BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Trabzonspor’dan muhteşem kutlama için Bolulu AdStation'a teşekkür

Trabzonspor’dan muhteşem kutlama için Bolulu AdStation'a teşekkür
  21 Mayıs 2022

  Trabzonspor’dan muhteşem kutlama için Bolulu AdStation'a teşekkür 2006 yılında, ...

        Trabzonspor’dan muhteşem kutlama için Bolulu AdStation'a teşekkür
        2006 yılında, sporla eğlencenin henüz bir araya gelmeye başladığı dönemlerden itibaren Ülker Grubu’yla bu yolculuğa başlayan AdStation, son 10 yılda yeşil sahalarda gerçekleşmiş en büyük etkinliklere ve kutlamalara imza atarak spor&eğlence sektörünün çıtasını yükseltmeye devam ediyor.
         2006 yılında, iş insanı Muhittin Palazoğlu tarafından yirmili yaşlarının başında kurulan AdStation, geçen 16 senelik periyotta organizasyon becerisini yeşil sahalardan parkelere, kortlardan parkurlara kadar genişletirken etkinlik portföyünü de sahne sanatlarından konserlere, teknolojik showlardan Açıkhava etkinliklerine kadar genişletmeyi başardı.
          2021-2022 futbol sezonu şampiyonu Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarında ise bu tecrübe adeta zirveye çıktı ve başarı her anlamda taçlanmış oldu. Tüm dünyada ses getiren kutlamalarla taraflı tarafsız herkesin büyük takdirini kazanan AdStation’ın bu başarısı asla tesadüf değil. Deneyimli kadrosu, güçlü yönetimi ve kulüplerin koşulsuz güveni sayesinde son 8 şampiyonluk kutlamasının 5’ini fikir aşamasından kurgusuna, uygulamasından PR çalışmalarına kadar tek başına AdStation gerçekleştirdi.
          Trabzonspor bugün Muhittin Palazoğlu’nun kurucusu olduğu AdStation firmasına sosyal medya hesapları üzerinden hazırlanan bir video ile teşekkür mesajı yayınladı.
   


   

  • Ali Sarı 25 Mayıs 2022 . 17:11

   Siyasal Islamcıların kaşlarını alan eli tabancalı metroseksuel evlatları dönem bunların dönemi yesinler
  • YAMAN23 Mayıs 2022 . 00:28

   Çok ilginç, Bolulu şirket çok başarılı olmuş. Boluspor yada Boluya bir faydaları var mı diye düşündüm ben hatırlayamadım. Savaş Abak'ın ihaleye girip aldığı Karacasu'daki otel arazisi ihale bir günde iptal edilip 2. ihale ie Palazoğlu ailesine verilmişti. Palazoğlunun Dedeleri , Babaları için bakanlar kurulundan özel izin alınıp Tokadi Hayrettin türbesinin yanına gömülmüştü. Ailenin iktidara ne kadar yakın olduğu biliniyor maşallah 16 senede hükümete yakın olan herkes gibi bu arkadaşlar yürüyüp gitmişler. Belkide çok çalışmışlardır ekmekleri taştan çıkarmışlardır bilemedim...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak