BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Sağlık Mahallesinde Yürek Burkan Kaza

Sağlık Mahallesinde Yürek Burkan Kaza
  17 Haziran 2022

  Sağlık mahallesinde meydana gelen kazada iki kişi yaralandı.

       Sağlık Mahallesinde Yürek Burkan Kaza

         Sağlık mahallesinde meydana gelen kazada iki kişi yaralandı.

          Olay dün Sağlık Mahallesi Sosyal Bilimler Lisesi önünde meydana geldi. Şehir merkezi istikametinden gelip Gökkaya Sokağa dönmek isteyen ve arkasında remork takılı olan 14 NC 722 plakalı arazi aracının sürücüsü şerit ihlali yaparak Gökkaya Sokağa dönmek isteyince Arçelik istikametinden gelen 06 DA 1549 plakalı araç ile kafa kafaya çarpıştı.

        Çarpışmanın etkisiyle 06 DA 1549 plakalı araç sürücüsü ve yanında bulunan eşinin kemerlerinin takılı olmaması nedeniyle başları aracın ön camına çarptı. Araç sürücüsünün eşi daha arabadan çıkarılmadan ve başından kanlar akarken "yeni işimizi düzeltmiştik ne olacak şimdi bizim halimiz" diyerek ağlaması etraftakilerin yüreğini burktu.

        Sürücü ve eşi olay yerine gelen ambulans ile hastaneye götürüldü. Olay yerinde yapılan incelemede 06 DA 1549 plakalı araç sürücüsünün ehliyetinin olmadığı ve her iki tarafta bulunan emniyet kemerlerinin de çalışmadığı belirlendi.

        Şerit ihlali yaparak kazaya sebebiyet verdiği düşünülen 14 NC 722 plakalı aracın remorku, yakındaki inşaatta çalışan akrabaları tarafından hemen yoldan uzaklaştırıldı. Akrabalarının ve araç sürücüsünün suçu olayda eşi ile birlikte yaralanan kalender vatandaşa atmaya çalışmaları olay yerindeki vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

  • Vatandaş25 Haziran 2022 . 11:01

   Kesin kodaman biridir hatta müteahhit tir nasıl da hemen römorkunu saklamışlar O garibanın zararını karşılaması lazim trafikte de tanıdığı vardır zaten ayarlarlar hemen Olan her yerde garibana oluyor maalesef
  • enes21 Haziran 2022 . 15:25

   kamera yok mu oralarda boluda adet heralde trafikte suçlu olanın şuçu karşı tarafa atıp bide üste çıkması çooook öyle olaylar, zararını ödesin şuçlu olan maddi manevi, sen hem trafik ihlali yap hemde hiç suçu olmayan vatandaşa zart zurt, araba davar gibi kullanılmaz
  • vatandaş18 Haziran 2022 . 21:56

   iši ayarlar uygun bir kaza raporu tuttunmu tamam,olan.garibana oluyor.
  • Olumu18 Haziran 2022 . 15:14

   Müslüman ülkeyiz ya kul hakkı yemeyiz ya onun için suçu hemen atacan.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak