak