BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

TSO, TOBB Zübeyde Hanım MTAL'de karne heyecanına ortak oldu

TSO, TOBB Zübeyde Hanım MTAL'de karne heyecanına ortak oldu
  17 Haziran 2022

  TSO, TOBB Zübeyde Hanım MTAL'de karne heyecanına ortak oldu ...

  TSO, TOBB Zübeyde Hanım MTAL'de karne heyecanına ortak oldu

       TSO, TOBB Zübeyde Hanım MTAL'de karne heyecanına ortak oldu
          Bolu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin karne heyecanı yaşandı. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş de karne gününde öğrencileri yalnız bırakmadı.

          Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde TOBB Yönetim Kurulu tarafından İlimize armağan edilen Bolu TOBB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciler yıl sonu karnelerini aldı.

          Düzenlenen programa Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, beraberinde TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, Kurul Üyesi Doç.Dr. Oya Eru ve Genel Sekreter İsmail Gören ile birlikte iştirak etti.

         Ateş, robotik kodlama ve diğer alanlarda yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi aldı

        İlk olarak 13-16 Haziran 2022 tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Göbeklitepe Temalı 14. Uluslararası MEB Robot Yarışması’na öğretmen Pınar Aktağ Erol gözetiminde katılan okul öğrencilerinin geliştirdikleri eserleri inceleyen TSO Başkanı Türker Ateş, robotik kodlama ve diğer alanlarda yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler aldı.

         Görüş alışverişinde bulundu

         Sonrasında Okul Müdür Vekili Fırat Yavuz öncülüğünde okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelen TSO Başkanı Türker Ateş, burada bir süre öğretmenler ile sohbet ederek yapılan faaliyetler ve önümüzdeki süreçte yapılmak istenen çalışmalar hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundu.

         Karne ve belgeler takdim edildi 

         Son olarak düzenlenen karne törenine katılan TSO Başkanı Türker Ateş, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce ile birlikte Bilişim Teknolojileri 10. sınıf öğrencilerinin karne ve belgelerini takdim etti. Başkan Ateş, öğrencilerle bir süre gelecek ve kariyer planlarıyla ilgili de sohbet etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak