BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

"Hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız üsluplarla gündeme geliyordu!"

"Hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız üsluplarla gündeme geliyordu!"
  15 Haziran 2022

  "Hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız üsluplarla gündeme geliyordu!" Bolu Belediye ...

         "Hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız üsluplarla gündeme geliyordu!"       

          Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilmesine ilişkin konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Hiçbir siyasi organizasyonun sahiplenmeyeceği birisi” dedi.

         AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Toplantısı’nın gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

          Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın ihraç istemiyle disipline sevk edilmesine ise, “Bu CHP’nin iç meseledir. Ona karışmak istemem. O benim değerlendireceğim bir konu değil. Şu kısmı bizi ilgilendirir maalesef bu belediye başkanı hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız, demokrasiye, Türkiye’nin değerlerine inanmış, toplumsal dokuya inanmış hiçbir siyasi partiye yakıştıramayacağımız bir üsluplarla gündeme geliyor. Nefret dilini çok kolay kullanabilen, cinsiyetçi dili çok rahat kullanabilen, bunlarla övünen birisi… Avrupa’daki nefret siyaseti üslubunu kullananların fotokopisi gibi bir dil kullanıyor. Belki de Türkiye’de son yıllarda böyle bir üslupla ortaya çıkan çok az siyasetçi görünmüştür. Bu nefret dilini cinsiyetçi dili sahiplenen bu şekilde gündeme gelen bir siyasetçi demokrasi ve temel demokratik değerlere inanan hiçbir siyasi organizasyonun sahiplenmeyeceği birisi” dedi.

  • Sadece 10 dakka18 Haziran 2022 . 10:39

   Dun HDP den oy almak icin vatandaslarla toplantı yapanın bugun yok efendim HDP yuzu den partiden atılıyorim bahanesi hic inandırıcı degil.Oy alırken iyi oy aldığın ortaya çıkınca tu kaka.Bu nasıl sitaset garabesi bir anlayış.10 dk delikanlı olun sadece 10 dakika.
  • Vatandas18 Haziran 2022 . 09:48

   HDP Milletvekili Gergerlioğlu ıstediği için Kılıötaroğlu başkanı partiden atmak istiyor.Bu da CHP nin HDP ile işbirliği yaptığının kanıtıdır.Ömer Çelik kendi partililerinin konuşma üslübüne bakmalı ve ona göre konuşmalıdır.
  • Avni16 Haziran 2022 . 15:48

   Thanjou mükemmel eksiksiz bir cehapeliydi ihraç sebebi yediği haltlar değil onları zaten bütün cehapeliler yapıyor yol ver Cumhurbaşkanı adayı olayım dedi Bolu’ya karşı döndürdüler tekmeyi bastılar
  • Haluk16 Haziran 2022 . 00:21

   KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER yAPILAN İŞLERE BİR BAKIN O DEYİŞEN KALDIRIMLAR NASIL KEPAZE ŞEKİLDE YAPILIYOR BİR KONTROL EDİN YAZIK MİLLİ SERVET HİÇ Mİ MÜHENDİS YOK BELEDİYEDE BUNLARI KONTROL EDECEK YAZIKLAR OLSUN SİZE
  • Taner15 Haziran 2022 . 20:27

   Kendisini rezil edenler Boluyuda rezil ettiklerinin umarım farkındadırlar.Bir gurup arkadaş topluluğu rezil rüsva hallerde ve vukuatlarda.
  • deli15 Haziran 2022 . 19:18

   Yahu kardeşim bir aynaya baksanıza ha tanju ha siz ne farkınız var neymiş son yıllarda böyle uslupla ortaya çıkan az siyasetçi varmış nerde o eski beyfendi siyasetçiler şimdikiler hep kasımpaşalı siyaseti yapıyor.
  • Gerçek15 Haziran 2022 . 16:10

   Tanju efendi açıklama yapmış.Ben bu partinin öz evladıyım, ben şöyleyim böyleyim diye.Hdp nin gazına gelme diyor genel başkanına.Sen kimsin kendini ne zannediyorsun yani sen olmazsan olmuyor mu.Hala kuyruk makara.Seçime aday ol da gör bakalım.Hastanelerde yatıp serum yediğin günleri unuttun.Gerçi sana inanıp yanında koşturanları unuttun.Esas darbeyi ordan yiyeceksin.Eski müdür tayfasıyla burnun b...k tan çıkmadı gör işte.
  • Ahmet15 Haziran 2022 . 15:21

   Alaaddin başkan da benzer sorunlar yaşamıştı. Hiç gerek olmayan anlamsız anlaşılmaz davranışlar. Ya güç zehirlenmesi ya da Bolu Belediyesinin havasında suyunda birşeyler var. O kadar büyük bir şehir de deği ama...
  • zeki15 Haziran 2022 . 15:19

   Kesinlikle ihraç edilmeli. Böyle bir adamı partimde görmek istemiyorum. İnsandır şaşar özür dileyebilirdi.
  • Açıklama15 Haziran 2022 . 14:53

   Mahna verene bak, tencere dibin Kara seninki benden...
  • Bolulu15 Haziran 2022 . 13:23

   güç zehirlenmesi yaşadı inşallah parti atar .

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak