BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Çağsu'da Fizik Tedavi'de robot tedavisi ilgi görüyor

Çağsu'da Fizik Tedavi'de robot tedavisi ilgi görüyor
  19 Haziran 2022

  ÇAĞSU HASTANESİ FİZİK TEDAVİDE ROBOT TEDAVİSİNİ BOLUDA HİZMETE SUNDU ...

         ÇAĞSU HASTANESİ FİZİK TEDAVİDE ROBOT TEDAVİSİNİ BOLUDA HİZMETE SUNDU

         Özel Çağsu Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde hizmete sunulan Robotic Antalgic Trak büyük ilgi görüyor. Robotik tedavilerin olumlu sonuçlarından halkımızın faydalanmasını önemsiyoruz diyen Özel Çağsu Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Ali İhsan Kadıoğlu Robotic Antalgic Trak tedaviyi nasıl yaptıklarını şöyle anlattı.

        Robotic Antalgic Trak Ameliyatsız Bel-Boyun Fıtıkları Tedavisi Nedir ?

        Amerika Birleşik Devletleri ilaç ve Gıda dairesi (FDA) tarafından, omurga fıtıklarında baskı giderici tedavi olarak onaylanmış Robotic Antalgic Trak Desteği, aynı zamanda dünyanın ilk eklem hareketliliğini arttırıcı omurga dekompresyon sistemidir. Robotic Antalgic Trak desteği, omurgalar arasındaki diskleri yavaş yavaş açarak, bunların sinirler üzerindeki baskısını ortadan kaldırır. Robotic Antalgic Trak Bel Ftığı ve Boyun fıtığı hastalıklarının tedavisinde son derece etkilidir. Ameliyatsız ve ağrısız bir yöntemdir. Hızlı tedavi imkanı ile kişinin işine çabucak dönmesini sağlar. Güvenli tedavi imkanı sunar. Tedavide Robotic ve Bilgisayar teknolojilerinden yararlanılır. Yenilikçi tedavi şeklidir. Hastaya zarar vermeyen uygulamadır. Uygulama son derece kolaydır. Hasta robotic cihazın oturma koltuğunda üzerindeki mevcut giysileriyle oturur ve boyun kemeri bağlandıktan sonra cihazın hastaya özel ayarları yapılır dekompresyon işlemi gerçekleştirilir.

         Robotic Antalgic Trak Desteği Hangi Durumlarda Uygulanır?

         Bel Fıtığı Boyun Fıtığı Bel Kayması Kanal Darlığ Boyun Gerginliği Bel Tutulması Kalça ve Bacak Ağrıları Omuz ve Kol Ağrıları Bazı Romatizmal Ağrılar Özel Çağsu Hastanesi Fizik Tedavi ünitesinde hizmete giren Robotic Antalgic Trak uzun dönemde birçok ilden hastanın ilimize gelerek tedavi olmasına vesile olacağı öngörülüyor .

  • Cumhur İyetbaş19 Haziran 2022 . 12:10

   hocam 1 numaradır

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak