BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Yedigöller Düzce'ye mi bağlandı?

Yedigöller Düzce'ye mi bağlandı?
  16 Haziran 2022

  Yedigöller Düzce'ye mi bağlandı? Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye ...

        Yedigöller Düzce'ye mi bağlandı?

           Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Meclis Üyesi Cumhur Bandakçıoğlu’nun sosyal medyada ‘Bunun vebali ödenmez!’ iletisiyle yaptığı ve Yedigöller’i Düzce İl sınırları içerisinde gösteren paylaşım, Yedigöller’i Düzce’ye mi kaptırdık sorusunu gündeme getirdi. Yedigöller’i Düzce il sınırı içinde gösteren haritalara vatandaşlardan tepki yağdı.

          Kendi sosyal medya hesabında Bolu ve Düzce İl sınırlarını paylaşan Cumhur Bandakçıoğlu, haritalarda Yedigöller’in Düzce il sınırları içerisine gösterildiğini belirterek ‘Bunun vebalini ödenmez eğer resmiyette de böyleyse!’ ifadesini kullandı. 
           Vatandaşlardan tepki yağdı
          Bandakçıoğlu’nun paylaşımının ardından çok sayıda Bolulu vatandaş iletinin altına yorum yaparak duruma tepki gösterdi. Yorumlarda mevcut siyasileri eleştiren vatandaşlar, Bolulu siyasetçilerin konu hakkında açıklama yapmalarını talep etti. 

         Düzce’nin Yedigöller üzerindeki hayallerini biliyoruz
         Konu ile ilgili açıklama yapan Cumhur Bandakçıoğlu, “Bu konuyu duyduğumda, hemen haritalara baktım. Baktım ki 'Bolu Yedigöller' olmuş 'Düzce Yedigöller.' Bu bende bir şok etkisi yaptı. Tabii Düzce’nin Yedigöller üzerinde hayalleri olduğunu biliyorduk. Bu önce Yığılca üzerinden Yedigöller’e giden yolun iyileştirilmesiyle başladı. Daha sonra TEM Otoyolu Düzce çıkışlarına Yedigöller tabelası konuldu. Bunlara çok da şaşırmadık.”

         Düzce İl Kültür ve Turizm eski Müdürü Budak  “Evet Yedigöller Düzce il sınırı içinde fakat idari olarak Bolu’ya bağlı”
         Konuyu araştırdığını fakat yeterli bilgiye ulaşamayınca Düzce İl Kültür ve Turizm eski Müdürü Özcan Budak’la görüştüğünü söyleyen Cumhur Bandakçıoğlu, “Özcan Budak, Düzce’de çok sevilen bir müdür. Düzce turizmini ileriye götürmüş biri. Zaman zaman da Bolu ile çatışmış. Daha doğrusu o çatışmamış ama yaptığı çalışmalardan dolayı da zaman zaman Bolu ile Düzce karşı karşıya gelmiş. Kendisi de bunu doğruladı. ‘Evet Yedigöller Düzce il sınırları içinde fakat idari olarak Bolu’ya bağlıdır. Bana göre de Yedigöller Bolu’nundur.‘ dedi. Bu bir nebze içime su serpti” dedi.
         Bolulular bu işin peşini bırakmamalı 
         Konu ile ilgili olarak Bolu kamuoyunun hassas ve dikkatli olması gerektiğini söyleyen Cumhur Bandakçıoğlu, “Evet, Düzce de bizim, Zonguldak da bizim, Karabük de bizim fakat Yedigöller’in başka bir şehirle anılması açıkçası beni üzer. Siyasetçilerimizin bu konuya biraz eğilmesi gerekiyor. Olur mu ? Evet bir bakarsınız idari olarak da Düzce’ye bağlanmış Yedigöller. Biz de uzaktan bunu seyrederiz. Bu konuda bir kamuoyu oluşturulmasından yanayım. Bolulular’ın bu işin peşini bırakmaması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

  • Emeklisiniz23 Haziran 2022 . 19:03

   Yedigöller'e gidene kadar, turist nereleri görecek. İl içinde turizmi destekleyecek hangi unsurlarınız mevcut. Hamam bitişiğindeki gözlemeci ile bunu çözemezsiniz. Öngörü yok, durumdan çıkarım hiç yok, mantık ise sıfır. Gündeme göre alkış toplama yarışında olanlara da bir alkış da benden; niye mi, dert yanar da çözümü yok. Yedigöller yoluna gidene kadar, ne hizmetiniz var! Yol boyundaki köylülerin ekmek kapılarına göz dikip de yerine ne koydunuz! Açlıktan gelmeyen ahkam kesmesin, sizden fazla ekmek parası kazanmak için çaba gösterenin önüne dikilenin de sesi çıkmasın!
  • Bolulu21 Haziran 2022 . 09:23

   Karadere sularını satan zihniyet doğaya Bolu'ya ne faydası olabilir. o suyu kullanan tüm canlılar dünya ahiret vebali Sizlerin olsun. Siyaset çek elini doğadan. Siyasi malzeme yapma. Yedigöller'i rant merkezine çevirmeyin. Orası doğanın, öyle kalsın. Keşke yolu yapılmasaydı, oraya sadece hakkedenler gidebilseydi. şimdi yüzlerce araç, egzoz kokusu.
  • Salıbeyler20 Haziran 2022 . 22:24

   Boluyu bu aç adamlardan kurtar. Bunlar Bolununuve Chp nin kamburudur. Açık ara öndesin. Kendini yönetemeyen adamları Boluyu yönetici yaptılar.
  • Senda Aksungur 20 Haziran 2022 . 22:05

   Her sene bir haber çıkar güzel BOLUMUZUN EN GUZEL MILI PARKLARINDAN OLAN YEDIGOLLER HAKINDA .neymiş Zonguldaga bağlanacak diye şimdide Duzce mi çıktı ne alaka Yrdigoller BOLU ILI SINIRLARI ICINDEDIR.DUZCENIN BEYNIMI SULANDI NE ALAKA YA YETER BE YETER ARTIK BIKTIK BU .ABUK SUBUK TESEBBUSLERDEN .YEDIGOLLER BOLUNUN VE BOLUNUN KALACAK.O KADAR RAHMETLI BABAM ALI AKSUNGUR ORALSRINDA BOLGE SEFIYDI ORADAKI GOLLERIN ISIM BABASIDIR CRKIN ELLERINIZI BIZIM YEDI GOLLERIMIZDEN ALI AKSUNGUR OLDU ARTIK YOK DIYEMI BU TANTANA CIKIYOR.BIZ VARIZ BURADAYIZ SIZ KIMSINIZ DONUN EVINIZE HSYDE HAYDE
  • Bolulu20 Haziran 2022 . 09:41

   Bolu CHP ve Belediye de olmayan bir CHP, milletvekili adayı dediğin zaman sesi gür çıkmalı, arada köşe yazısı yazmakla mı, tatlıya tuzluya dokunmadan mı milletvekilliği. Ya bu milletvekilliği ne biçim bir makamdır bir anlatı verseniz. kıyak emeklilik, güzel maaş off ya. sıkıldık.
  • Metin M19 Haziran 2022 . 21:33

   Bu ne demek ki Düzce düşman toprağımı ikide haber yapıp köpürtmeyin Bolu ve Düzce Türkiye'nin iki ili Yedigöller Bolu veya Düzce'de görünse ne olur olmasa ne olacak iki kent arasında boşuna gerginlik için boş boş yazılar yazmayın
  • Bolulu18 Haziran 2022 . 17:04

   2 yıl önce okuyucu haberi olarak 3 defa yazdım ancak yayınlanmadı. Daha yeni mi aklınıza geldi. Bir bakmışsınız Abant da düzceye geçmiş. Bolu'nun değerlerine sahip çıkmamız lazım yoksa iş işten geçecek.
  • Canlı Yayıncı vekil hazre17 Haziran 2022 . 21:14

   Öncelikle, Zaman zaman görüş ayrılıklarım olsa da, Cumhur beyi görgü, donanım ve bilgi birikimi ile milletvekilimiz olması gerektiği kanaatindeyim. Yedigöller konusunda ise Tanju Özcan'la itişeceğim diye boş işlere takılan, tomofilinden şarkı canlı yayınları yapan sayın vekilimizi içi boş işleri bırakıp biraz da Bolu'nun sorunlarına eğilmesini tavsiye ediyorum. Bulunduğu makam laylay lom makamı değildir..
  • MİSAFİR17 Haziran 2022 . 14:19

   VEKİLLER YOK BELEDİYE BAŞKANI YABANCILARIN PEŞİNDE,SAHİPSİZSEN OLUR MU OLUR
  • CADDE ESNAFI17 Haziran 2022 . 12:59

   Akcakoca eskiden Bolu'nundu.. Tezzz, Tekrar Bolu'ya baglanmalu..
  • ilhan17 Haziran 2022 . 10:36

   bolu, düzceye bağlansa haberiniz olmayacak.
  • Bolu Sevdalısı 17 Haziran 2022 . 08:57

   Cumhur beyi Bolu milletvekılı olarak gormek ısteriz. Maaile tam destek…
  • Dumur17 Haziran 2022 . 03:31

   Yedigöller, arzu ve fehmi beyler seçildiği andan itibaren düzcenin oldu zaten. Yedigöllere ulaşım için herkes düzceyi kullanıyor. Hayırlı olsun. Peki, boş işler ile uğraşan arzu ve fehmi ne yapıyor hiç. Yapamazlarda düzce ezer geçer.. Kabul edin bolu artık düzcenin arka bahçesidir. Adamların yedigöller yolu hem iyi hem yolda herşey var. Bizdede yola kurulan köylünün ekmeği ile oynanıyor. İl özel idare yolu dahi açamıyor. Bakımını dahi yapamıyor. Düzce yakında abantıda almalı.. İyi oluyor böyle :)
  • Bolululu17 Haziran 2022 . 00:36

   Yedigöller düzceye mi bağlandı...yahu düzce gevur memleketi mi yoksa bizim düşmanımız mı.bolulular bunun peşini bırakmamalı felan arkadaş bu memleket kutuplaşma ile bu hale geldi düzcelide biziz Bolulu da biziz Lazda biziz Kürt de biziz.bizim daha önemli sorunlarımız var.
  • Bolulu1416 Haziran 2022 . 22:06

   Bolululu nikli arkadaş, Cumhur beyin yazısını ve sizin yorumunuzu okudum. Her görüş çok kıymetlidir, her eleştiri yapıcı olmak şartıyla iyidir ama sizin yorumunuz ile yazarın konusu hakkında bir ilgi ve alaka göremedim siz yazıdan ne anladınız da böyle bir yorumda bulundunuz söyleyin bizler de öğrenelim, saygılar
  • Bolululu16 Haziran 2022 . 20:13

   Cumhur bey siz zor iktidar olursunuz. Bu gidişle.Memlekette her iş güzel hoş bu iş kaldı bi.Zaten sizin iktidar olmaya niyetiniz yok.Diyosunuz ki en iyi muhalefette iktidar olalım başka derdiniz yok.
  • Bir okur16 Haziran 2022 . 19:18

   Konudan haberimiz yoktu. Sizin yazınızla öğrendik. Gündeme getirdiğiniz için ve işin aslını öğrenmek için yaptığınız girişimler ve uyarılarınız için teşekkürler. Keşke milletvekilleri de sizin gibi duyarlı olsa, ilgilense çaba gösterse ve çalışsa.
  • Gulen Adam 16 Haziran 2022 . 17:37

   Dikkat etmek lazım. Bu işin sonu yok.. :) Her ne kadar bunlar fizik kurallarına aykırı da desek hiç belli olmaz. Bakmışsınız Duzceli İşbilir arkadaşlar Safranbolu'ya da bı yol uzaltıp, burada Düzce ye bağlı diyebilirler.. Hatta Nevşehir deki Peribacalari veya Van gölü vs.. sonuçta Türkiye burası :)))
  • görüş16 Haziran 2022 . 16:54

   en iyisi biz bolu olarak düzcenin ilçesi olalım da bitsin gitsin şu meseleler zaten vekillerimiz
  • Gerçek16 Haziran 2022 . 16:17

   Şimdi tam zamanı.Cumhur Bandakcıoğlu Tanju Özcan yerine Belediye başkanı olmalı.Tanju Özcan partiden kesinlikle ihraç edilmeli CHP nin bütün oylarını eritti bitirdi.Cumhur bey aday olursa çok kişinin desteğini alır.Bunu CHP genel merkezi değerlendirmeli.
  • AytekiN yaman16 Haziran 2022 . 14:43

   Bolu'nun mevcut milletvekilleri ne iş yapıyor acaba sormak isterim belediye meclisinde ufak önemsiz laflara el atacaklarina Bolu'nun meselesi önemli şeyleri Bolu'nun hakları duzceye kayiyorsa sizler yapıyorsunuz sayın vekiller
  • Cöle16 Haziran 2022 . 13:06

   Sıkıntı yok. Arzu aydın Bi şarkı çalar olay kapanır.
  • cemil16 Haziran 2022 . 12:32

   BOLU halkı bir haksızlık duyunca yaptığı iş maalesef sadece küfretmek.başka bir şey bilmez. Cumhur bey bunu gündeme getirdi sağolsun,bakın bakalım kimsede kıpırdanma olacakmı..!!!??? aksi Düzcede olsa, düzce halkı siyasilere Ankarayı dar eder....
  • YAMAN16 Haziran 2022 . 11:24

   Cunhur bey, Boluyu temsil edenler Boluya sahip çıkacak yetkinlik ve ağrılıkta değil. Düzceli Anavatan Partisi Bolu Milletvekili Avni Akyol doneminde beri nalıncı keseri hep Düzceye yontuldu. Tam Düzce il oldu kurtulduk derken adamlar Yedigöllere , Abant'a dağlardan derelerden yollar geçirdi. Bolu temsil edilmeyen gözardı edilmiş durumda.
  • Beskavaklar16 Haziran 2022 . 10:46

   Sayın Cumhur bey,guzel bir konuya değinmiş bu işin siyaseti olmaz diye düşünüyorum belediye, miller vekilleri, valilik, sivil toplumcular, herkesim birşeyler yapmaliki başarı sağlansın Bolu halkı su aralar başkanın saçmalıklarıyla gündemde olduğu için biz Bolu daginida kaptiririz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak